Προς το περιεχόμενο

Η Sony ανακοινώνει το Revolution Pro χειριστήριο για το PS4 στην τιμή των £89.99


Sintranil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@georgepppo Αν διάβασες καλά το post μου είπα πως αν θες να αγοράσεις Day One κάθε παιχνίδι ναι τότε θα δώσεις 70€.
Ούτε μάγκας είμαι ούτε τίποτα.
Υπάρχουν games που έχω δώσει 100€ (συλλεκτικές εκδόσεις) υπάρχουν και games που έχω δώσει 15€ (πχ τώρα το doom το αγόρασα από Αγγλικό site 16€) ή 10€ μεταχειρισμένα.
Το τι τιμή έχει ένα game του pc προσωπικά δεν με ενδιαφέρει μιας και δεν μου αρέσει το pc gaming. Το έχω ψάξει και προτιμώ κονσόλα και νομίζω το θέμα μας δεν είναι pc vs κονσόλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@georgepppo Αν διάβασες καλά το post μου είπα πως αν θες να αγοράσεις Day One κάθε παιχνίδι ναι τότε θα δώσεις 70€.

Ούτε μάγκας είμαι ούτε τίποτα.

Υπάρχουν games που έχω δώσει 100€ (συλλεκτικές εκδόσεις) υπάρχουν και games που έχω δώσει 15€ (πχ τώρα το doom το αγόρασα από Αγγλικό site 16€) ή 10€ μεταχειρισμένα.

Το τι τιμή έχει ένα game του pc προσωπικά δεν με ενδιαφέρει μιας και δεν μου αρέσει το pc gaming. Το έχω ψάξει και προτιμώ κονσόλα και νομίζω το θέμα μας δεν είναι pc vs κονσόλες...

ο συγκεκριμενος ειναι μεγαλη περιπτωση.

τι ασχολεισαι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...