Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Galaxy a5 2016, Κωτσόβολος, 249€ + 20000 bonus πόντοι (Alpha bank)


sarleft

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

 

δεν ξέρω αν θεωρείται προσφορά, αλλά για κατόχους κάρτας alpha bank με bonus points, πέρα από τη τιμή που ok είναι απλά η χαμηλότερη αυτή τη στιγμή (υπήρχαν και λίγο χαμηλότερες πριν), οι 20000 πόντοι μπορούν εύκολα να μεταφραστούν σε ένα 50ευρω πάνω κάτω ακόμη και για καθημερινές αγορές.

 

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/159366-samsung-galaxy-a5-2016-black

 

http://www.kotsovolos.gr/site/promocontent.jsp?cmsid=16422#section2b

 

 

πχ στον ίδιο τον Κωτσόβολο 20000 πόντοι = 50€ έκπτωση
Αν βάζεις βενζίνη από bp γλυτώνεις κάνα 40άρι
Απο ΑΒ κάτι παραπάνω από 50€
κτλ κτλ

 

 

Το μόνο - είναι ότι θα αργήσουν να πιστωθούν οι πόντοι (κάνα μήνα +), οπότε δεν ξέρω τι προσφορές εξαργύρωσης θα τρέχουν τότε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αν ενδιαφέρεται κάποιος για τη συσκευή, και δεν έχει κάρτα alpha ώστε να ενδιαφέρεται για το bonus, συναντιόμαστε, το αγοράζω με τη κάρτα μου, και προσφέρω περαιτέρω έκπτωση 20 €, συνεπώς 229 € τελική τιμή

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 20000 πόντοι από που προκύπτουν? 1ευρο δινει 4 ποντους... Ουτε χιλιαρικο δεν πιανει,εκτος και αμα μου διαφευγει κατι

Μπες στα link και θα δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο το έχει ο κολλητός μου και πρόσφατα κάθησα και το είδα λίγο το κινητακι οπότε έχω να πω.

 

 

Έχει πολύ καλή οθόνη και ωραίο σχεδιασμό με καλή κατασκευή. Γρήγορο δακτυλικό αποτύπωμα και αρκετά καλή κάμερα πίσω,επίσεις αρκετά γρήγορο γενικά.

 

Γενικά ωραίο σαν σύνολο πιστεύω τα αξίζει τα λεφτά του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

respect B)

 


Σαν τηλεφωνο τι λέει? Τα αξίζει τα λεφτα του?

κάλο είναι άπλα τα διώχνουν τώρα γιατί θα εμφανιστεί σε λίγο ο διάδοχος το Α5 2017

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

respect B)

κάλο είναι άπλα τα διώχνουν τώρα γιατί θα εμφανιστεί σε λίγο ο διάδοχος το Α5 2017

 

Δηλαδή παίζει να βγει και σε καλύτερη τιμή τις επόμενες μέρες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή παίζει να βγει και σε καλύτερη τιμή τις επόμενες μέρες ;

ίσως γιατί ψάχνουν τρόπους να τα πουλήσουν με πόντους κτλ πάντως 229€ είναι καλή τιμή μην περιμένεις να πέσει κατά πολύ γιατί σταματάει η παράγωγή του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...