Προς το περιεχόμενο

Νέο Power Bank 20000mAh από την Xiaomi με υποστήριξη Quick Charge 3.0 και τιμή $21


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα. Επειδή βρίσκομαι Κίνα θα πάω απέναντι στο Zhoushan που έχει store Xiaomi να το δω από κοντά και αν είναι και το μέγεθος καλό θα το πάρω. 21 δολάρια δδνπδηναη τίποτα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος με το powerbank της xiaomi. Αγόρασα 2 των 20000mah από Κίνα και κόστιζαν 27-30€.

Τώρα το καινούργιο μοντέλο που γράφει το post θα έχει ακόμα πιο γρήγορη φόρτιση ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω, το oneplus 3 μπορει να φορτιστει το ιδιο γρηγορα οπως με τον original ανταπτορα?

 

Ξερουμε που μπορουμε να το βρουμε απο αυριο?

προφανώς όχι αλλά θα είναι πάλι αρκετά γρήγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι χρόνια τώρα με Anker (σκυλί το άτιμο) αλλά θέλω κάποιο με μεγαλύτερη χωρητικότητα εδώ και καιρό τώρα. Εκτός από Xiaomi υπάρχει και τίποτα άλλο αξιόπιστο ή να μην κάτσω να ψάξω καν; Thanks!

RavPower :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι χρόνια τώρα με Anker (σκυλί το άτιμο) αλλά θέλω κάποιο με μεγαλύτερη χωρητικότητα εδώ και καιρό τώρα. Εκτός από Xiaomi υπάρχει και τίποτα άλλο αξιόπιστο ή να μην κάτσω να ψάξω καν; Thanks!

anker είναι εγγύηση !! απίστευτη ποιότητα και απόδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά Anker rules στα powerbanks

Πιστεύω όμως πως η τεχνολογία τους είναι αρκετά απλή ώστε να μην παίζει καν ρόλο ο κατασκευαστής, οπότε ακόμα και ένα xiaomi θα κάνει αρκετά καλά τη δουλειά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το συναρπαστικο με την xiaomi και τα powerbanks ειναι οτι χρησιμοποιει μονο κορυφαιες υλοποιησεις σε μπαταριες 18650 απο Lg και samsung. Το πορηγουμενο 20.000 πρεπει να του εχω κανει πανω απο 200 κυκλους και ακομα ειναι super η αποδοση του.

 

Κορυφαια εταιρια πραγματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Επειδή βρίσκομαι Κίνα θα πάω απέναντι στο Zhoushan που έχει store Xiaomi να το δω από κοντά και αν είναι και το μέγεθος καλό θα το πάρω. 21 δολάρια δδνπδηναη τίποτα!

Κάνε μια αναφορά για το μέγεθος μετά αν δεν βαριέσαι μιας και θα το δεις από κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδοστρωτήρας η xiaomi! Έχει πάρει σβάρνα τα νέα και τις ειδήσεις!

Έχω στην κατοχή μου εδώ και 1 εβδομάδα το Mi Max και έχω πάθει ζημιά και να φανταστείς το μέχρι τώρα τηλέφωνο μου ήταν galaxy s7 edge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...