Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες Ναυτικών


Lilouz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

για να είμαι ειλικρινής είχα στο πλοίο και ένα φιλιππινέζο κουνιστό που δέν τον ξεχώριζες απο τις φιλιππινέζες και με τριγύριζε η ιδέα να πάω στη καμπίνα του κανα βράδυ που σχολάγαμε.. εγώ τώρα έκανα το πρώτο μου μπάργκο.. οι άλλοι που είχα ήταν όλοι σεξομανιακοί! 

 

Αρχίζει και «τοξοβολίζει» το θέμα... keep it up! :D

Ποιά διαφορά έχουμε..εγώ είμαι πιό άντρακλας από το σύζυγό σου? δέν υπάρχει περίπτωση να κατέβει ναυτικός στη Βραζιλία ή τη Βενεζουέλα μετά απο 6 μήνες κλεισούρας στο καράβι και να πάει για βραζιλιάνικο καφέ επειδή σκέφτεται τη γυναίκα του.. εκτός και είναι κανάς κοκάκιας και γίνει λυώμα με ναρκωτικά.. γιατί έχει και τέτοιους πολλούς στα καράβια παρόλο που κάνουν τακτικούς και αιφνιδιαστικούς ελέγχους..  

 

Οι βραζιλιάνικες κορμάρες πάντως να χορεύουν σάμπα πάνω σου είναι εμπειρία ζωής.. 

 

Για καφέ όχι, αλλά για «φραπέ»;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ πόσο υπέροχοι και διαφορετικοί είστε... Μέσα στη φτήνια και την υποκρίσία είστε ένα φωτεινό παράδειγμα αγνού και ανιδιοτελούς έρωτα. Συγχαρητήρια και στους δυο σας. Είμαι σίγουρος πως στους 6 μήνες μοναξιάς δε θα του περάσει από το μυαλό να γυρίσει να δει άλλη γυναίκα.

 

Πρόσεχε μόνο όταν προσγειωθείς να μην είναι ανώμαλη η προσγείωση σου

Καλύτερα να προσέξεις εσυ, γιατι αν πιστεύεις οτι όλες και ολοι ειναι μαλακες...προκοπή δεν θα δεις.. ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέκα σελίδες και το επιτελείο των ειδικών του insomnia ακόμα δεν έχει λήξει εμφατικά τη συζήτηση σχετικά με το αν ο άνθρωπος που δεν τον ξέρετε κερατώνει τη γυναίκα που δεν την ξέρετε και γενικότερα πώς ακριβώς είναι η σχέση τους.

 

Κάτι τέτοια γίνονται και θα μας βγει το όνομα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχετε βιασει το τοπικ .

Αφου δεν εχω να πω κατι για το συγκεκριμενο θεμα, θα προσθεσω το τραγουδι, που ειναι και ασχετο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέκα σελίδες και το επιτελείο των ειδικών του insomnia ακόμα δεν έχει λήξει εμφατικά τη συζήτηση σχετικά με το αν ο άνθρωπος που δεν τον ξέρετε κερατώνει τη γυναίκα που δεν την ξέρετε και γενικότερα πώς ακριβώς είναι η σχέση τους.

 

Κάτι τέτοια γίνονται και θα μας βγει το όνομα.

Δεν περίμενα τόση επίθεση η αλήθεια είναι οτι έχω τα δικά μου και έχω και αυτό σήμερα να με έχει ρίξει. Οκ, λάθος φόρουμ, κρεμάστε με..και δεν το σβήνουν το αναθεματισμένο πόστ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συζήτηση θα πρεπε να την είχε λήξει ο ΤS..μπήκε να βρει γυναίκες ναυτικών..όπως λέει ο τίτλος του θέματος..δεν βρήκε καμμία..αλλά συνεχίζει να απαντά..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συζήτηση θα πρεπε να την είχε λήξει ο ΤS..μπήκε να βρει γυναίκες ναυτικών..όπως λέει ο τίτλος του θέματος..δεν βρήκε καμμία..αλλά συνεχίζει να απαντά..

Τι να κάνω αφου τρέχει απαντάω...δεν μπορώ να βλέπω να μου σούρνουν όλα αυτα κι εγώ να κοιτάω ?   :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέκα σελίδες και το επιτελείο των ειδικών του insomnia ακόμα δεν έχει λήξει εμφατικά τη συζήτηση σχετικά με το αν ο άνθρωπος που δεν τον ξέρετε κερατώνει τη γυναίκα που δεν την ξέρετε και γενικότερα πώς ακριβώς είναι η σχέση τους.

 

Κάτι τέτοια γίνονται και θα μας βγει το όνομα.

Σε οτι αφορα τη γυναικα εχουν αποφανθει ηδη οι ειδικοι του φορουμ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί σου σούρνουν; Εσύ μπήκες για να σου χαϊδέψουν τα αφτιά όχι για να κάνεις συζήτηση. Σε όποιο forum και να μπεις τα ίδια θα ακούσεις. To insomnia ειναι από τα πιο πολιτισμένα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...