Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες Ναυτικών


Lilouz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν εξεταζω αν ηταν ο ερωτας της ζωης μου η οχι απλα ανεφερα μια προσωπικη εμπειρια θα μπορουσα να πω και για αλλους απλα προτιμησα να πω την δικη μου, και ανεφερα πως η πλειοψηφια αν οχι ολοι κανουν αυτη την δουλεια και το ξερω και απο αλλες γυναικες

Η πλειοψηφία μπορεί να κάνει οτι θέλει..δυστυχώς γι αυτό χάλασε ο κόσμος..γιατι η πλειοψηφία κάνει αυτά..

Το γκαζάδικο δεν πιάνει λιμάνι οποτε τσάμπα τρωγόσαστε :P

Το έχω πει άπειρες φορές στο ποστ, απλά κάνουν πως δεν το βλέπουν...αφου θα την κάνει λεμέεε...χαχχα

δεν εξεταζω αν ηταν ο ερωτας της ζωης μου η οχι απλα ανεφερα μια προσωπικη εμπειρια θα μπορουσα να πω και για αλλους απλα προτιμησα να πω την δικη μου, και ανεφερα πως η πλειοψηφια αν οχι ολοι κανουν αυτη την δουλεια και το ξερω και απο αλλες γυναικες

Πολύ σωστά το έθεσες..η πλειοψηφία...υπάρχουν και άνθρωποι που απλα δεν το έχουν αναγκή...δεν είναι οτι πιέζοντε για να μην το κάνουν...απλα φροντίζεις να μην το έχουν ανάγκη.. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορίτσια ηρεμία...φίλη Lilouz έψαχνες "θαλασσοδαρμένες να μοιραστείτε τον πόνο σας"..βρήκες δύο..εμένα με απάτησε,μου το πε κ πήρα τις αποφάσεις μου..η άλλη φίλη ομοιοπαθούσα με μένα..μοιραζόμαστε απόψεις λοιπόν..δεν εξετάζουμε αν ήταν ο έρωτας της ζωής μας..εσύ αφού είσαι σίγουρη κ για τους δυο σας μη χαλιέσαι.άντε θα πας κ τα ταξιδάκια σου..η Lilouz στο ναυτικό!!εμπειρία..(δεν ειρωνεύομαι..)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορίτσια ηρεμία...φίλη Lilouz έψαχνες "θαλασσοδαρμένες να μοιραστείτε τον πόνο σας"..βρήκες δύο..εμένα με απάτησε,μου το πε κ πήρα τις αποφάσεις μου..η άλλη φίλη ομοιοπαθούσα με μένα..μοιραζόμαστε απόψεις λοιπόν..δεν εξετάζουμε αν ήταν ο έρωτας της ζωής μας..εσύ αφού είσαι σίγουρη κ για τους δυο σας μη χαλιέσαι.άντε θα πας κ τα ταξιδάκια σου..η Lilouz στο ναυτικό!!εμπειρία..(δεν ειρωνεύομαι..)

Καλέ ναι..ζάχαρη θα την περάσω..χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό που κάποιος ξέρει (όπως λέει) 2, 3, 5, 10 περιστατικά και αμέσως έχει άποψη για την "πλειοψηφία" την οποία και θεωρεί σαν αξιόπιστο στατιστικό δεδομένο, έχει αρκετό ενδιαφέρον.

Κορίτσια αφήστε το. Έχετε τελείως διαφορετικές απόψεις και θεώρηση ζωής (είναι προφανές ακόμα και από την επιλογή του άβαταρ) και μάλλον δε θα συμφωνήσετε.

Ελπίζω μόνο η φίλη που ακόμα πιστεύει στο καλό που υπάρχει μέσα σε κάποιους, να συνεχίσει να το πιστεύει αφού σίγουρα δεν είμαστε όλοι ίδιοι.

Τουλάχιστον πιο ρεαλιστικό (από καθαρά στατιστική άποψη) μου φάινεται το "υπάρχουν και κάποιοι καλοί" από το "όλοι είναι κακοί".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλειοψηφία μπορεί να κάνει οτι θέλει..δυστυχώς γι αυτό χάλασε ο κόσμος..γιατι η πλειοψηφία κάνει αυτά..

Το έχω πει άπειρες φορές στο ποστ, απλά κάνουν πως δεν το βλέπουν...αφου θα την κάνει λεμέεε...χαχχα

Πολύ σωστά το έθεσες..η πλειοψηφία...υπάρχουν και άνθρωποι που απλα δεν το έχουν αναγκή...δεν είναι οτι πιέζοντε για να μην το κάνουν...απλα φροντίζεις να μην το έχουν ανάγκη.. :)

αν δεν εισαι κοντα του δεν μπορεις να τα φροντισεις ολα αυτα βεβαια ειναι και θεμα ορμων αν δεν μπορει τοτε οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, τεχνολογικό φόρουμ εδώ μέσα, πως το καταντήσατε και έρχεται η κάθε πεινασμένη για να ψαρέψει;

Οταν λες η κάθε πεινασμένη ???? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lilouz, αν πιάσεις κι εσύ καμιά δουλειά, αντί να γράφεις στα φόρα, το παλικάρι ίσως ξεμπαρκάρει νωρίτερα...

Βγήκε και το συμπέρασμα οτι δεν δουλεύω...μάλιστα... Πλάκα έχετε εδω...χαχαχα :) Και οχι νωρίτερα δεν θα ξεμπαρκάρει ότι και να γίνει...αλλα τόσα ξέρετε τόσα λέτε.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μάθαινες πως έχει κανει καμια δυο ξεπέτες θα τον χωριζες? ξεπέτες με πληρωμένες γυναικες εννοω όχι με τιποτα άλλο. Και αυτό επειδή είναι πχ κανα 6μηνο ρέστος και χαρμάνης.

 

Πλάκα-πλάκα είναι απορίας άξιο πως την παλεύουν σε ένα βαπόρι τόσους μήνες ξεροσφύρι... μα να μην έχουν πληρωμένες γυναίκες για ξεχαρμάνιασμα;  :cry:  :cry:  :cry:

 

ΥΓ: Ελπίζω να μην κλειδωθεί το νήμα, έχει «ψωμί»!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μπαρκάρει σε γκαζάδικο δόκιμος μηχανής 6 μήνες και έχω γυρίσει το μισό κόσμο και όλες σχεδόν τις τριτοκοσμικές χώρες.. επειδή λοιπόν έχω γευτει τη ζωή του ναυτικού σας λέω ότι όλες οι γυναίκες των ναυτικών τρώνε κέρατο αλλά το έχουν δεχτεί γιατί πέρνουν το παραδάκι μαζεμένο και δέν έχουν τον άντρα τους σπίτι να τις ελέγχει που θα τα χαλάσουν... και για να τα έχουν καλά με τον εαυτό τους οι περισσότερες κάνουν ξεπέτες που και πού..

Δηλαδή συγνώμη περιμένεις από τον άντρα σου να πάει φυλακή για 6 μήνες και να δουλεύει σα το σκυλί μέσα στην αλμύρα και τα λάδια και όταν κατέβει Βραζιλία ή Βενεζουέλα με τις "σειρήνες" να του τραγουδάνε να σε σκέφτεται και να μην φάει το μελομακάρανο.. ?  


Τώρα με την οικονομική κρίση πάνε και γυναίκες στα καράβια.. όχι μονο σερβιτόρες, μαγείρισες, γέφυρα αλλά και μηχανή! Απλά δέν κουβαλάνε τα κιλά που κουβαλάνε οι άντρες και είναι περισσότερο support στο κέντρο ελέγχου.. Πού να δουλέψει γυναίκα με 43 βαθμούς μέσα στα λάδια και τον υπερβολικό ήχο? Εγώ είχα κάνει και εμετό στην αρχή γιατί μας κουνούσε ένα υπόγειο ρεύμα για 1 εβδομάδα.. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή συγνώμη περιμένεις από τον άντρα σου να πάει φυλακή για 6 μήνες και να δουλεύει σα το σκυλί μέσα στην αλμύρα και τα λάδια και όταν κατέβει Βραζιλία ή Βενεζουέλα με τις "σειρήνες" να του τραγουδάνε να σε σκέφτεται και να μην φάει το μελομακάρανο.. ?  

 

Πόσο μάλλον ενώ ξέρει πως δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο να το μάθει ποτέ η γυναίκα του.

 

 

Ωραία η ρομαντική ιστορία που έχεις φτιάξει στο μυαλό σου, αλλά όσο πιο γρήγορα αντιμετωπίσεις την πραγματικότητα, τόσο το καλύτερο για εσένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλιπινεζα ειναι η κοπελια;;;; Ξερει κανεις;;;;

 

--------------------

 

 

Λοιπον, αγαπητη Lilouz,

Δεν ξερω αν εισαι ελληνιδα ή οχι,

αλλα δεν εχει σημασια.

Ενα εχω να πω...ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ!

 

Γιατι εδω ξερω @@@@ες ελληνιδες, που χωριζουν τους δικους τους αντρες, οχι γιατι επιασαν καραβι και θα τους ξαναδουν σε 6μηνες, αλλα γιατι επιασαν δουλεια σε αλλη πολη(στεριά!) και θα τους δουν σε .... 1μηνα!!!!

 

Μπράβο κοπελα μου, εισαι υποδειγμα, μακαρι να σου εμοιαζαν και αλλες, γιατι με αυτη τη συμπεριφορα και το σκεπτικο σου, δειχνεις την ποιοτητα σου και τον τρομερο χαρακτηρα σου.

Τυχερος ο αντρας σου.

Σου ευχομαι οτι καλυτερο, κι ο Θεος μαζι σας!!!

 

Είδες Ασιάτισσα και όρμηξες εσύ!  :cry:  :cry:  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...