Προς το περιεχόμενο

Η BMW πιστεύει ότι τα ολογράμματα είναι το μέλλον του περιβάλλοντος εργασίας και στα αυτοκίνητα


Sintranil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κρινω απο το Elite Dangerous που ειναι τιγκα στα ολογραμματα οταν παιζεις σε VR τοτε πιστευω οτι αν κυκλοφορησει στην πραγματικοτητα θα ειμαστε απο χαντακι σε μπαριερα.

 

Εχω φαει στουκα σε διαστημικους σταθμους γιατι χαζευω τις ολογραφικες οθονες. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ωραία. Δεν φτάνει που τους έχουμε όλους χωμένους στα κινητά τους να προσπαθούν να οδηγήσουν τώρα θα τους έχουμε να παίζουν και με το ταμπλό.

'Εξυπνοοοο!

Τώρα για την μηχανή που δεν θέλει κράνος σχολίασα στο αρχικό άρθρο, απλά αυτός που το σκέφτηκε δεν έχει οδηγήσει ποτέ μηχανή. Να δω πως θα αποφύγει περιστέρι που μου έσκασε στα μούτρα (ευτυχώς φορούσα κράνος).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοκίνητο είναι μέσο μεταφοράς με κύριο σκοπό μεταφορά στην πόλη και από πόλη σε πόλη θα πρέπει να είναι όσο δυνατόν αθόρυβο όσο δυνατόν οικονομικό όσο το δυνατόν οικολογικό και όσο το δυνατόν ανετο...

αυτό που δείχνεις στην εικόνα είναι μεσώ ξε....ς για κάποιους με μπόλικη φασαρία και χρίση μόνο εντός πίστας (αν μπει αυτό στην πολη καποιας πολιτισμένης χώρας φυλακή που τον έκλεγε)

 

μάλλον δεν έπιασες το πνεύμα του ποστ μου - και είχε να κάνει με τι είναι χώρος εργασίας στην πραγματικότητα...

και λίγο χιουμοριστικά φυσικά γιατί πολλοί αγωνιζόμενοι ονομάζουν γραφείο εργασίας τους το αγωνιστικό αυτοκίνητο - μηχανή τους.

 

από την άλλη με λύπη παρατηρώ ότι όλη η αυτοκινητοβιομηχανία και η διαφήμιση της έχει επικεντρωθεί πολύ σε ανούσια χαρακτηριστικά για μένα (αν είναι tredy αν έχει mp3-gps-autopilot κτλ κτλ) και όχι αν είναι ασφαλές, δυνατό, με κρατήματα, με επιδόσεις, οικονομία, αξιοπιστία κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αγγλια απαγορευεται να μιλας στο κινητο, να καπνιζεις ή ακομα και να πειραζεις κατι στο ραδιο/cd ( η οτι εχουν πλεον ) και τα παλικαρια στην bmw αποφασισαν να εχεις ολογραμματικο dash? Μαλιστα. Θα σου απαγορευουν να το κυκλοφορεις αυτο.

 

 

Aυτή η χώρα, χωρίς να παραβλέπω την υπεροχή της σε διάφορους τομείς, έχει κάτι νόμους χειρότερους από της Ελλάδας. Θυμίζουν αυταρχικό καθεστώς, κ δε ξέρω κατα πόσο εφαρμόζονται. Εδώ δε μπορούμε να σταματήσουμε τους ΜΑΛΑΚΕΣ που ΤΕΞΤΑΡΟΥΝ με τα κινητά, εκεί δε σε αφήνουν να πειράζεις το ράδιο CD.... Πιστεύω πλέον μετά από έρευνα που έκανα ότι δε θα μπορούσα να ζήσω εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...