Προς το περιεχόμενο

[Smartwatch]Samsung Gear Fit2 Grey Small @ large@kotsovolos 109€


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στα 119€ Samsung Gear Fit2 Large Μπλε για οποιον δε προλαβε.

http://www.public.gr/product/wearables-gadgets/activity-trackers/activity-tracker-samsung-gear-fit2-large-mple/prod8200247pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σύμφωνα με το Gsmarena το gearfit έχει επίσημα πια τιμή στην Αμερική 129$ οπότε αυτή η τιμή που βλέπουμε εδώ θα είναι αργά η γρήγορα η κανονική του και όχι με 40% ! Οπότε όποιος δεν πήρε...λίγο υπομονή. Ή οποιος πήρε λόγο προσφοράς(παρών)...δεν θα είναι για πολύ καιρό προσφορά

 

A quick look at the South Korean company's official US website reveals $129.99 price tag, meaning the device has received an official price cut as well.

 

http://www.gsmarena.com/samsung_gear_fit_2_again_drops_to_under_130_in_us-blog-22277.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το πλαισιο 109.

 

Έπεσε παραγγελία για ένα Grey. Επειδή δεν αναφέρεται στην περιγραφή στους στο site καλό είναι όποιος παραγγείλει να συμπληρώσει στα σχόλια στην παραγγελία το μέγεθος που επιθυμεί. Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το πλαίσιο δίνει παραλαβή τέλος Γενάρη.

 

Ακριβώς, εν τω μεταξύ θα φφέρουν μόνο small στο γκρί από ότι μου είπαν. Οπότε εγώ ακύρωσα την παραγγελία. 

 

p.s. Αν κάποιος έχει πάρει είτε το μπλέ, είτε το γκρί και δεν το θέλει του το αγοράζω στην τιμή που το πήρε στα 109 ευρω δλδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κωτσοβολο εχει κανείς ενημέρωση για το πότε θα παραδώσουν? Τους εχω στείλει ενα μήνυμα ελλα δεν εχουν απαντήσει.

 

 

Εμένα μου είπαν δεν υπάρχει στοκ και μάλλον σε 15 μέρες περίπου.  :(  Large grey πηρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Κωτσό όλοι είναι για τα μπάζα.... έκανα παραγγελία για παραλαβή από το κατάστημα και όταν πήγα μου είπαν ότι έχει ακυρωθεί η παραγγελία γιατί πέρασαν 72 ώρες.... τι λες ρε.... που να το ξέρω... καμία ειδοποίηση τίποτα....

Μου είπαν ότι το γράφουν στο site, έπρεπε να το ψάξω και κτλ. Όμως κατά την παραγγελία τίποτα. Ούτε ειδοποίηση στο email που να λέει κάτι βρε αδερφέ....

 

Τα νεύρα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν δεν υπάρχει στοκ και μάλλον σε 15 μέρες περίπου.  :(  Large grey πηρα

 

Τους πήρα και εγώ τηλ. Δεν έχουν ιδέα πότε θα έρθει η νέα παραλαβή. Πάμε για Ιανουάριο και αν...

Έξυπνη κίνηση πάντως του Κωτσοβολου. Προφανώς ενημερώθηκαν ότι η Samsung ετοιμάζει μείωση της τιμής του gear fit 2 και σου λέει ας το βάλω εγώ από τώρα να τρέξουν όλοι να παραγγείλουν από έμενα και όταν με το καλό έρθουν με την νέα τιμολόγηση τους τα δίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν τηλ από Κωτσόβολο....

Θα παραλάβουν στις 6 Ιανουαρίου στοκ. ..

Οπότε όσοι περιμένουν. .. θα το έχουμε σύντομα στα χέρια μας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...