Προς το περιεχόμενο

Wind F2G - Ανανέωση 50EUR με δώρο δωρεάν smartwatch


swstost

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ ρώτησα mall Kai metro mall και 40 μου είπαν.btw Ας αλλάξουμε και τον τίτλο..

Αν προλάβω και είναι ανοιχτά σήμερα θα ρωτήσω κ γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κανανε δυνατη προσφορά double play απο wind (και την δεχτηκα με απώτερο σκοπο αντιπροσφορα απο forthnet βεβαια) δινουν δωρο και ενα smartphone ή ενα smartwatch που πιθανολογω ειναι αυτο λογω ξεστοκαρισματος. Αν καποιος το εχει θελω να ρώτησω αν ειναι αναγκαστικο να βαλεις sim για να το δουλεψεις οπως ενα fitness band (βήματα, υπνος, ειδοποιησεις ,ξυπνητήρι) και ποσο κραταει η μπαταρια του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κανανε δυνατη προσφορά double play απο wind (και την δεχτηκα με απώτερο σκοπο αντιπροσφορα απο forthnet βεβαια) δινουν δωρο και ενα smartphone ή ενα smartwatch που πιθανολογω ειναι αυτο λογω ξεστοκαρισματος. Αν καποιος το εχει θελω να ρώτησω αν ειναι αναγκαστικο να βαλεις sim για να το δουλεψεις οπως ενα fitness band (βήματα, υπνος, ειδοποιησεις ,ξυπνητήρι) και ποσο κραταει η μπαταρια του;

Καλημέρα! Κανείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κανανε δυνατη προσφορά double play απο wind (και την δεχτηκα με απώτερο σκοπο αντιπροσφορα απο forthnet βεβαια) δινουν δωρο και ενα smartphone ή ενα smartwatch που πιθανολογω ειναι αυτο λογω ξεστοκαρισματος. Αν καποιος το εχει θελω να ρώτησω αν ειναι αναγκαστικο να βαλεις sim για να το δουλεψεις οπως ενα fitness band (βήματα, υπνος, ειδοποιησεις ,ξυπνητήρι) και ποσο κραταει η μπαταρια του;

 

Η sim απαιτείται για να λειτουργήσει ως ανεξάρτητο "κινητό" ή για να έχεις πρόσβαση στο ίντερνετ. Για τη μπαταρία του δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τζάμπα ασχολείστε.

ένα ρολόι που μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και σαν τηλέφωνο είναι.

που κολλάει ο όρος smartwatch δε κατάλαβα.

έχω πάρει το dz09d από gearbest, γύρω στα 10€. λογικά είναι το ίδιο ακριβώς.

4 μέρες η μπαταρία αν δε το πειραζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρολογακι ειναι αξιοπρεπεστατο τουλαχιστον στα τεχνικα χαρακτηριστικα.

 

Εαν ενδιαφερεται κανενας πμ.

 

Το ρολοι ειναι αυτο:

 

http://www.conceptum.gr/index.php/el/smartwatches/dz09plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...