Προς το περιεχόμενο

Avengers: Infinity War


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, ThReSh είπε

31349659_1771679759536680_22673410411766

Το κουνέλι τι εννοεί; Τα άλλα τα κατάλαβα.

2 ώρες πριν, aekoupoli είπε

Παντως το trailer ειχε πολλα ψεμματα μεσα.Λογικα για να μην φανουν spoilers

Το πρώτο trailer που είδα εγώ το έπιανε πάντως το "πνεύμα". Δεν ήταν  ότι πέταγε άκυρες στιγμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
19 minutes ago, Nate said:

Το κουνέλι τι εννοεί; Τα άλλα τα κατάλαβα.

Για να κατάλαβες τα άλλα σημαίνει ότι έχεις δει την ταινία, άρα θα έπρεπε να έχεις καταλάβει και το κουνέλι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Για να κατάλαβες τα άλλα σημαίνει ότι έχεις δει την ταινία, άρα θα έπρεπε να έχεις καταλάβει και το κουνέλι...

Ώπα, ναι, μου ήρθε τώρα.

Spoiler

Ο Thor που αποκαλούσε rabbit τον Rocket. Μ' αρέσει που αυτό γίνεται πολλές φορές και όχι μόνο μία και δεν μου ερχόταν. :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Metaksas είπε

εγω αν και το δα, δεν επιασα αυτο με το naruto! εκτος και αν...

  Απόκρυψη περιεχομένων

εννοει την σκηνη με Dr Strange!

Αυτό εννοεί. Εκεί που 

Spoiler

πολλαπλασιάζεται. Εγώ όταν την είδα πάντως μου ήρθε στο μυαλό το double team του Greninja από τα pokemon.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα απο cinema και ειμαι ενθουσιασμένος και γεμάτος ερωτήσεις όμως γιατι δεν έχω ασχοληθεί με τα comic οποτε δεν έχω και εικόνα , η ταινία αν και μεγάλη δεν με κούρασε καθόλου ανυπομονούσα βασικά να δώ τι θα γίνει στο τέλος

Spoiler

Απο εκει και πέρα όμως οι ερωτήσεις που έχω ειναι οκ ψόφησαν οσοι ψόφησαν αλλα γιατι οι συγκεκριμένοι και όχι όλοι ..... επίσης στο part 2 με κάποιον τρόπο φαντάζομαι πρέπει να τους αναστήσουν ίσως να ειναι σε κάποιο αλλο reality ?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, overpower είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Πολυ πιθανον η επομενη ταινια θα ειναι ηδη πισω στον χρονο ολοι οι ωρες (ή καποιοι απο αυτους τελος παντων). Εχουν γινει leak φωτο με πχ cap με την 1η στολη. Καπως ετσι θα μπει και η captain marvel μεσα (αφοι η ταινια της ειναι στα 90s)

 

22 λεπτά πριν, SPANK είπε

Μόλις γύρισα απο cinema και ειμαι ενθουσιασμένος και γεμάτος ερωτήσεις όμως γιατι δεν έχω ασχοληθεί με τα comic οποτε δεν έχω και εικόνα , η ταινία αν και μεγάλη δεν με κούρασε καθόλου ανυπομονούσα βασικά να δώ τι θα γίνει στο τέλος

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Απο εκει και πέρα όμως οι ερωτήσεις που έχω ειναι οκ ψόφησαν οσοι ψόφησαν αλλα γιατι οι συγκεκριμένοι και όχι όλοι ..... επίσης στο part 2 με κάποιον τρόπο φαντάζομαι πρέπει να τους αναστήσουν ίσως να ειναι σε κάποιο αλλο reality ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...