Προς το περιεχόμενο

Estimated worth of insomnia.gr: $ 2,495,200


MgT8ech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά θα ήταν τα έσοδα αν διαχειριζόταν σωστά την σελίδα χωρίς αρπαχτές κτλ πάλι κάτι βγάζει ο admin βέβαια γιαυτό πηγαίνει τα ταξιδάκια και μας δείχνει raw footage που θα έβγαζε και ενας τουρίστας (αν και προσπαθεί να τα κάνει ακόμη πιο ποιοτικά αυτό πρέπει να το αναγνωρίσω αλλά δεν έχει φτάσει σε κάποιο αξιοσημείωτο σημείο δυστυχώς) 

Οι Mods δεν πιστεύω να παίρνουν τιποτα τουλάχιστον οι περισσότεροι εξ αυτών.

Αν κοιτούσαν ως mod να εμπλουτίζουν το περιεχόμενο (με κίνητρο να μοιράζονται κατι απο το revenue) καθώς και να σταματήσουν να ειναι δικαστές (γιατι για κάποιο λόγο αυτό πιστεύουν πως ειναι η δουλειά του mod aka λογοκρισία) και να βλέπανε τι κάνουν οι Mod σε μεγαλύτερα site όλοι θα είχαμε όφελος δυστυχώς όχι μονο δεν εμπλουτίζουν το περιεχόμενο (γιατι κουράζονται -δεν το λέω αστεία όντως ειναι κουραστικό - στο να σβήνουν ποστ και να μπανάρουν κόσμο ή με άλλα λόγια κουράζονται προς λάθος κατεύθυνση) αλλά γιαυτό έχουν φύγει και τα περισσότερα μέλη που όντως προσέφεραν υλικό στο forum για παιδιάστικα πράματα και εγωισμούς του καθενός εδώ μέσα. 

Κοινώς κοιτάμε να βγάλουμε καμιά sponsored αρπαχτή παραπληροφορώντας τον κόσμο στο home page και να δημιουργήσουμε traffic με copy paste "ειδήσεις" απο "δικούς μας" (μιας και στην αρχή όταν στέλνανε κιάλλοι τους παραγκονίζαμε μη δημοσιεύοντας τα δικά τους post)   και σβήνουμε όποιον δεν λέει κάτι "άκακο" ή generic  και έτσι βγαίνει μεροκάματο οπότε κρατάμε αυτό το σύστημα..

Ενω παράλληλα τους διαφεύγει πως έτσι χάνονται τα πολλά και μένουν με τα λίγα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αλήθεια?

Επίσης:

Estimated revenue per month:
$ 44,910 / month
Αυτό σημαίνει οτι οι modarators του ινσομνια πληρώνονται  2,5 χιλιάδες ευρώ τον μήνα?

 

http://www.worthofweb.com/website-value/www.insomnia.gr/

 

Ψηφιζεις?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υποβάλλω αίτηση για τίτλο "Βοηθός Moderator" (Assistant to the Moderator).

Χωρίς αρμοδιότητες παρακαλώ, just the title και το μισό μισθό.

Kανενα προβλημα.

Θα παιρνεις το 50% αυτων που μου δινει ο Hal και εαν εισαι αρκετα καλος, μπορεις να το πας μεχρι 65%.

Επισης, εαν θες να πω ενα καλο λογο και να χεις legit ελπιδες, μου σπρωχνεις ενα 100αρικο το μηνα, πιστευω ειναι ταπεινο ποσο για τετοια μεγαλεια.

Φυσικα, ειναι ολοι ευπροσδεκτοι στην παραπανω κομπ..ευκαιρια.

Διαδγοσται: 15 θεσεις, τρεχατε να προλαβετε!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατί 15 θέσεις μόνο; The more, the merrier

Για να φαινεται legit ρα, μην μας περασουν και γι απατεωνες. 

 

υ.γ. count me in, τα λεφτά τα στέλνω με western union;

 

 

2aeeae6aac32ad71b368cbee26a3d779bc9243fb

 

Διαθεσιμες θεσεις: 14

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανενα προβλημα.

Θα παιρνεις το 50% αυτων που μου δινει ο Hal και εαν εισαι αρκετα καλος, μπορεις να το πας μεχρι 65%.

Επισης, εαν θες να πω ενα καλο λογο και να χεις legit ελπιδες, μου σπρωχνεις ενα 100αρικο το μηνα, πιστευω ειναι ταπεινο ποσο για τετοια μεγαλεια.

Φυσικα, ειναι ολοι ευπροσδεκτοι στην παραπανω κομπ..ευκαιρια.

Διαδγοσται: 15 θεσεις, τρεχατε να προλαβετε!

 

Τσέκαρε το Paypal balance σου.

Και κάνε με αντ είμαι πλοκ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τσέκαρε το Paypal balance σου.

Και κάνε με αντ είμαι πλοκ.

Διαθεσιμες θεσεις: 13

 

Εαν δεν εμφανιστει ο τιτλος, μην αγχωθειτε, ειναι γνωστο bug του forum, δεν παιζει προβλημα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να σπάτε πλάκα που δεν βγάζει ούτε το 1% του  estimated ποσού το site εγώ αν ήμουν mod στην θέση σας θα αναρωτιόμουν γιατί βγάζει τόσα λίγα και θα συζητούσα με τον admin και τους άλλους mod πως θα μπορούσαμε να το βελτιώσουμε.

 

Δεν ειναι όλες οι συναλλαγές πάρεδώσε.... μερικές ειναι σπείρε καλλιέργησε θέρισε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...