Προς το περιεχόμενο

Μετά το LG G4 ποιά αγορά;


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλύτερη από του G4 σίγουρα. Απίστευτο low light, και εκτός του OIS που του λείπει, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι παραπάνω που να θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχει από τις καλύτερες κάμερες

Μαλλον αυτο θα κοιταξω. Ειδα και κατι παρουσιασεις σε youtube και τα λενε μια χαρα.

Καλύτερη από του G4 σίγουρα. Απίστευτο low light, και εκτός του OIS που του λείπει, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι παραπάνω που να θες

Τοσο καλη ειναι η καμερα του; Το OIS φιλε μου τι ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον αυτο θα κοιταξω. Ειδα και κατι παρουσιασεις σε youtube και τα λενε μια χαρα.

 

Τοσο καλη ειναι η καμερα του; Το OIS φιλε μου τι ειναι;

optical image stabilization.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ois δεν είναι το παν σε μια κάμερα υπάρχουν και άλλοι παράγοντες, το style βγάζει το ίδιο καλές φώτο με το g4 άπλα χάνει στις λήψεις στο σκοτάδι λόγω ότι δεν έχει χειροκίνητες ρυθμίσεις όπως το lg ... άλλα αν τον ts δεν ενδιαφέρουν αυτές οι ρυθμίσεις δεν θα καταλάβει ποτέ την διάφορα

+ που κολλάνε αυτές συσκευές ο ts ζητάει από 5.7" έως 6" μέχρι 300€

Δεν το ξερω το style να μη λεω μλκιες απλα διαβασα τα σπεκτ.

Ναι το 6p το ειχα ειναι αψογο για αυτα που ζητας αλλα υπερτιμημενο. Στα 300-320€ αν το βρεις ειναι καλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ξερω το style να μη λεω μλκιες απλα διαβασα τα σπεκτ.

Ναι το 6p το ειχα ειναι αψογο για αυτα που ζητας αλλα υπερτιμημενο. Στα 300-320€ αν το βρεις ειναι καλα.

Ναι το βρηκα στα 350 ευρω μεταχειρισμενο και αγορα πριν 1/5 μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άνθρωπος τόνισε από την αρχή ότι αλλάζει κινητό επειδή θέλει μεγάλη οθόνη. Επίσης το G5 είναι η μεγαλύτερη πατάτα όλων των εποχών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άνθρωπος τόνισε από την αρχή ότι αλλάζει κινητό επειδή θέλει μεγάλη οθόνη. Επίσης το G5 είναι η μεγαλύτερη πατάτα όλων των εποχών.

Διαφωνώ καθετα. Το εχω στα χέρια μου. Περαν της μπαταρίας του ειναι ολα τα αλλα άψογα, μεχρι στιγμής Τουλάχιστον.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη θεση σου θα κοιτουσα και το lg g5se στα 330 καινουργιο... πολυ καλη καμερα

 

μιση ιντσα λιγοτερη..

Καλημερα.Αυτο παλι δεν το ειχα δει.Το θεμα ειναι η οθονη που την θελω μεγαλυτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι να φύγει το g4 γιατί δύσκολα αγοράζει κάποιος τόσο προβληματική συσκευή

Εγω παλι βρε φιλε το εχω απο τον Φεβρουαριο με σειρα 511 και Δοξα τω Θεο δεν εχει κανει τιποτα, απ΄οτι διαβαζω περι bootloop.Ολα σχεδον στο 6μηνο το παρουσιασαν και πηγαν για αλλαγη πλακετας.

Εγώ μετά την εμπειρία που είχα με το G4 δεν αγοράζω πάλι LG. Είναι ρίσκο, αν γίνει πάλι κάτι παρόμοιο είναι κρίμα λεφτά.

Εαν δεν κανανε την βλακεια με τις πλακετες θα εγραφε ιστορια η συσκευη παντως.Απο τις καλυτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι βρε φιλε το εχω απο τον Φεβρουαριο με σειρα 511 και Δοξα τω Θεο δεν εχει κανει τιποτα, απ΄οτι διαβαζω περι bootloop.Ολα σχεδον στο 6μηνο το παρουσιασαν και πηγαν για αλλαγη πλακετας.

 

Εαν δεν κανανε την βλακεια με τις πλακετες θα εγραφε ιστορια η συσκευη παντως.Απο τις καλυτερες.

Έχει θέμα και η οθόνη, μετά από καιρό, αν την χρησιμοποιείς πολύ τη συσκευή και σε μεγάλες φωτεινότητες, αρχίζει να αφήνει είδωλα πάνω. Δηλαδή ώρα, μπαταρία, σήμα κλπ που φαίνονται όλη την ώρα, κολλάνε και φαίνονται πάντα και παντού. Επίσης το χρώμα αρχίζει να αλλάζει προς το κόκκινο στις άκρες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει θέμα και η οθόνη, μετά από καιρό, αν την χρησιμοποιείς πολύ τη συσκευή και σε μεγάλες φωτεινότητες, αρχίζει να αφήνει είδωλα πάνω. Δηλαδή ώρα, μπαταρία, σήμα κλπ που φαίνονται όλη την ώρα, κολλάνε και φαίνονται πάντα και παντού. Επίσης το χρώμα αρχίζει να αλλάζει προς το κόκκινο στις άκρες.

Aαα κανει και τετοια. Τοτε δρομοοο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει θέμα και η οθόνη, μετά από καιρό, αν την χρησιμοποιείς πολύ τη συσκευή και σε μεγάλες φωτεινότητες, αρχίζει να αφήνει είδωλα πάνω. Δηλαδή ώρα, μπαταρία, σήμα κλπ που φαίνονται όλη την ώρα, κολλάνε και φαίνονται πάντα και παντού. Επίσης το χρώμα αρχίζει να αλλάζει προς το κόκκινο στις άκρες.

Και το δικό μου το κάνει, αν δε κάνω λάθος λέγεται image retention διαφορετικά είναι ghosting.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...