Προς το περιεχόμενο

Μετά το LG G4 ποιά αγορά;


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το 6ρ είτε σας αρέσει είτε όχι, φοράει έναν προβληματικό επεξεργαστή.Τώρα Εάν το βρίσκετε σωστό να το προτείνετε σε κάποιον με 350 μεταχειρισμένο, εγώ πάω πάσο.Επίσης γιατί το πουλάει αυτός με το 6ρ αφού είναι τόσο τέλειο; Επίσης το σέρβις του εν λόγω τηλεφώνου το έχει η αρβατο, όπου το βλέπουμε αυτό φεύγουμε μακριά.να είχε 250 με τα χίλια να το πάρει, σε τιμή 350 Όχι.γνώμη μου Έτσι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μετα τα θεματα των lg ο μονος λογος που θα επερνα ειναι η χαμηλη τιμη που ποιανουν μετα απο λιγο καιρο

 Επελεξα παλι LG το V10 προερχομενος απο το G4 (δεν ειχα κανενα παραπονο μεχρι στιγμης που το εδωσα),αλλα σκεφτηκα και μετα απο διαβασμα σε διαφορα φορουμ οτι δεν παρουσιαζει bootloop οπως το αλλο.Μία περιπτωση στις τοσες...Ξερω γω, θα δειξει.Η συσκευη που περιμενω τωρα ειναι αγορασμενη πριν 1 μηνα,οποτε λογικα θα ειναι και απο τις τελευταιες σειρες νομιζω. Αλλα τελικα το επελεξα απο το 6P λογω του οτι ημουνα ευχαριστημενος πολυ απο την καμερα του και το βιντεο του.Πραγματα που με ενδιαφερουν παρα πολυ και κατα δευτερον η οθονη ποιο μεγαλη. Εδωσα ουσιαστικά110 ευρω παραπανω απο την δικη μου και πιστευω οτι αναβαθμιστηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Επελεξα παλι LG το V10 προερχομενος απο το G4 (δεν ειχα κανενα παραπονο μεχρι στιγμης που το εδωσα),αλλα σκεφτηκα και μετα απο διαβασμα σε διαφορα φορουμ οτι δεν παρουσιαζει bootloop οπως το αλλο.Μία περιπτωση στις τοσες...Ξερω γω, θα δειξει.Η συσκευη που περιμενω τωρα ειναι αγορασμενη πριν 1 μηνα,οποτε λογικα θα ειναι και απο τις τελευταιες σειρες νομιζω. Αλλα τελικα το επελεξα απο το 6P λογω του οτι ημουνα ευχαριστημενος πολυ απο την καμερα του και το βιντεο του.Πραγματα που με ενδιαφερουν παρα πολυ και κατα δευτερον η οθονη ποιο μεγαλη. Εδωσα ουσιαστικά110 ευρω παραπανω απο την δικη μου και πιστευω οτι αναβαθμιστηκα.

Για το V10 δεν εχω ιδεα το g4 καλως η κακως εχει βγαλει σε παρα πολλους χρηστες προβλημα σε γνωστους μου δε εχουμε 2 στα 2.Για το g5 παλι υπαρχουν θεματα με οθονη απο οτι ακουω.Αυτα για εμενα ειναι θετικο εφοσον επιρρεαζει πολυ την τιμη τους.Αλλα οπως και να το κανεις με τετοια παραδειγματα και μεχρι να βγαλει εστω δυο σειρες χωρις προβληματα δεν την θεωρεις πλεον εταιρεια εμπιστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το V10 δεν εχω ιδεα το g4 καλως η κακως εχει βγαλει σε παρα πολλους χρηστες προβλημα σε γνωστους μου δε εχουμε 2 στα 2.Για το g5 παλι υπαρχουν θεματα με οθονη απο οτι ακουω.Αυτα για εμενα ειναι θετικο εφοσον επιρρεαζει πολυ την τιμη τους.Αλλα οπως και να το κανεις με τετοια παραδειγματα και μεχρι να βγαλει εστω δυο σειρες χωρις προβληματα δεν την θεωρεις πλεον εταιρεια εμπιστη

Δεν εχεις και αδικο για την εταιρεια.Εαν εδινε περισσοτερο προσοχη στις συσκευες της μετα το G2 σιγουρα θα ηταν απο τις 2-3 πρωτες εταιρειες στην γενικη καταταξη.Τωρα γιατι τα κανει αυτα δεν γνωριζω...με τις μετεπειτα συσκευες που εχει βγαλει. Τουλαχιστον απο σερβις-υποστηριξη ειναι πολυ καλη μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...