Προς το περιεχόμενο

[remote control] Microsoft Media Remote Xbox One, 12€


led zeppelin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για οποιον ενδιαφερει, εψαξα λιγο το θεμα γιατι με ενδιεφερε να αγορασω και το xbox digital tv για να βλεπω και τηλεοραση μεσω xbox ( τελικα συνεδεσα πανω, τον αποκωδικοποιητη ) χρειαζονται κατι μαντζαφλαρια ir blaster ετσι ωστε να ελεγχεις και φωνη τηλεορασης κλπ, αλλιως απο μονο του δεν μου κανει δουλεια και δεν αξιζει ουσιαστικα ουτετ α 6 ευρω..

Καλυτερη λυση ειναι αυτα αλλα δεν μπορω να τα βρω Ευρωπη για παραγγελια. Επισης βρηκα και αυτα στο αμαζον.

Περισσοτερες πληροφοριες εδω. Αν προχωρησει καποιος το θεμα θα μ ενδιεφερε πολυ.

Για PC ειπαν πολλοι οτι συνδεετε σιγουρα μεσω FLIRC εδω - και αλλα εξοδα δηλαδη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πήρα 2 για htpc/ έχω ήδη ir blaster και παίζουν μια χαρά στο mediaportal, Μου αρέσουν επειδή 1) είναι μικρά, 2) φωτίζουν στο σκοτάδι και 3) είναι στιβαρή ποιοτική κατασκευή. Ίσως χτυπήσω και άλλο 1 για back up

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα 2 για htpc/ έχω ήδη ir blaster και παίζουν μια χαρά στο mediaportal, Μου αρέσουν επειδή 1) είναι μικρά, 2) φωτίζουν στο σκοτάδι και 3) είναι στιβαρή ποιοτική κατασκευή. Ίσως χτυπήσω και άλλο 1 για back up

Ειναι εύκολο να πεις ποια ir εχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις κανενα λινκ? να δουμε περιπου τι ψαχνουμε

Εγώ έχω αυτό

http://www.ebay.co.uk/itm/Original-Microsoft-1039-Remote-and-1040-Remote-Control-IR-Receiver-Windows-PC-/152350040797?hash=item2378c522dd:g:nXsAAOSwOyJX-3dT

αλλά οποίος δέκτης είναι mce παίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το PC δεν υπαρχει η σελιδα "παζαρεψε το" , απο το κινητο φτανει στην "επιβεβαιωση και ολοκληρωση" και κολλαει !

Ασταδιαλα πρωι πρωι με τα σκατοsites!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα κιεγω 5,90.

dfokas21 για δοκιμασε τωρα γιατι και εμενα εχθες που προσπαθουσα μου εβγαζε error στην σελιδα.τωρα που δοκιμασα ολοκληρωθηκε κανονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα κιεγω 5,90.

dfokas21 για δοκιμασε τωρα γιατι και εμενα εχθες που προσπαθουσα μου εβγαζε error στην σελιδα.τωρα που δοκιμασα ολοκληρωθηκε κανονικα.

Με τα πολλα τα καταφερα φιλε μου ,ευχαριστω πολυ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...