Προς το περιεχόμενο

Ρεκόρ έκανε η Nintendo με το Super Mario Run στο App Store, που ξεπέρασε το Pokémon GO


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ninendo απο οτι φαινεται θελει να δει αν θα πηγαινει το mobile Gaming προφανως για την κονσολα της την καινουρια που ετοιμαζει και απο οτι φαινεται το περασε το δοκιμαστικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα λιγο απο το gameplay και μπορω να πω οτι ειναι σιγουρα ενα απο τα χειροτερα παιχνιδια για το 2016.Ειναι απλα ενα ακομα run παιχνιδι οπως τοσες χιλιαδες που υπαρχουν στο playstore και αρκετα ειναι πολυ καλυτερα.

 

Βαλτε εναν emu n64 και παιξτε το mario 64 και αφηστε αυτες τις αηδιες που ντροπιαζουν την Nintendo οπως εγινε και με το pokemon go.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο είναι ότι έχει 2.5/5 rating και το θεωρούν τόσο πολύ επιτυχία !!

 

To Transformers το εχουν θάψει ολοι αλλά μια χαρα επιτυχια ειναι το 1 δις που εβγαλε. Οι εταιρειες δεν ενδιαφέρονται για τα ratings

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σε εμενα φανηκε παπαρια το παιχνιδι;

 

Aνέκαθεν παπαριές μου φαίνονταν αυτά τα παιχνίδια και μετά από κάνα μισάωρο τα παρατούσα. Άκρως βαρετή συνεχόμενη/παρόμοια "δράση" σε πλατφόρμα...

...Μπούρδες, που ούτε ο 8χρονος ανηψιός μου δεν καταδέχεται να παίξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνέκαθεν παπαριές μου φαίνονταν αυτά τα παιχνίδια και μετά από κάνα μισάωρο τα παρατούσα. Άκρως βαρετή συνεχόμενη/παρόμοια "δράση" σε πλατφόρμα...

...Μπούρδες, που ούτε ο 8χρονος ανηψιός μου δεν καταδέχεται να παίξει.

Ισχυει ,αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα του τοπικ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Leo's Fortune κυκλοφόρησε το 2014 και είναι δέκα φορές καλύτερο παιχνίδι.

https://itunes.apple.com/us/app/leos-fortune/id830544402?mt=8

 

και το μουστάκι, μουστάκι.

Επικό παιχνίδι το τελείωσα προχθές. Αλλά ο κόσμος δεν θέλει να σκέφτεται το leos fortune πρέπει να σκεφτείς για να περάσεις τα levels ενώ στο Mario και ένας χαζός το τελειώνει εύκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi res γραφικά, 8πύρηνοι επεξεργαστές, 3D, VR, Dolby Surround και γίνεται ανάρπαστο ένα παιχνίδι platform του 1985.

Έτσι για να θυμόμαστε ότι η χαρά είναι στο παιχνίδι και όχι στα gadget και τις προδιαγραφές.

 

Και για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι νεότεροι.

https://www.youtube.com/watch?v=uhscMsBhNhw

6a00d83455b06169e20120a6a83db8970b-pi.jp

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi res γραφικά, 8πύρηνοι επεξεργαστές, 3D, VR, Dolby Surround και γίνεται ανάρπαστο ένα παιχνίδι platform του 1985.

Έτσι για να θυμόμαστε ότι η χαρά είναι στο παιχνίδι και όχι στα gadget και τις προδιαγραφές.

 

Και για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι νεότεροι.

https://www.youtube.com/watch?v=uhscMsBhNhw

6a00d83455b06169e20120a6a83db8970b-pi.jp

Έτσι ακριβώς. Επικό παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας είπαν πόσοι το κατέβασαν,γιατί δεν μας λένε και πόσοι το έσβησαν;Τα σχόλια στο AppStore τα λένε όλα νομίζω,το παιχνίδι είναι πανάθλιο πραγματικά.Το δοκίμασα και προσωπικά απο περιέργεια μιας και έπαιζα ως πιτσιρικάς το original σε κονσόλα Nintendo τοτε,καμια σχέση,εννοείται το έσβησα αφού είναι απαγοήτευση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...