Προς το περιεχόμενο

[TABLET] Lenovo Tab 3 A8-50 99.80€ @Public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑΝ]


petran91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Lenovo-TAB3-A8-50-1000-1194297.jpg

Κατά την άποψη μου πολύ τίμιο ταμπλετάκι με Android 6.0, 16GB αποθηκευτικού χώρου με υποστήριξη Micro SD, εμπρόσθια ηχεία, 189 PPI 1280x800 οθόνη 8 ιντσών, 2 GB ram με τετραπύρηνο επεξεργαστή Mediatek, 4290 mah μπαταρία Ραδιόφωνο FM και GPS.
Το πήρα πέρσι για την αδερφή μου στα 130, και είναι πολύ ευχαριστημένη. Είμαι κι εγώ εντυπωσιασμένος από τον ήχο του. Εχει μια τεχνολογία Dolby Atmos, και σε συνδιασμό με τα 2 εμπρόσθια ηχεία η εμπειρία είναι πάρα πολύ καλή για 130, πόσο μάλλον για τα 100 της προσφοράς.
Στην τιμή της προσφοράς πήρα ένα και για μένα τώρα.
Έπαιζε και στον Κωτσόβολο αλλά εξαντλήθηκε.

Παίζει στα 120 σε προσφορά στο Lenovo Exclusive του skroutz, και επόμενη τιμή είναι στα 128.

Λινκ skroutz:
http://www.skroutz.gr/s/10066741/Lenovo-Tab-3-A8-50-8-WiFi-16GB.html

Link Public:
Λευκό:
http://www.public.gr/product/tablets/syskeyes-tablet/lenovo-tab-3-a8-50-tablet-8-16gb-leyko/prod8262314pp/
Kαι Μαύρο:
http://www.public.gr/product/tablets/syskeyes-tablet/lenovo-tab-3-a8-50-tablet-8-16gb-mayro/prod8262313pp/

Παίζει και στη Mediamarkt:  ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ στη MEDIAMARKT

Επεξ/σία από petran91
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίμια προσφορά από την Lenovo.Μου αρέσει το λειτουργικό που δίνει μια αίσθηση Stock Android 6.0 παρακαλώ.Οθόνη ικανοποιητική, θα ήθελα μεγαλύτερο PPI.Δεν ξέρω για την διάρκεια της μπαταρίας θα δείξει.Στα θετικά η μνήμη των2 Gb και η δυνατότητα επέκτασης με την κάρτα SD. Στα 99 ευρώ μια πολύ καλή προσφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα μια παραγγελία από Public και ήρθε σήμερα με ACS. Με μια πρώτη ματιά φαίνεται πολύ τίμιο tablet για τα χρήματά του. Ευχαριστώ τον TS για την ενημέρωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίμια προσφορά από την Lenovo.Μου αρέσει το λειτουργικό που δίνει μια αίσθηση Stock Android 6.0 παρακαλώ.Οθόνη ικανοποιητική, θα ήθελα μεγαλύτερο PPI.Δεν ξέρω για την διάρκεια της μπαταρίας θα δείξει.Στα θετικά η μνήμη των2 Gb και η δυνατότητα επέκτασης με την κάρτα SD. Στα 99 ευρώ μια πολύ καλή προσφορά.

Αυτό που είπες για το PPI, είναι και το μόνο "ψεγάδι" για μένα. Αν ήταν μεγαλύτερο, ήμουν έτοιμος να αφήσω τελείως στην άκρη το iPad Air 2 μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά από μία μέρα εξαντλητικότατης λειτουργίας , έχω να πω τα εξής: Για τα λεφτά του πολύ καλή ευκαιρία , ο petran91 έχει απόλυτο δίκιο . Το έβαλα σε streaming από τον server να τρέξει το star wars το τελευταίο , καθώς και το Lord of thw Rings το πρώτο (fellowship of the Ring)  και το τρίτο (Return of the King) σε 1080 μέσω wifi brigde , όλα άψογα χωρίς σπασίματα , lost frames κλπ .  Δεν  ζεστάθηκε καθόλου . Πέρα από το PPI , η μπαταρία του κρατάει λιγότερο από μια μέρα , οπότε θέλει επαναφόρτηση , η οποία διαρκεί αρκετά . Μιλάμε όμως για αρκετή χρήση του τάμπλετ , χωρίς βέβαια να τρέχουν εφαρμογές στο backround.

Για 99 ευρώ δεν  το συζητάμε καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παραγγείλει από 26/12 και είναι ακόμα υπό επεξεργασία...μάλλον πάμε για άκυρο ε;

Δεν σας βλέπω για άκυρο, όχι ακόμα τουλάχιστον. Αύριο-μεθαύριο θα ξεκολλήσει λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...