Προς το περιεχόμενο

[TABLET] Lenovo Tab 3 A8-50 99.80€ @Public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑΝ]


petran91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε βρει καμια θηκη σχετικά οικονομική?

Προσοχή στις θήκες που επιλέγετε καθως το περσινό μοντέλο ειχε λιγο διαφορετικές διαστάσεις.

 

Το φετινό ειναι το tab 3 a8-50 ενω το περσινό ειναι το tab 2 a8-50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε η κόρη μου πριν λίγες μέρες με την προσφορά,τίμιο ταμπλετάκι αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω,απ' την χρήση που του έχουμε κάνει μέχρι τώρα,αλλά θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον απ' τους φίλους που το έχουν,η ενσωματωμένη εφαρμογή του ραδιοφώνου παίζει; γιατί την ανοίγουμε και δείχνει μια οθόνη σχεδόν κενή και δεν μπορείς να επιλέξεις ούτε συχνότητες ούτε ραδιοφωνικούς σταθμούς.

Εννοείται ότι έχουμε συνδεδεμένα ακουστικά.

Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει αν έχει το ίδιο πρόβλημα η χρειάζεται να κάνουμε ''κάτι άλλο'' που δεν γνωρίζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε η κόρη μου πριν λίγες μέρες με την προσφορά,τίμιο ταμπλετάκι αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω,απ' την χρήση που του έχουμε κάνει μέχρι τώρα,αλλά θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον απ' τους φίλους που το έχουν,η ενσωματωμένη εφαρμογή του ραδιοφώνου παίζει; γιατί την ανοίγουμε και δείχνει μια οθόνη σχεδόν κενή και δεν μπορείς να επιλέξεις ούτε συχνότητες ούτε ραδιοφωνικούς σταθμούς.

Εννοείται ότι έχουμε συνδεδεμένα ακουστικά.

Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει αν έχει το ίδιο πρόβλημα η χρειάζεται να κάνουμε ''κάτι άλλο'' που δεν γνωρίζουμε;

κατω δεξια δεν εχει ενα κοκκινο play?

Έχετε βρει καμια θηκη σχετικά οικονομική?

http://www.e-shop.gr/trust-20313-primo-folio-case-with-stand-for-7-8-tablets-blue-p-PER.591438

αυτη πηρα εγω αλλα να ξερεις χωραει κυριολεκτικα ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατω δεξια δεν εχει ενα κοκκινο play?

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους,

έχει ένα κόκκινο play αλλά δεν κάνει τίποτα και τα βελάκια για ψάξιμο σταθμών ,όπως και το fm είναι γκρίζα και ''νεκρά''.

Τι γίνεται,μήπως είναι προβληματική η συγκεκριμένη εφαρμογή της Lenovo;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους,

έχει ένα κόκκινο play αλλά δεν κάνει τίποτα και τα βελάκια για ψάξιμο σταθμών ,όπως και το fm είναι γκρίζα και ''νεκρά''.

Τι γίνεται,μήπως είναι προβληματική η συγκεκριμένη εφαρμογή της Lenovo;

Καλη χρονιά! Oλα παυουν να ειναι "νεκρά" μολις πατηθει το play..δυστυχως δεν ξερω τι μπορει να φταιει σε μενα λειτουργει κανονικα,

αν δεν το χεις δοκιμασει ηδη , πανε  ρυθμισεις->εφαρμογες->ραδιοφωνο->αναγκαστικη διακοπη  

μπας κ ξεκολησει...αλλιως ισως καποιος αλλος μπορει να βοηθησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονιά! Oλα παυουν να ειναι "νεκρά" μολις πατηθει το play..δυστυχως δεν ξερω τι μπορει να φταιει σε μενα λειτουργει κανονικα,

αν δεν το χεις δοκιμασει ηδη , πανε  ρυθμισεις->εφαρμογες->ραδιοφωνο->αναγκαστικη διακοπη  

μπας κ ξεκολησει...αλλιως ισως καποιος αλλος μπορει να βοηθησει.

Δυστυχώς φαίνεται ότι έχει κολλήσει,δεν μπορώ να το απεγκαταστήσω κιόλας και να το ξαναεγκαταστήσω.

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος για να δουλέψει,προσπαθώ να βρω και στο διαδίκτυο κάτι σχετικό,αλλά τζίφος. 

Κάποια στιγμή τις πρώτες μέρες έκανε κάποια αναβάθμιση του λογισμικού και δεν ξέρω αν φταίει αυτό,γιατί μετά προσπάθησα να ακούσω λίγο ράδιο,αλλά τίποτα δυστυχώς.

Αν κάποιος φίλος ''ανακαλύψει'' κάτι σχετικό με αυτό το πρόβλημα θα τον παρακαλούσα να ενημερώσει,ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω παντως με παραγγελια πριν 8 μερες ουτε φωνη ουτε ακροαση ακομα για να το στειλουν......σε διαδικασια συλλογης!!! :confused:  :confused:

 

Και εμένα είναι σε αναμονή η παραγγελία μου απο 23/12. Πάραυτα δεν ανησυχώ ιδιαίτερα καθώς μου έχουν στείλει e-mail πρίν 3 μέρες. Συγκεκριμένα αναφέρεται εκτός των άλλων το κάτωθι:

 

<<Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι το προϊόν TAB LENOVO TAB 3 A8-50 WHT 2GB/16GB της παραγγελίας xxxxxxxxxxx  βρίσκεται σε διαδικασία αναζήτησης στο δίκτυο των προμηθευτών μας με σκοπό να επιβεβαιωθεί η διαθεσιμότητά του. Δεσμευόμαστε να καταβάλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για γρήγορη εύρεση και παράδοσή του, ως εκ τούτου θα επικοινωνήσουμε αμέσως μόλις έχουμε ημερομηνία παραλαβής.>>

 

Δεν ανησυχώ λοιπόν διότι και στο mini NES που είχα κάνει προπαραγγελία καθυστέρησε καθώς υπήρχε μεγάλη ζήτηση και δεν το παρέλαβα την ημερομηνία που αναμενόταν αλλά μερικές μέρες αργότερα. Οπότε χαλαρώνουμε και βλέπουμε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως τους εχω παρει τηλεφωνο απο την περασμενη εβδομαδα 3-4 φορες και μιλησα μαζι τους επισης και στο Live chat (το ηθελα για δωρο) και μου ειχαν πει οτι το ειχαν βρει σε καταστημα τους και η παραγγελια μου θα αποστελονταν ηδη απο την Πεμπτη που μας περασε για να το εχω πριν την Πρωτοχρονια.

 

Οσο το ειδε κανεις το ειδα και εγω (μαλλον το καταστημα που το βρηκαν διαθεσιμο προτιμησε να το πουλησει σε κανενα αλλο).....ακομα διαδικασια συλλογης......αυριο που θα ανοιξει το τηλεφωνικο τους κεντρο θα εχουμε σοου!!!

 

Αν δε μου το στειλουν αμεσα αυριο θα τους ζητησω το Lenovo A10 3ης γενιας με την full hd οθονη που εχουν στα 200 ευρω στα ιδια λεφτα και θα το δωσουν θελουν δε θελουν!!!

 

Για το δουλεμα και την ψυχικη ταλαιπωρια οχι τιποτα αλλο.....ειπαμε ολα εχουν και τα ορια τους!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον καίγεσαι αλλάζει το πράγμα. Και εγώ αν δώ ότι περνάει και αυτή η βδομάδα θα αρχίσω τα τηλέφωνα. Ευελπιστώ ότι θα παραλάβουμε πρίν τα Φώτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα μονοι τους μου ειχαν πει οτι αν δεν το εχω μεχρι την πρωτοχρονια θα μου κανουν ισαξιο αντιπροταση!!

 

Εγω λοιπον με ενα μικρο ψαξιμο που εκανα στο σιτε τους αλλο 8αρι wifi ισαξιο δε βλεπω να εχουν.....και στις 10 ιντσες αν παμε το πρωτο ισαξιο ειναι το Lenovo Α10 Full HD που εχουν στα 200 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...