Προς το περιεχόμενο

Happy Valley


Heybro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Happy-Valley.jpg

 

http://m.imdb.com/title/tt3428912/?ref=m_nv_sr_2

 

Πως και δεν υπάρχει τοπικ για αυτη την καταπληκτική σειρά. Είμαι στο δεύτερο επεισόδιο της δεύτερης σεζόν και τα πάει περίφημα. Εξαιρετική φωτογραφία οι ηθοποιοι πάρα πολύ καλοι στο ρόλο τους και η υπόθεση και στην δεύτερη κρατάει πολύ γερά. Η μουσική βοηθάει επίσης αρκετά.

Μην την χάσετε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απο τις λατρειες μου και πιθανοτατα πιο κοντα στην top 4αδα μου απο σειρες. Την εχω αναφερει σαν σειρα στο γενικο νημα αλλα καλα εκανες και ανοιξες δικο του.

 

Ειναι καταπληκτικη η υποκριτικη της πρωταγωνιστριας και πολυ καλες οι υπολοιπες απο το supporting cast. Οπως ειπε ο nyne ειναι ανθρωπινο και δεν γινεται να μην δεθεις με τους πρωταγωνιστες. Μην δειτε την 'αστυνομικη' περιγραφη και πειτε οχι παλι τα ιδια.

 

Η δευτερη σεζον καταφερε να ειναι στα ιδια υψηλα επιπεδα της 1ης και πιστεψτε με, ηταν μεγαλο επιτευγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς. Τελείωσα πριν 3 μέρες τη δεύτερη σεζόν και εντάξει μπορώ να πω ότι ήταν ακόμα καλύτερη από την πρώτη. Οι Άγγλοι ξέρουν να φτιάχνουν σειρές και όλες είναι μια και μια χώρια η φωτογραφία που είναι απίστευτη. Το ίδιο έγινε και με το Utopia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως πολυ ωραια σειρα . 

Ξερεις κανεις γιατι δεν υπαρχει η 2η σεζον στο Netflix ?

Ενω εχει βγει η 2η , στο netflix εχει διαθεσιμη μονο την 1η σεζον . Γιατι γινεται αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως πολυ ωραια σειρα .

Ξερεις κανεις γιατι δεν υπαρχει η 2η σεζον στο Netflix ?

Ενω εχει βγει η 2η , στο netflix εχει διαθεσιμη μονο την 1η σεζον . Γιατι γινεται αυτο ?

Θα έπρεπε να υπάρχει κανονικά. Εγώ την είδα από το ote GO. Μήπως παίζει τίποτα με τα δικαιώματα στην Ελλάδα μεταξύ ote Netflix?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...