Προς το περιεχόμενο

Terra Vibe Rockwave πληροφορίες


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για Placebo εννοείται. Evanescence είχα δει το 2004, δεν με νοιάζει.

'Αντε να έρθει και κανένας Manson που έχω απωθημένο.

Για τιμές είδα 30-50 αλλά δεν έχει ξεκινήσει ακόμα η προπώληση.

 

οι placebo αν κανουν ακόμα το προγραμμα πουχανε κανει το 2009 που πηγα γω δεν αξίζει για κανένα λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το 2009 τουλαχιστον ηταν πολυ ψοφιοι ναι. και παιξαν λιγο. τωρα δε ξερω τι παιζει. δες κανα γιουτουμπ απο καμια συναυλια τελευταια μη πας και ξενερωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Placebo εννοείται. Evanescence είχα δει το 2004, δεν με νοιάζει.

'Αντε να έρθει και κανένας Manson που έχω απωθημένο.

Για τιμές είδα 30-50 αλλά δεν έχει ξεκινήσει ακόμα η προπώληση.

Όταν είχα πάει να δω placebo στη Θεσσαλονίκη το 2010 ήταν σκετη απογοήτευση. τραγούδησαν κυριολεκτικά 1 ώρα με το ρολόι και τα μισά ήταν εντελώς καινούργια. έφαγαν μεγάλο γιουχαρισμα ,ήθελαν να τους δείρουν οι φαν :Ρ άκου μια ώρα ! Δεν το πιστεύαμε !
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μου λέτε τέτοια και αγχώνομαι! Το μια ώρα δεν με χαλάει τόσο όσο το νέα τραγούδια.

μωρε και το μια ωρα σε χαλαει γιατι δεν θα καταλαβεις καν ποτε περασε. λογικα καινουργια θα πουν και τωρα,εδω τοτε κι ειπαν τα πιο καινουργια τους κι ελαχιστα παλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Ψηνω για τη 2η μερα και Standing

 

Ερωτηση, εισοδος-εξοδος στη περιοχη ειναι ελευθερη (οποτε θελω δλδ) ετσι; Χαζη ερωτηση, αλλα μου εχει τυχει σε συναυλια VIP χωρο να μη μ'αφηνουν να βγω στο ενδιαμεσο των 2 συγκροτηματων γιατι λεει δε θα με αφησουν να ξαναμπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαν βγάλει ανακοίνωση για Gojira και μετά για Epica. Για μένα Paradise Lost αξίζουν αν και δεν παίζουν και πολύ ώρα.

Για την αρχική ερώτηση, το καλύτερο είναι με μηχανή... Με αυτοκίνητο στο Big Four είχαμε παρκάρει στον παράδρομο από την άλλη πλευρά της εθνικής. Εθνικη, περνάς το terravibe, βγαίνεις στην έξοδο και περνάς κάτω από την εθνική. 40 λεπτά περπάτημα, αλλά μετά την συναυλία μπήκαμε στο αυτοκίνητο και σε μισό λεπτό εθνική. Απέναντι γινόταν χαμός, τα αυτοκίνητα περίμεναν να φύγει ο κοσμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάω στο Rockwave για πρώτη φορά. Είδα κάποια πράγματα στο site αλλά θέλω να ξέρω πρακτικά: πόσο εύκολα παρκάρεις και φεύγεις μετά? Συμφέρει να πας με ΙΧ ή με κάποιο άλλο μέσο? Τα VIP εισιτήρια τι διαφορά έχουν? Οι τουαλέτες είναι οκ ή καλύτερα στα χωράφια? Τα pass για 2 ημέρες είναι προσωπικά ή μπορείς να το δώσεις σε άλλον την επόμενη μέρα? Οτιδήποτε άλλο θεωρείτε χρήσιμο πείτε μου.

Δεν έχω πληρώσει ποτέ για συναυλία εν τω μεταξύ, πάντα με ντου πήγαινα ή με τζάμπα προσκλήσεις οπότε είναι η πρώτη μου "κυριλέ" φορά. Δεν θέλω να ταλαιπωρηθώ.

Ως χώρος είναι εξαιρετικός. Δεντράκια, γρασίδι, την πέφτεις αν δε γουστάρεις αυτό που παίζει εκείνη τη στιγμή.

 

Για τις τουαλέτες τί να πεις; Δεν έχω παράπονο, αλλά δεν έχω κάνει ποτέ γυναίκα να κάθομαι  :P

 

Προσωπικά δεν θα χάλαγα λεφτά για VIP pass, δεν το έχω κάνει ποτέ, αλλά είναι καθαρά προσωπικό το ζήτημα και δεν κακολογώ κάποιον αν το κάνει.

 

Αν με μηχανή είναι καλά, αν πας ανευ, ετοιμάσου για τρελή ταλαιπωρία και περπάτημα: πας νωρίς, παρκάρεις κοντά, και πεεεερριιιμέεεεεεεεεενεις στο αυτοκίνητο, καθώς θα γίνεται της πόπης στο φεύγα (αλλά κάθεσαι). Πας σχετικά αργά, παρκάρεις στου εξαποδώ τη μάνα και περπατάς like there's no tomorrow. 

 

Αυτά.

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...