Προς το περιεχόμενο

για αεροπορικα εισιτηρια


libe13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τo skyscanner που ανέφερες για εμένα είναι εγγύηση, επίσης τσέκαρε και το google flights

Έχεις κλείσει ποτέ εισιτήρια σε κάποιο από τα δύο και το προτείνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κλείσει ποτέ εισιτήρια σε κάποιο από τα δύο και το προτείνεις;

 

Στο πρώτο ναι, βασικά και τα 2 είναι ένα skroutz αεροπορικών εισιτηρίων. Σε πετάει στους ατζέντηδες που συνεργάζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρώτο ναι, βασικά και τα 2 είναι ένα skroutz αεροπορικών εισιτηρίων. Σε πετάει στους ατζέντηδες που συνεργάζονται.

Άρα, αφού όπως λες και μόνος σου, είναι "skroutz", δεν αγοράζεις από εκεί, απλά βρίσκουν τις καλύτερες τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα, αφού όπως λες και μόνος σου, είναι "skroutz", δεν αγοράζεις από εκεί, απλά βρίσκουν τις καλύτερες τιμές.

 

Τα αγοράζεις είτε από τις ίδιες αεροπορικές μέσω του skyscanner είναι μέσω των ατζέντηδων πάλι μέσω του skyscanner.

 

Δεν ξέρω εάν έχεις χρησιμοποιήσει κάποιο ελληνικό, εγώ προσωπικά όταν έκανα ψάξιμο στην αρχή, πάντα έβλεπα ένα 5 ευρώ παραπάνω στην τιμή από τα ξένα site και σε άλλα ελληνικά site έλλειπαν αεροπορικές εταιρίες, σαν να προωθούσαν συγκεκριμένες. Από τότε δεν ξανά ασχολήθηκα με ελληνικά site. Σαφώς και δεν υπάρχει μόνο το skyscanner, υπάρχουν τόσα άλλα. Απλά τυχαίνει πάντα να βρισκω τα φθηνότερα μέσω του εν λόγο site, μιας και αυτός είναι ο ρόλος τους στην σύγκριση τιμών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το skyscanner οντως δινει τις καλυτερες τιμες τις πιο πολλες φορες. Εξαιρεση αποτελει περιπτωσεις που αν κανεις χρηση κουπονιου απευθειας στο site της εκαστοτε εταιριας (πχ Alitalia δινει συχνα 15-20% εκπτωση για συγκεκριμενους ναυλους). Οπως πολυ σωστα ειπωθηκε ειναι ενα σκρουτζ τιμων οποτε και παλι προσοχη απο ποιον ατζεντη θα γινει η αγορα. Η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι οκ (ολες οι ελληνικες θα ελεγα) εχει τυχει ομως να μου δινει τιμες σε ξενα sites που με λιγο ψαξιμο βρηκα πολλαααα παραπονα για αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...