Προς το περιεχόμενο

Η Nokia μηνύει την Apple για πολλές παραβιάσεις πνευματικών δικαιωμάτων


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ λέω, πρώτα να μάθουμε ορθογραφία και στην συνέχεια να ασχοληθούμε με την τεχνολογία. 

#no_offence

μπορεί να μην είναι ελληνας  :) δεν είναι όλοι υποχρεωμένοι να μιλάνε αυτή την γλώσσα τέλεια,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να μην είναι ελληνας  :) δεν είναι όλοι υποχρεωμένοι να μιλάνε αυτή την γλώσσα τέλεια,

Κανεις δεν ειναι, θελω ξανα insomnia με greeklish! Αληθεια ποσα χρονια πανε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να μην είναι ελληνας  :) δεν είναι όλοι υποχρεωμένοι να μιλάνε αυτή την γλώσσα τέλεια,

Troll είναι που σου λέω. Δεν έπιασε κανείς το κόνσεπτ.. πφφ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Troll είναι που σου λέω. Δεν έπιασε κανείς το κόνσεπτ.. πφφ..

 

το ότι είναι troll το καταλάβαμε... τα σπαστικά μηνύματα εθνικισμού τύπου μάθε να μιλάς και μετά γράφε έχουν καταντήσει γραφικά όμως........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι είναι troll το καταλάβαμε... τα σπαστικά μηνύματα εθνικισμού τύπου μάθε να μιλάς και μετά γράφε έχουν καταντήσει γραφικά όμως........

Φυσικά και συμφωνώ, άνετα θα καταλάβαινε κάποιος ότι ο ανορθόγραφος τύπος ήμουν εγώ. Έχουνε γίνει όλοι μπάτσοι της ορθογραφίας. Και αλήθεια, τι ηθική ικανοποίηση κερδίζετε εσείς οι Grammar Nazi διορθώνοντας κάποιον που δεν το χει με την ορθογραφία; Και πέρα από την πλάκα, όποιος δεν το έχει με την ορθογραφία δεν έχει το δικαίωμα να ασχοληθεί με την τεχνολογία; Με αυτό το σκεπτικό φίλε "κυρηλές" μάθε πρώτα να σέβεσαι τους άλλους για αυτό που μπορούν να κάνουν, κι έπειτα ασχολήσου με την τεχνολογία.

 

ΥΓ. Καλά Χριστούγεννα σε όλους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι έχει τη δύναμη πλέον η nokia να τα βάλει με την apple. Θα βολευτεί με μια μικρή αποζημίωση κι όλα καλά.

Τπτ δεν φτιαχνει η apple ουτε καμια apple μαρκετινγκ κανει μονο, ουτε πως ειναι η συσκευη δεν ξερει πριν την φτιαξουν οι κινεζοι και την στειλουν αμερικη να την δουν  και να την πιασουν στα χερια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τπτ δεν φτιαχνει η apple ουτε καμια apple μαρκετινγκ κανει μονο, ουτε πως ειναι η συσκευη δεν ξερει πριν την φτιαξουν οι κινεζοι και την στειλουν αμερικη να την δουν  και να την πιασουν στα χερια τους.

Και να ισχύει αυτό δεν αναιρεί το ότι η apple έχει μεγάλη δύναμη, μεγαλύτερη από τη nokia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και συμφωνώ, άνετα θα καταλάβαινε κάποιος ότι ο ανορθόγραφος τύπος ήμουν εγώ. Έχουνε γίνει όλοι μπάτσοι της ορθογραφίας. Και αλήθεια, τι ηθική ικανοποίηση κερδίζετε εσείς οι Grammar Nazi διορθώνοντας κάποιον που δεν το χει με την ορθογραφία; Και πέρα από την πλάκα, όποιος δεν το έχει με την ορθογραφία δεν έχει το δικαίωμα να ασχοληθεί με την τεχνολογία; Με αυτό το σκεπτικό φίλε "κυρηλές" μάθε πρώτα να σέβεσαι τους άλλους για αυτό που μπορούν να κάνουν, κι έπειτα ασχολήσου με την τεχνολογία.

 

ΥΓ. Καλά Χριστούγεννα σε όλους!

Καλλα Χρηστούγαινα 'φιλε' ιγία και ευτοιχοία.

 

Μαντεψε ποιος τρολαρει ποιον

το ότι είναι troll το καταλάβαμε... τα σπαστικά μηνύματα εθνικισμού τύπου μάθε να μιλάς και μετά γράφε έχουν καταντήσει γραφικά όμως........

γραφικά, όπως οι πολλές τελείες ............  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η νόκια μόλις ξεκίνησε η κινητή τηλεφωνία είχε τις καλύτερες συσκευές στην αγορά πριν την Σόνυ, ενώ είναι αλήθεια ότι παραμένουν ακόμα και τώρα αξιόπιστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εσάς που λέτε ότι η ΝΟΚΙΑ μας έμαθε το κινητό να σας ενημερώσω ότι κάνετε λάθος. Τα κινητά παγκοσμίως τα έφτιαξε πρώτα η Motorola και μετά η Ericsson και έπειτα ακολούθησε η ΝΟΚΙΑ.

 

Για εσάς που πιστεύετε πάλι πως η Apple θα κλείσει και είναι καταδικασμένη μετά από αυτή την μήνυση κτλ κτλ. Ρε πάτε καλά; έχετε βγει έξω από την Ελλάδα να δείτε με τι κυκλοφορεί ο κόσμος και τι πωλήσεις κάνει η Apple?


Inside information?
Τσάμπα το design department στην Αμερική δηλαδή; τσάμπα τόσοι σχεδιαστές κάθονται εκεί και δεν κάνουν τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...