Προς το περιεχόμενο

Παρόμοια εφαρμογή με την 'Δευτερος Χώρος' της Xiaomi MIUI 8


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή σαν αυτή που έχει το MIUI 8 δεύτερος χώρος δηλαδή σου δημιουργεί ένα δεύτερο τηλέφωνο εικονικό και μπορείς να βάλεις ίδιες εφαρμογές πχ 2 FB 2 play store με ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ account όμως....????????ψαρωσατε ?υπάρχει και συνέχεια.....Και ξεχωριστό δαχτυλικο αποτυπομα....???????? Εντελώς ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΑ ...ςςςςςς

Ρε παιδιά Χρόνια fanboy σειράς note...Αλλά η Xiaomi έχει ξεφύγει το τι έχει το MIUIδεν περιγράφεται BRAVOS....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα πριν απο μερικες μερες το Mi5. Φοβερο τηλεφωνο! Και το miui παρα πολυ καλο! Οσο γι αυτο που ρωτας δεν ξερω κατι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρήκα κάτι στο play store πάντως και απορώ..... Είναι δυνατόν τόσο χρήσιμη εφαρμογή. Εσένα το mi5 την έχει αυτή την εφαρμογή? Λογικά α τα Xiaomi πρεπει να την έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα πριν απο μερικες μερες το Mi5. Φοβερο τηλεφωνο! Και το miui παρα πολυ καλο! Οσο γι αυτο που ρωτας δεν ξερω κατι :)

Το περιμενω και εγω φιλε απο geekbuying..

Απο που το πηρες?Εβαλες ΡΟΜ κτλ ή αφησες αυτα που ειχε?

 

Και κατι ακομα μιας και σε βρηκα..

Απο οτι λεει εχει official global 7 , ξερεις αν κανει update μονο του σε official global 8 ή θελει flash κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το note 3 την εχει.

Οπως και δευτερο προφιλ αν θες.

Που την έχει φίλε μου ?

Στοκ rom έχει το note?

Που την έχει φίλε μου ?

Στοκ rom έχει το note?

Χάρηκα και εγώ ....... Δυστυχώς δεν γίνεται σε note μόνο αν είναι ρουτ....Αλλά δεν νομίζω να υπάρχει σε άλλο κινητό εκτός από Xiaomi και ένα μοντέλο τις oukitel (αλλά με πολύ περιορισμένες δυνατότητες).

Η εφαρμογή της Xiaomi είναι σαν να έχεις ένα δεύτερο τηλέφωνο με νέα pin ktl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω και σε αυτη την miui που εχω αλλα και στην Αγγλικη που ειχα οταν το πηρα ετσι ηταν.

Δεν εχει σχεσει αν ειναι ρουτ ή οχι απλα το εχει η rom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε μου δεν γίνεται τουλάχιστον σε Samsung Galaxy note 3,4 υπάρχει άλλη μάρκα που το κάνει ? Το έχει κανείς να μας πει σίγουρα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...