Προς το περιεχόμενο

Κινητο με μπατζετ γυρω στα 350 ευρω


FromDusk_TillDawn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και καλα χριστουγεννα.

Απο βδομαδα θελω αγορα κινητου και θελω βοηθεια.

 

1 Πολυ καλη καμερα σε φωτο και βιντεο πρωι-βραδυ

2 Χρηση fb,viber,emails,browsing,παιχνιδια σχεδον καθολου.

3 Μπαταρια.Οσο γινεται να μου βγαζει μεχρι το βραδυ μεχρι να το βαλω για φορτιση

4 Οσο γινεται συσκευη που να εχουν ακουστει τα λιγοτερα προβληματα ετσι ωστε να εχω μεγαλο ποσοστο να μη το γυρισω στο σερβις και γενικα να εχω τρεξιματα

5 Ιντσες δε με νοιαζει ουτε και εμφανιση αρκει να μη κολλαει ασχημα

6 Να ειναι android

7 Μπατζετ γυρω στα 350

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Android λέει, iPhone προτείνεις. Μάλλον δεν ξέρεις καλή ανάγνωση

Και εσύ δεν ξέρεις τρόπους αλλά φυσικό είναι ...επίσης "4 Οσο γινεται συσκευη που να εχουν ακουστει τα λιγοτερα προβληματα ετσι ωστε να εχω μεγαλο ποσοστο να μη το γυρισω στο σερβις και γενικα να εχω τρεξιματα

5 Ιντσες δε με νοιαζει ουτε και εμφανιση αρκει να μη κολλαει ασχημα" φωτογραφίζει iphone ,ας το δει και σαν εναλλακτική. Επίσης την επόμενη φορά δεν χρειάζεται να γίνεσαι αγενής για να γεμίσεις ποστ. Αλλά από ποιον να μάθεις τρόπους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσύ δεν ξέρεις τρόπους αλλά φυσικό είναι ...επίσης "4 Οσο γινεται συσκευη που να εχουν ακουστει τα λιγοτερα προβληματα ετσι ωστε να εχω μεγαλο ποσοστο να μη το γυρισω στο σερβις και γενικα να εχω τρεξιματα

5 Ιντσες δε με νοιαζει ουτε και εμφανιση αρκει να μη κολλαει ασχημα" φωτογραφίζει iphone ,ας το δει και σαν εναλλακτική. Επίσης την επόμενη φορά δεν χρειάζεται να γίνεσαι αγενής για να γεμίσεις ποστ. Αλλά από ποιον να μάθεις τρόπους....

Δεν ήταν αγένεια. Ρεαλισμός λέγεται
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα απο κοντα το honor 8 αλλα η καμερα του εχανε σε φωτογραφια  και βιντεακι που εβγαλα στο δρομο εξω απο το μαγαζι κατα της 8 το βραδυ,

Ο πωλητης εκει μου ειπε οτι μονο το s6 θα με καλυψει σε αυτο που θελω και οντως με καλυψε απο τι δοκιμη που εκανα,αλλα η μπαταρια του δεν ειναι για πολλα πολλα απ οσα διαβαζω.

 

Με λιγα λογια θα αναγκαστω να ανεβασω μπατζετ και να κοιταξω η για s6 edge η s7.Μου ειπε οτι το s6 edge εχει καλυτερη μπαταρια απο το απλο s6 αλλα αν θελω καλυτερη να παω σε s7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε πηγαινε στο Motorola Moto X Style θα σου μεινουν και ρεστα.

https://www.skroutz.gr/s/7541851/Motorola-Moto-X-Style-32GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Sar: 1.42 Για σκέψου το πάλι.

Δεν ειναι αυτο το SAR και το ειπαμε 100 φορες. Αυτο γινεται επειδη εχει 2 κεραιες και στις μετρησεις καινε μαζι αρα γι'αυτο το νουμερο υψηλο. Σε καθημερινες συνθηκες ειναι φυσιολογικο, αλλα οπως και να εχει δεν ξεπερναει το φυσιολογικο οριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...