Προς το περιεχόμενο

tablet τεζα


drapanakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xρονια Πολλα σε ολους.

 

Εχω ενα ταμπλετ 7αρι samsung. Πηγα να βγαλω μια φοτο και εμεινε εντελως. Δεν αναβει, δεν κινειται , δε δινει καμια ενδειξη. Ξερει κανεις τι μπορει να ειναι ;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε ... μηπως ειχε πεσει λιγο πριν η μεσα στη μερα ? (τυχαινει να πεφτουν και να ξεκουμπωνει ενας κονεκτορας απο μεσα που εχει σε μερικα μοντελα ) ειναι ομως μεσα απο το πλαστικο της πλατης του απο πισω και θελουν λυσιμο μερικες βιδες αν εχει και σιγα σιγα με νυχια η καρτα μικρη να το ξεκουμπωσεις και να το βγαλεις να δεις αν εχει κανεναν απο μπαταρια απο πανω ...παντως

δοκιμασε να το φορτησεις να δεις αν αντιδραει στο ρευμα..


ποιο μοντελο ειναι ακριβως ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GT-P3100   SAMSUNG 

 

To εβαλα για φορτιση, καμια αλλαγη, ουτε ζεσταθηκε ο φορτιστης μετα απο 3 ωρες. Αρα δεν εδινε η πηρε ρευμα. Δε δουλευει τιποτα απολυτως. 

Πηγα να βγαλω το πλαστικο της πλατης μονος μου και ραγισα το πλαστικο. Που εχει βιδες, δε βλεπω τιποτα. Σιγουρα εχει βιδες η ειναι κουμπωτο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν το ανοίξεις. χειρουργήσεις... δοκίμασε να πατησεις το “Volume Up” και το “Power” απ τα πλάγια ταυτόχρονα για 20-30 δευτερόλεπτα και πες αν δώσει σημάδι ζωής...

Επεξ/σία από cosmos000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία...να το θυμάσαι αν στο ξανακάνει και μην πας να το καταστρέψεις ανοίγοντας τα πλαστικά :).

Τώρα το γιατί στο έκανε ....ιδέα δεν έχω ...θα έφαγε κανα εσωτερικό κοκομπλόκο...

Σχεδόν σε όλα τα τάμπλετς συμβαίνει αυτό κάποια στιγμή στην ζωή τους....Σε μενα έχει τύχει στα 2μιση χρόνια να το έχει πάθει μια φορά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...