Προς το περιεχόμενο

Έπιπλα Videnov


panos2171

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει ψωνίσει ή ακούσει κανείς κάτι για τα συγκεκριμένα έπιπλα και γενικά για την εταιρία; Βλέπω ότι έχουν πολύ καλές τιμές με μικρά μεταφορικά κόστη (10% της αξίας των αγορών). 

 

https://videnov.bg/gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει πάρει φίλη μου τεράστιο καναπέ μόνο με 280 ευρώ το καλοκαιρι κι είναι ικανοποιημένη μέχρι στιγμής. πολύ οικονομικά έπιπλα έχει ήθελα κι εγω να πάρω αλλά δεν κάνουν παντού παραδόσεις -.-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία οπότε κατά πως φαίνεται μάλλον θα προτιμηθεί.

ναι παρε μια χαρα ειναι. στην τελικη για να βρεις αντιστοιχα επιπλα αλλου πρεπει να δωσεις τα διπλασια! φοβερες τιμες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά με αφορμή το browsing στο συγκεκριμένο site θυμήθηκα την αγανάκτηση μου με τα έπιπλα κήπου... :P

 

https://videnov.bg/gr/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8/%CF%83%CE%B5%CF%84-%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%AD%CE%B6%CE%B9-4-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%AD%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CF%82-spring

 

360 ευρώ....

Πραγματικά (ειδικά στην χώρα μας που τα μεροκάματα ειναι πάτος) που τις βρίσκουν τέτοιες τιμές;;; και αυτός ειναι και "φθηνός" 

 

και πως τις δικαιολογούνε... σωλήνες ειναι στραβωμένοι για να γίνουν σκελετός καρέκλας και μετά έχουν μια πλέξη απο καλάμι ή κάποιο αντίστοιχο υλικό.. δηλαδή έλεος τα υλικά αυτά συνολικά ούτε 80 ευρώ δεν έχουν αλλά πες 80 βάλε και 100 ευρώ μεροκάματο στον μάστορα με το εργαστήρι  επειδή είσαι large τύπος και σκορπάς χρήμα  και εσύ σαν μαγαζί κάνα 50 κέρδος + ο ΦΠΑ πές 282 πες 285 ευρώ... άκου εκει 360....

 

Πως να τσουλήσει η αγορά αν όλοι κοιτάμε την αρπαχτή στην μια πώληση και όχι το κέρδος μέσα από την μαζική παραγωγή... 

 

την είχε υποτίθεται στα 515 (και το γεγονός ότι μπορεί να πέσει τόσο κάτω δείχνει πως όλα ειναι αέρας... )  κάτσε περίμενε 1 χρόνο να πουλήσεις ενα σετ που σου βγήκε 200 ευρώ μετά περίμενε άλλο έναν για να πουλήσεις 3 στην τιμή των 360 

 

Αλλά τσιμπάει απο τα έπιπλα κήπου τσιμπάει απο τους καναπέδες τσιμπάει απο τα κρεβάτια και μαζεύεται μεροκάματο και σου λέει εδώ είμαστε... κοντόφθαλμοι άνθρωποι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά με αφορμή το browsing στο συγκεκριμένο site θυμήθηκα την αγανάκτηση μου με τα έπιπλα κήπου... :P

 

https://videnov.bg/gr/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8/%CF%83%CE%B5%CF%84-%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%AD%CE%B6%CE%B9-4-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%AD%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CF%82-spring

 

360 ευρώ....

 

Πραγματικά (ειδικά στην χώρα μας που τα μεροκάματα ειναι πάτος) που τις βρίσκουν τέτοιες τιμές;;; και αυτός ειναι και "φθηνός" 

 

και πως τις δικαιολογούνε... σωλήνες ειναι στραβωμένοι για να γίνουν σκελετός καρέκλας και μετά έχουν μια πλέξη απο καλάμι ή κάποιο αντίστοιχο υλικό.. δηλαδή έλεος τα υλικά αυτά συνολικά ούτε 80 ευρώ δεν έχουν αλλά πες 80 βάλε και 100 ευρώ μεροκάματο στον μάστορα με το εργαστήρι  επειδή είσαι large τύπος και σκορπάς χρήμα  και εσύ σαν μαγαζί κάνα 50 κέρδος + ο ΦΠΑ πές 282 πες 285 ευρώ... άκου εκει 360....

 

Πως να τσουλήσει η αγορά αν όλοι κοιτάμε την αρπαχτή στην μια πώληση και όχι το κέρδος μέσα από την μαζική παραγωγή... 

 

την είχε υποτίθεται στα 515 (και το γεγονός ότι μπορεί να πέσει τόσο κάτω δείχνει πως όλα ειναι αέρας... )  κάτσε περίμενε 1 χρόνο να πουλήσεις ενα σετ που σου βγήκε 200 ευρώ μετά περίμενε άλλο έναν για να πουλήσεις 3 στην τιμή των 360 

 

Αλλά τσιμπάει απο τα έπιπλα κήπου τσιμπάει απο τους καναπέδες τσιμπάει απο τα κρεβάτια και μαζεύεται μεροκάματο και σου λέει εδώ είμαστε... κοντόφθαλμοι άνθρωποι :P

εχει πολυ καλυτερες προσφορες, αυτο καταρχας δεν αξιζει να το παρεις ειναι πολυ ακριβο. εχει ομως πχ καναπεδες γωνιακους και μεγαλους με 300 ευρω που σε αλλα καταστηματα πρεπει να δωσεις 500+ για να παρεις κατι αντιστοιχο. επισης εχει φθηνα σετ κρεβατοκαμαρας δλδ κρεβατι ντουλαπα κομοδινα κτλ αμα ψαξεις βρισκεις καλες προσφορες κ ακομη κ αν δε κρατησουν παρα πολυ καιρο τουλαχιστον δεν θα κλαις τα λεφτα σου γιατι κανεις δεν σου εγγυαται οτι αν παρεις απο το πιο ακριβο μαγαζι κατι δε θα σου χαλασει για 10 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει πολυ καλυτερες προσφορες, αυτο καταρχας δεν αξιζει να το παρεις ειναι πολυ ακριβο. εχει ομως πχ καναπεδες γωνιακους και μεγαλους με 300 ευρω που σε αλλα καταστηματα πρεπει να δωσεις 500+ για να παρεις κατι αντιστοιχο. επισης εχει φθηνα σετ κρεβατοκαμαρας δλδ κρεβατι ντουλαπα κομοδινα κτλ αμα ψαξεις βρισκεις καλες προσφορες κ ακομη κ αν δε κρατησουν παρα πολυ καιρο τουλαχιστον δεν θα κλαις τα λεφτα σου γιατι κανεις δεν σου εγγυαται οτι αν παρεις απο το πιο ακριβο μαγαζι κατι δε θα σου χαλασει για 10 χρονια.

Ναι εντάξει η αντιπαράθεση μου δεν ειναι με το μαγαζί...

 

Απλά γενικά έχω παρατηρήσει ότι τα έπιπλα κήπου τα έχουν όλοι στον θεό...

 

Μετακόμισα σχετικά πρόσφατα και έχω ενα μεγάλο μπαλκόνι με θέα στην θάλασσα καλά οκ όχι φάτσα φόρα αλλά μια μεγάλη γωνία κοιτάει προς τα εκει και ειναι άδειο γιατι θέλω να πάρω ενα τέτοιο σετ να αράζουμε με φίλους αλλά παράλληλα δεν θέλω να νιώσω σεξουαλικά κακοποιημένος :P

 

ΟΛΟΙ έχουν τις τιμές στον θεό σε αυτά αλλά αν όντως είχαν κάτι να πω πάει στο διάολο.... οι τιμές ειναι  στον θεό πουλώντας σωληνάκια με καλάμια.... ή καρέκλες σκηνοθέτη (ξύλινα σανιδάκια με πανί... )  κάτσε ρε φίλε που πας δεν πουλάς μαρμαρένια ανάκλιντρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εντάξει η αντιπαράθεση μου δεν ειναι με το μαγαζί...

 

Απλά γενικά έχω παρατηρήσει ότι τα έπιπλα κήπου τα έχουν όλοι στον θεό...

 

Μετακόμισα σχετικά πρόσφατα και έχω ενα μεγάλο μπαλκόνι με θέα στην θάλασσα καλά οκ όχι φάτσα φόρα αλλά μια μεγάλη γωνία κοιτάει προς τα εκει και ειναι άδειο γιατι θέλω να πάρω ενα τέτοιο σετ να αράζουμε με φίλους αλλά παράλληλα δεν θέλω να νιώσω σεξουαλικά κακοποιημένος :P

 

ΟΛΟΙ έχουν τις τιμές στον θεό σε αυτά αλλά αν όντως είχαν κάτι να πω πάει στο διάολο.... οι τιμές ειναι όμως στον θεό πουλώντας σωληνάκια με καλάμια.... ή καρέκλες σκηνοθέτη (ξύλινα σανιδάκια με πανί... )

Εγώ εχω πάρει από το πρακτικέρ ένα σετ στα 200 με 1 καναπεδακι κιολας και μου βγήκε καλό. Δεν ξέρω αν το έχει ακόμη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν το έχω δει απο τιμή + καναπεδάκι καλό ακούγεται όταν κοίταξα στα πράκτικερ δεν βρήκα κάτι τώρα μπήκα να δω μπας και ειναι ακόμη εκει αυτό που λες αλλά δεν βρήκα τίποτα πάλι ψευτοπράματα σε τιμές δερμάτινης πολυθρόνας :P

μπας και λες αυτό; http://www.praktiker.gr/p/set-kipou-billy-metalliko-4-temaxion-69274

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...