Προς το περιεχόμενο

δίλημμα αναμεσα στις 2 οθονες


petoglou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα θα ηθελα καποιον εμπειρο πανω στο θεμα να μου πει ποια απο τις 2 παρακατω οθονες μου προτινει να αγορασω!  Δεκτες και δικες του προτασεις αν και εχω κατασταλαξει σε μια απο τις παρακατω δυο: 

 

https://www.skroutz.gr/s/9499740/LG-22MP68VQ-P.html

https://www.skroutz.gr/s/3908574/Asus-VX229H.html

 

Την θελω κυριως για πολυωρω σερφαρισμα αρα να ειναι ξεκουραστη και καπου καπου για να βλεπω ταινιες απο αποσταση 2.5 μετρων περιπου αρα θα πρεπει οπωσδηποτε να εχει καλη γωνια θεασης..Προς το παρω δεν παιζω συχνα παιχνιδια στον υπολογιστη,ετσι κι αλλιως δεν εχω καποια σοβαρη καρτα γραφικων,στο μελλον ομως μπορει να βαλω μια καλυτερη,τωρα βολευομαι με τις κοσνολες μου...Απο αποδοση χρωματων φανταζομαι και οι δυο ειναι εξισου καλες...ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα η lg 23mp68vq είναι η καλύτερη επιλογή απ'αυτές τις 2 

 

λίγο μεγαλύτερη για να σε βολέψει καλύτερα σε ταινίες 

ευχαριστω την εχω σταμπαρει και αυτην  απλα επειδη εχω μια 20αρα τωρα δεν θελω ναπαω σε πανω απο 22 ιντσες το θεωρω υπερβολη γιατι αυτο που με ενδιαφερει ειναι κυριως σερφαρισμα και κατα δευτερο ταινιες και παιχνιδια...εχω κατσει σε 24ρι πανελ και μου φανηκε πολυ μεγαλο,εκαστα και σε 22ρι και μου φανηκε καλο αλλα ουτε ιντσα δεν θα ηθελα παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι καθόλου υπερβολή η 23' ίντσες το αντίθετο μάλιστα θα είναι πιο άνετη στο σερφαρισμα

δεν θα κουραζει δλδ μετα απο πολυωρη χρηση,ενταξει συνεχομενες ωρες δεν καθομαι η αληθεια ειναι μπροστα στο pc αλλα λεω τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...