Προς το περιεχόμενο

νεο pc


dannykostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok boys και ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια !!! Θα δω αν ζητάνε λίγα λεφτά για να με το στήσουν θα το κάνω εκεί αν όχι να είστε έτοιμοι έχουμε δουλειά :P :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα ολους τους φιλους 

επανερχομαι και παλι περυσι το pc που μου ειχατε πρτηνη αγοραστικε ετοιμο στημενο και πλεον εχει παει στα χερια τις αδερφης μου ..... διαθτω λοιπον τα ιδια λεφτα για να ξανα παρω και να στησω μονος αυτην τη φορα τον πυργο εχει περασει ενας χρονος απο την τελευταια μας επαφη εχει ωγει κατι ποιο καινουργιο ας πουμε κατι ποιο αξιοπιστο καλο η να παω στην αγορα ακριβως τον ιδιον πραγματων που με προτινατε και περυσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, dannykostas είπε

 

Καλώς τον για άλλη μια φορά. Στα 430€ την παλεύεις ή όχι;

Όλα τα κομμάτια από priveshop.gr, κάνουν δωρεάν συναρμολόγηση και στέλνουν με δωρεάν μεταφορικά.

priveshoppp.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ποιοτικό το παραπάνω build. Αν ρίξουμε λίγο την ποιότητα χωράει και ο 2400G. Από το quickshop η παρακάτω σύνθεση:

z3zBQ46.jpg

Με λίγα €€ παραπάνω μπαίνει και καλύτερο τροφοδοτικό, κουτί και ssd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολα τα παιδια ευχαριστω και τον τανασι και τον Τζιν που δεν με ξεχασαν παλι με μπερδεψατε ρε παιδες 😂😂😂😂 να βρουμε ενα  build που να συμφωνουμε ολοι .. 😃τωρα 10 ευρω 20 πανω κατω δεν υπαρχει θεμα απλα βλεπω πως καθε χρονο αλλαζει ολο το buid 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, dannykostas είπε

καλημερα σε ολα τα παιδια ευχαριστω και τον τανασι και τον Τζιν που δεν με ξεχασαν παλι με μπερδεψατε ρε παιδες 😂😂😂😂 να βρουμε ενα  build που να συμφωνουμε ολοι .. 😃τωρα 10 ευρω 20 πανω κατω δεν υπαρχει θεμα απλα βλεπω πως καθε χρονο αλλαζει ολο το buid 😜

Δεν είναι ότι διαφωνούμε με τον tanasen. Αν θέλεις πάντως να "συμφωνήσουμε", η καλύτερη λύση αφου όπως γράφεις μπορείς - είναι να δώσεις ένα 40αρι ακόμη ώστε να πας στα κομμάτια που σου πρότεινα που είναι πιο ποιοτικά, σε συνδιασμό όμως με τον επεξεργαστή που σου πρότεινε ο tanasen, που είναι πιο ισχυρός και έχει καλύτερα ενσωματωμένα γραφικά (αν σε ενδιαφέρει αυτό). Δηλαδη τον αγοράζεις και αυτόν από priveshop μαζι με τα υπόλοιπα από την πρότασή μου : https://www.priveshop.gr/product/11005477/EKSARTHMATA/EPEKSERGASTES/AMD-CPU-AM4-RYZEN-5-2400G-YD2400C5FBBOX , σου κάνουν και δωρεάν συναρμολόγηση/αποστολή όπως σου έγραψα ξανά, και τελειώνει η μπουγάδα.

Επεξ/σία από jeandoumpier
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Τανασεν το build Το ένα έγινε τώρα πάμε στο 2ο με βάση την τελευταία πρόταση που μου κάνατε γύρω στα 400€ Όπως είπαμε παραπάνω έχω τι λίστα με τα πράγματα είπα μήπως έχουμε κάτι καλύτερο σε αυτό τα λεφτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, jeandoumpier είπε

2,5 χρόνια thread συμπλήρωσες ρε μπαγάσα danny...😋

Λοιπόν, στα 410 από priveshop.gr, δωρεάν συναρμολόγηση και αποστολή με δωρεάν μεταφορικά...

priveeeee.jpg.baf5805583b1537bf327835c182a3bb8.jpg

Πολύ σωστή η σύνθεση του Ζεαν, εγώ να ευχυθω και του χρόνου στον @dannykostas 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες χθες πέτυχα τον 1700, στα 137€!!! Νομίζω ότι πλέον είναι ό,τι πιο VFM, θα τον έπαιρνα με κλειστά μάτια με όποια κάρτα γραφικών κι αν έβρισκα να του ταιριάξω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...