Προς το περιεχόμενο

Καταστήματα για συναρμολόγηση η/υ


miko1990

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και καλές γιορτές στο φόρουμ.

 

Μέσα στο επόμενο διάστημα σκοπεύω να στησω σύστημα από την αρχή αλλά λόγω του κοστους των επιμέρους κομματιών όσο και της έλλειψης εμπειρίας δεν θέλω να το συναρολογησω μόνος μου.

 

Σκέφτομαι ότι ειναι μεγάλη και η διαφορά στην τιμή να τα πάρω από ένα κατάστημα σε σχέση με το να τα πάρω απο σκρουτζ.

 

Θεωρείτε ότι αξίζει τον κόπο και αν ναι γνωρίζετε κάποιο σοβαρό και αξιοπιστο καταστημα στην Αθήνα ;

 

Ευχαριστώ πολύ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλές γιορτές στο φόρουμ.

 

Μέσα στο επόμενο διάστημα σκοπεύω να στησω σύστημα από την αρχή αλλά λόγω του κοστους των επιμέρους κομματιών όσο και της έλλειψης εμπειρίας δεν θέλω να το συναρολογησω μόνος μου.

 

Σκέφτομαι ότι ειναι μεγάλη και η διαφορά στην τιμή να τα πάρω από ένα κατάστημα σε σχέση με το να τα πάρω απο σκρουτζ.

 

Θεωρείτε ότι αξίζει τον κόπο και αν ναι γνωρίζετε κάποιο σοβαρό και αξιοπιστο καταστημα στην Αθήνα ;

 

Ευχαριστώ πολύ !

καλημέρα και χρόνια πολλά

 

Τα περισσότερα καταστήματα τα στήνουν έκτος λειτουργικού επίσης και το e-shop έχει καλύτερες τιμές από τα άλλα καταστήματα (και έχω βρει και φθηνότερα και από skroutz) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Σε κάποιες περιπτώσεις συμφέρει να τα πάρεις όλα από ένα κατάστημα, σε κάποιες άλλες όχι. Αναλόγως τα κομμάτια που θα θελήσεις να αγοράσεις. Κατά βάση αυτά που γνωρίζω πως συναρμολογούν είναι e-shop.gr , e-gate.gr , mysystems.gr αλλά και τα mgmanager.gr, askadam.gr (για τα δυο τελευταία το διάβασα πρόσφατα εδώ στο forum πως συναρμολογούν αν το ζητήσεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...