Προς το περιεχόμενο

GPS σε ταμπλετ!


hitman 21 original

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλος μου θελει να βαλει gps προγραμμα σε ταμπλετ χωρις να συνδεεται ιντερνετ αλλα η συνδεση να γινεται μεσω καποιου δορυφορου,δεν ξερω αν στεκει αυτο που λεω απλα φανταζομαι πως καπως ετσι θα δουλευει,γινεται?Υπαρχει στο play store  η καπου αλλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε το Here Maps,υπαρχει στο play store.Κατεβαζεις τους χαρτες μεσω WIfi οποιασδηποτε χωρας και μετα τους χρησιμοποιεις οφλαιν.Δοκιμασε το αξιζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε το Sygic , δωρεαν τοσο το ιδιο το προγραμμα οσο και ολοι οι χαρτες του κοσμου, χωρις να θελει ιντερνετ (θελει μονο για να κατεβασεις την πρωτη φορα τους χαρτες (και οταν υπαρχουν ενημερωσεις, τις κανεις οποτε θες ομως).

 

Εγω ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος που εχω αγορασει και την πληρη εκδοση.

 

Δοκιμασε το , απλα τρωεει (οπως και ολα τα GPS) πολυ μπαταρια, οποτε θα πρεπει να εχει το ταμπλετ/κινητο μονιμα συνδεδεμενο στο ρευμα με το αυτοκινητο (φορτιστη αυτοκινητου) , / και οταν τελειωνει , αν θελει το αποσυνδεει και το παιρνει σπιτι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε το Sygic , δωρεαν τοσο το ιδιο το προγραμμα οσο και ολοι οι χαρτες του κοσμου, χωρις να θελει ιντερνετ (θελει μονο για να κατεβασεις την πρωτη φορα τους χαρτες (και οταν υπαρχουν ενημερωσεις, τις κανεις οποτε θες ομως).

 

Εγω ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος που εχω αγορασει και την πληρη εκδοση.

 

Δοκιμασε το , απλα τρωεει (οπως και ολα τα GPS) πολυ μπαταρια, οποτε θα πρεπει να εχει το ταμπλετ/κινητο μονιμα συνδεδεμενο στο ρευμα με το αυτοκινητο (φορτιστη αυτοκινητου) , / και οταν τελειωνει , αν θελει το αποσυνδεει και το παιρνει σπιτι)

Ευχαριστω πολυ φιλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το sygic είναι καλύτερο από το here maps; Υπάρχει επίσης και λύση του google maps offline.

Κατα την γνωμη μου ναι, αν και δεν αφιερωσα πολυ χρονο στο here.

 

το sygic λαγκάρει λιγοτερο παντως.

 

Το google maps ειναι καλο οταν παιρνει δεδομενα (mb) , το offline που δοκιμασα μερικες φορες εχει παρα πολυ μικρη ακτινα δρομων που μπορεις να αποθηκευσεις και η πλοηγηση το offline δεν μ'αρεσε καθολου..

 

Το δωρεάν Sygic έχει φωνητική καθοδήγηση; Αναφέρει τις οδούς με το όνομά τους;

Νομιζω πως ναι , αλλα δεν θυμαμαι , κατεβασε και δες μονος σου για πιο σιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

το sygic  μου αρεσει κυριως εξωτερικο δε παιζεται  και σε μερικες χωρες με συνδεση 3g εχει και live ενημερωση αποφυγης λογω ατυχηματος η για αλλο λογο ...απλα πρεπει να εχεις κατεβασει οσους χαρτες θελεις   ομωςςςςςςςςςςςςςςς

 

το google maps επισης βολευει γιατι αν εχεις πχ αποθηκευσει φιλους και γνωστους και ατομα που προκειται να επισκεφτεις με

 

2 πατηματα ξεκιναει πλοηγηση 

 

υστερουν λιγο στο θεμα μονοδρομων στην Ελλαδα γιατι οπως ξερετε αλλαζουν τοσο πολυ συχνα που χανεται το τοπι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 χρόνια αργότερα...

η ενημερωση των χ<ρτων ειναι μεγαλο προβλημα στην Ελλαδα

εδω δεν εχουν ολη την εθνικη οδο κορινθου καλαματας ,η πατρων  , οι μονοδρομησεις σε πολεις μεγα προβλημα καθε τοσο και λιγακι

βεβαια δεν ειναι ολες οι εταιρειες το ιδιο αλλα λιγο πολυ αλλος βολευεται με το ενα αλλος με το αλλο αναλογα με το που μενει

αυστραλια καναδα αμερικη το μεγαλυτερο ποσοστο  google ....

ακομα και οι εταιρειες αυτοκινητων mercedes bmw audi opel εχουν αργησει για το 2020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kostasbm είπε

η ενημερωση των χ<ρτων ειναι μεγαλο προβλημα στην Ελλαδα

εδω δεν εχουν ολη την εθνικη οδο κορινθου καλαματας ,η πατρων  , οι μονοδρομησεις σε πολεις μεγα προβλημα καθε τοσο και λιγακι

βεβαια δεν ειναι ολες οι εταιρειες το ιδιο αλλα λιγο πολυ αλλος βολευεται με το ενα αλλος με το αλλο αναλογα με το που μενει

αυστραλια καναδα αμερικη το μεγαλυτερο ποσοστο  google ....

ακομα και οι εταιρειες αυτοκινητων mercedes bmw audi opel εχουν αργησει για το 2020

Ελλάδα κάθε βδομάδα αλλάζουν την φορά των δρόμων ,που να βγάλουν άκρη και οι εταιρίες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...