Προς το περιεχόμενο

γνωμες για huawei p9 lite


tort12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τηλέφωνο είναι υπερ τούμπανο. Στα χρήματα του εγώ πιστεύω πως δεν έχει κάποια άλλη εταιρεία να προσφέρει κάτι καλύτερο. Πρόσεχε μόνο να πάρεις την έκδοση με τα 2GB RAM γιατί αυτό με τα 3 κανονικά δεν έρχεται Ελλάδα και όταν μίλησα με αντιπροσωπεία μου είπανε πως αν κάτι χαλάσει δε θα αναλάβουν να στο φτιάξουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλέφωνο είναι υπερ τούμπανο. Στα χρήματα του εγώ πιστεύω πως δεν έχει κάποια άλλη εταιρεία να προσφέρει κάτι καλύτερο. Πρόσεχε μόνο να πάρεις την έκδοση με τα 2GB RAM γιατί αυτό με τα 3 κανονικά δεν έρχεται Ελλάδα και όταν μίλησα με αντιπροσωπεία μου είπανε πως αν κάτι χαλάσει δε θα αναλάβουν να στο φτιάξουν.

ποσο καιρο εχεις το κινητο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει φίλος μου από  τη παρέα μου εδώ και κανά 3 μηνο και είναι απροβλημάτιστο πραγματικά. Πολύ ωραία φωτογραφία επίσης και μάλιστα και σε σκοτάδι. Πολύ γρήγορο σε σημείο που μου έκανε τρομερή εντύπωση.Αν εγώ δεν είχα το s6 και έψαχνα κινητό θα πήγαινα με κλειστά μάτια σε αυτή τη συσκευή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλέφωνο είναι υπερ τούμπανο. Στα χρήματα του εγώ πιστεύω πως δεν έχει κάποια άλλη εταιρεία να προσφέρει κάτι καλύτερο. Πρόσεχε μόνο να πάρεις την έκδοση με τα 2GB RAM γιατί αυτό με τα 3 κανονικά δεν έρχεται Ελλάδα και όταν μίλησα με αντιπροσωπεία μου είπανε πως αν κάτι χαλάσει δε θα αναλάβουν να στο φτιάξουν.

 

Εμένα πάλι μου είπαν ακριβώς το ανάποδο. Οτι η εγγύηση που έχεις είναι πανευρωπαϊκή και θα αναλάβουν το σέρβις όπου και να πας εντός Ε.Ε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου είπαν ακριβώς το ανάποδο. Οτι η εγγύηση που έχεις είναι πανευρωπαϊκή και θα αναλάβουν το σέρβις όπου και να πας εντός Ε.Ε. 

Ίσως να εννοούσαν στη περίπτωση που το μαγαζί που θα το αγοράσεις θα το εισάγει από χώρα εκτός ΕΕ; Τι να σου πω. Πάντως στο φίλο εγώ που πήρα τηλέφωνο αυτό που σου είπα μου είπαν και δε το ρισκάραμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να εννοούσαν στη περίπτωση που το μαγαζί που θα το αγοράσεις θα το εισάγει από χώρα εκτός ΕΕ; Τι να σου πω. Πάντως στο φίλο εγώ που πήρα τηλέφωνο αυτό που σου είπα μου είπαν και δε το ρισκάραμε.

 

Βάση του επίσημου φυλλαδίου της Huawei ισχύει ο πανευρωπαϊκός τρόπος υποστήριξης που μου είπαν. 

 

http://consumer.huawei.com/uk/support/warranty-policy/index.htm

 

Αρα η huawei σε υποστηρίζει όπως και να έχει και ας λέει αυτός ότι θέλει. Απλά αν η αγορά γίνει από μια χώρα της Ευρώπης και πας σε άλλη για το service ίσως υπάρξει μια μικρή καθυστέρηση. Υποστήριξη στο φουλ όμως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλέφωνο είναι υπερ τούμπανο. Στα χρήματα του εγώ πιστεύω πως δεν έχει κάποια άλλη εταιρεία να προσφέρει κάτι καλύτερο. Πρόσεχε μόνο να πάρεις την έκδοση με τα 2GB RAM γιατί αυτό με τα 3 κανονικά δεν έρχεται Ελλάδα και όταν μίλησα με αντιπροσωπεία μου είπανε πως αν κάτι χαλάσει δε θα αναλάβουν να στο φτιάξουν.

Καλημέρα. Για τα Ευρωπαϊκά P9 Lite 3GB πριν επικοινωνήσεις με το γνωστό σέρβις που λογικά θα επικοινώνησες, επικοινώνησε καλύτερα με την ίδια την αντιπροσωπεία της Huawei στο τηλέφωνο 2111988000 ( http://www.hihonor.com/gr/support/index.html ) να δεις τι θα σου πούνε.

 

Όλα τα κινητά που είναι Ευρωπαϊκών προδιαγραφών και προορίζονται να κυκλοφορήσουν σε χώρες της Ε.Ε, οφείλουν να επισκευάζονται σε όλα τα εξουσιοδοτημένα κέντρα σέρβις του κάθε κατασκευαστή σε όλες τις χώρες τις Ε.Ε. Εάν η αντιπροσωπεία σου πει δεν το επισκευάζουμε γιατί δεν το έχουμε φέρει (!) πάει γυρεύοντας να φάει μήνυση. Το μόνο κακό σε αυτήν την περίπτωση, είναι η αναμονή των ανταλλακτικών που ενδέχεται να μην τα έχουν άμεσα διαθέσιμα στην Ελλάδα και πρέπει να τα παραγγείλουν από έξω (που ακόμα για τα Ελληνικά για παράδειγμα μπορεί να συμβεί το ίδιο.)

 

Όσο είμαστε στο Ευρώ και στα μνημόνια αυτό θα ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Για τα Ευρωπαϊκά P9 Lite 3GB πριν επικοινωνήσεις με το γνωστό σέρβις που λογικά θα επικοινώνησες, επικοινώνησε καλύτερα με την ίδια την αντιπροσωπεία της Huawei στο τηλέφωνο 2111988000 ( http://www.hihonor.com/gr/support/index.html ) να δεις τι θα σου πούνε.

 

Όλα τα κινητά που είναι Ευρωπαϊκών προδιαγραφών και προορίζονται να κυκλοφορήσουν σε χώρες της Ε.Ε, οφείλουν να επισκευάζονται σε όλα τα εξουσιοδοτημένα κέντρα σέρβις του κάθε κατασκευαστή σε όλες τις χώρες τις Ε.Ε. Εάν η αντιπροσωπεία σου πει δεν το επισκευάζουμε γιατί δεν το έχουμε φέρει (!) πάει γυρεύοντας να φάει μήνυση. Το μόνο κακό σε αυτήν την περίπτωση, είναι η αναμονή των ανταλλακτικών που ενδέχεται να μην τα έχουν άμεσα διαθέσιμα στην Ελλάδα και πρέπει να τα παραγγείλουν από έξω (που ακόμα για τα Ελληνικά για παράδειγμα μπορεί να συμβεί το ίδιο.)

 

Όσο είμαστε στο Ευρώ και στα μνημόνια αυτό θα ισχύει.

Σε αυτό το τηλέφωνο που έγραψες πήρα πριν το αγοράσουμε και μου είπαν αυτό που σας είπα. Το ξέρω αυτό που αναφέρεις απλά για να είναι 100% σίγουρος εκείνος δε πήρε την έκδοση με τα 3GB. Εγώ να σου πω την αλήθεια θα το έπαιρνα αλλά με την Ελλάδα δε βγάζεις έυκολα άκρη. Στο τέλος θα κάνεις δουλειά αλλά μέχρι να γίνει θα σου βγει το λάδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματά είναι άπλα με το p9 lite 3gb δεν δικαιούσαι αντικατάστασή συσκευής απ την αντιπροσωπία εδώ Ελλάδα πάρα μονό σέρβις ... αντικατάστασή ή επιστροφή χρημάτων σε περίπτωσή στραβής θα σου κάνει μονό το μαγαζί απ οπού αγοράστηκε η συσκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό απλά είναι υπέροχο το πήρε φίλος μου προχθές, αγόρασε και την θήκη σαν ατζέντα της huawei υπέροχη οθόνη πολύ γρήγορο με μενού που θυμίζουν iphone χιχι πανέμορφο (σε μαύρο). Πολύ ωραία κάμερα ειδικά σε manual mode το πήρε 220 στα πάμπλικ.Αν προλαβαίνεις τσίμπα το γιατί θα πάει πάλι 270.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό απλά είναι υπέροχο το πήρε φίλος μου προχθές, αγόρασε και την θήκη σαν ατζέντα της huawei υπέροχη οθόνη πολύ γρήγορο με μενού που θυμίζουν iphone χιχι πανέμορφο (σε μαύρο). Πολύ ωραία κάμερα ειδικά σε manual mode το πήρε 220 στα πάμπλικ.Αν προλαβαίνεις τσίμπα το γιατί θα πάει πάλι 270.

Και στο skroutz το βρίσκει όποτε θελει στα 200. Γουατ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο skroutz το βρίσκει όποτε θελει στα 200. Γουατ;

Δεν αγοράζουν όλοι από σκρουτζ.....απλά για να μην σοκαριστείς το λέω. Δόσεις...κάρτα...θέλουν να το αγοράσουν από φυσικό κατάστημα για να μην τρέχουν με acs και τηλεφωνικές συζητήσεις σε περίπτωση προβλήματος...δεν θέλουν προϊόντα με άγνωστη χώρα προέλευσης...αγοράζουν από συνήθεια από πολυκαταστήματα...κτλ κτλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλέφωνο είναι απλά σούπερ το αγόρασα σήμερα απο κατάστημα cosmote στα 203€ προσφορά δωράκι για την σύζυγο, πολύ ωραία οθόνη, πολύ γρήγορο, και απίστευτα ωραίες φωτογραφίες σε σχέση με το xiaomi που έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...