Προς το περιεχόμενο

Han Solo: A Star Wars Story


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

The film will be directed by the team of Phil Lord and Christopher Miller and written by Lawrence and Jon Kasdan

Han Solo will be portrayed by Alden Ehrenreich.

Lando Calrissian Donald Glover.

Emilia Clarke (Danaerys Targaryen on Game of Thrones) has been cast in an unnamed role.

The film will be released in theaters on May 25, 2018.

EW breaks down the synopsis:

“How young Han Solo became the smuggler, thief, and scoundrel whom Luke Skywalker and Obi-Wan Kenobi first encountered in the cantina at Mos Eisley.” Lawrence Kasdan has said, “you have to imagine [solo] 10 years earlier [than in the first film] in his early 20s. What was he like before he hardened up? Before he had some setbacks? Before he put on this cynical coat? What got him there?”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Καλά δε λέει και κάτι αυτό... δε βλέπω να έχουν κάτι ιδιαίτερο στα credits τους εκτός από δύο συμπαθητικά animation...

 

Προσωπικά δεν έχω κάλο feeling για αυτή την ταινία από την αρχή... so... meh...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ούτε και γώ είχα ούτε έχω καμία προσδοκία, ούτε το rogue one με κέρδισε και γενικά, αν και πέρασα καλά μ το force awakens, όλη η φάση είναι σαν κάποιος να ακροβατεί σε ένα σκοινί :P

 

για το συγκεκριμένο έχω είχα και θα έχω μηδενική προσδοκία, απλά με τόσους μήνες ήδη παραγωγή, ασχέτως του μικρού cv του σκηνοθετικού διδύμου, αυτό είναι σχεδόν καταστροφικό σημάδι για το τί πρέπει να περιμένει ο φαν που θα το δεί σινεμά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Filming began in January 2017 under the direction of Phil Lord and Christopher Miller, with principal photography starting the following month at Pinewood Studios

 

ε, νομίζω κάπου στη μέση+ θα πρέπει να ήταν ήδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...