Προς το περιεχόμενο

Han Solo: A Star Wars Story


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενα αλλο μικρο σποιλερ, ηταν απο παλια κανονας στο EU αλλα τωρα εγινε και επισημο στην ταινια:

Spoiler

το Han Solo δεν ειναι το πραγματικο ονομα του. ελπιζω το κανονικο του να ειναι Hannibal Solo οπως ειχε προτεινεi παλια ο Lucas. :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενας blogger  συγκρινε τις κριτικες των TLJ και SOLO απο τα ιδια sites. το αποτελεσμα ειναι ακρως ενδιαφερον και αναμενομενο:

https://disneystarwarsisdumb.wordpress.com/2018/05/11/great-first-reactions-to-solo-confirm-that-the-film-is-likely-crap/

γιαυτο τονισα το FUN τις προαλλες, αλλα καποιοι δεν το καταλαβανε. δεν πειραζει. 

solo-last-jedi-comparison.jpg

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μονος που δε πηγε στην πρεμιερα ηταν ο Ford, μεχρι και ο Billy D. πηγε που καρα-γουσταρε source και του αρεσε ο Gambino, που ηταν λογικο και μονο αυτο για μενα μετραει

Lando has spoken

λιγες μερες ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε αμα του αρεσε του Billy D. that seals the deal. :rolleyes:

παντως και o Ford ξετρελαθηκε:

https://www.gamespot.com/articles/harrison-ford-loved-solo-a-star-wars-story-and-sur/1100-6458909/

193e7f1c1ef455db06ad216d3c6022f2.jpg

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λυπαμαι για τον D γιατι θα μπορουσαν να του βαζανε cameo στο TLJ, αλλα δεν το κανανε. ακομη χειροτερα ο Rian του ειχε γραψει σκηνη αλλα την αφαιρεσε αργοτερα με ενα ηλιθιο αιτιολογικο. τουλαχιστον με το να συμμετέχει εστω και ετσι,  κατι ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, KilliK είπε

εγω λυπαμαι για τον D γιατι θα μπορουσαν να του βαζανε cameo στο TLJ, αλλα δεν το κανανε. ακομη χειροτερα ο Rian του ειχε γραψει σκηνη αλλα την αφαιρεσε αργοτερα με ενα ηλιθιο αιτιολογικο. τουλαχιστον με το να συμμετέχει εστω και ετσι,  κατι ειναι.

μαλλον θα τον δουμε στο 9! 

ειμαι παρα πολυ hyped για το solo(παραπανω απο οσο πρεπει) γτ εναν απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες στο sw universe μαζι με τους boba, nihilus, sion θα τον υποδηθει ενας απο τους αγαπημενους μου μουσικους, και νομιζω ταιριαζει γαντι

εχει φαση οσα ειπε προχθες

 

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι σίγουρος ότι ο Ford θα βρίζει που αφού πια σκότωσαν τον Solo και του έφυγε το βάρος χρόνων, ακόμα τον τραβολογάνε. :P

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, KilliK said:

σιγα που θα τους βριζει. ειπαμε. the check is in the mail.

 

Τυχαία πέρναγε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Σπρώχνουν τη ταινία όπως μπορούνε, το  Han solo βγαίνει στη δεύτερη εβδομάδα του deadpool και ο reynolds έχει κάνει πολύ καλύτερη διαφήμιση. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Raptorex είπε

   Σπρώχνουν τη ταινία όπως μπορούνε, το  Han solo βγαίνει στη δεύτερη εβδομάδα του deadpool και ο reynolds έχει κάνει πολύ καλύτερη διαφήμιση. 

ναι μια Star Wars ταινια χρειαζεται τεραστια διαφημιση για να παει καποιος να την δει

@KilliK ξεκολα να σπαμαρεις σε καθε νημα το SJW

O general Grievous ειναι πιο SJW imho, τουλαχιστον στο Clones season 1 ep3.

εγω απορω εισαι απλα hater, μισεις οτιδηποτε ειναι SW, η απλα θες να τραβας προσοχη? Αν δε σκοπευεις να δεις την ταινια μη σπαμαρεις σε αυτο το τοπικ

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα σου naji. ειναι γεγονος οτι η Disney μετατρεπει τα Star Wars σε μια SJW προπαγανδα για να το παιξει progressive και να μαζεψει κοσμο. και το κανει με ενα πολυ χυδαιο, αδιακριτο, in your face τροπο. και εμενα αυτο ως φαν που μεγαλωσε με τα Star Wars, με ενοχλει και το κατακρινω. αν εσενα δεν σου αρεσει να σχολιαζω αυτο το συγκεκριμενο κομματι των ταινιων αυτων, πολυ απλα βαλε με σε ignore list γινα να ησυχασεις.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...