Προς το περιεχόμενο

i phone 6s vs i phone 7 camera


tsita78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωχ παιδια με αυτα που διαβαζω δεν θα καταληξω ποτε μου φαινεται! :) H αληθεια ειναι οτι μου λετε λεπτομερειες που δεν γνωριζω τοσο καλα(μονο σαν ορους) οποτε αυτο με μπερδευει λιγο.εχετε να μου προτεινετε καποιο βιντεακι που να με βοηθησει λιγο παραπανω για να μη πρηζω εσας εδω? Επισης γνωριζετε αν αξιζει να περιμενω τις εκπτωσεις για αγορα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης ειχα την ευκαιρια να παιξω λιγο με ενα 7αρι κ ειδα οτι δεν εχει πολλες επιλογες η καμερα του σε σχεση με αλλα κινητα κατι που με προβληματισε.καποια στιγμη σκεφτηκα κ το s7 αλλα ειδα οτι ειναι πιο ψυχρες οι φωτο που βγαζει κ μπερδευτηκα ακομη περισσοτερο.τι λετε λοιπον?εχετε να μου προτεινετε κ καποιο αλλο μηπως?ευχαριστω για τον χρονο σας!

Δεν καταλαβαινω ο προβληματισμος απο που προκυπτει.Αφου εριξες ακυρο στο S7 ουτως ή αλλως ειναι καθαρα χρηματικο το θεμα.

 

Σου φτανουν τα χρηματα για Iphone 7 παιρνεις αυτο,δεν σου φτανουν παιρνεις το 6s.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω ο προβληματισμος απο που προκυπτει.Αφου εριξες ακυρο στο S7 ουτως ή αλλως ειναι καθαρα χρηματικο το θεμα.

 

Σου φτανουν τα χρηματα για Iphone 7 παιρνεις αυτο,δεν σου φτανουν παιρνεις το 6s.

μαλλον μπερδευτηκες με αυτο που εννοουσα.ειπα οτι δοκιμασα του i phone 7 k απογοητευτηκα λιγο απο αυτο που περιμενα κ για αυτο ξεκινησα κ αυτο το ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οι ενδοιασμοί σου βρίσκονται στις ρυθμίσεις της κάμερας να ξέρεις ότι  και στο iPhone μπορείς να έχεις manual ρυθμίσεις στην κάμερα αν κατεβάσεις την εφαρμογή Procamera. που για να έχεις φουλ όλα τα χαρακτηριστικά κοστίζει κάνα 6 και κάτι ευρώ. Αλλιώς κάνεις jailbreak και τα έχεις στην κανονική εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...