Προς το περιεχόμενο

[tablet]Lenovo Tab2 A10-30 2GB WiFi @kotsovolos 129€


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή για 10αρι με 2Gb μνήνη αλλά το έβγαλαν αργά, μας πρόλαβαλαν ενφια και τέλη κυκλοφορίας... Και αυτό το insomnia δε βοηθάει, όσο πιο πολύ ασχολείσαι μαζί του τόσο πιο γρήγορα η καταστασή σου συμβαδίζει με αυτήν της χώρας μας, τη χρεωκοπία δηλαδή :-D ...

Καλή περίπτωση πάντως όποιος θέλει tablet με μεγάλη οθόνη αξίζει σίγουρα...

Να συμπληρώσω ότι για όποιον θέλει κάτι πιο φθηνό υπάρχει και το tab 2 a7 το απλό 7αρι στα 59€...

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχεση με το 8αρι lenovo της αλλης προσφορας του public πιο αραγε να ειναι overall καλυτερο αν εξαιρεσουμε την διαφορα στο μεγεθος της οθονης??? :wacko:  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειτε παιδια και εγω ειμαι αναμεσα στο 8 ιντσες στα 100 ευρω απο την αλλη προσφορα σε σχεη με αυτο στα 130 ... χαρακτηριαστικα ομοια δεν εχουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλύτερο μέγεθος tablet προσωπικά θεωρώ πως είναι το 8άρι. (μέγεθος οθόνης / φορητότητα).

Είχα δεκάρι παλιότερα αλλά κουράζει να το κρατάς μετά απο ώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι για ταινια στο κρεβατι πιο ειναι καλυτερο!!

 

Τα ηχεια απο οτι βλεπω πρεπει να ειναι παρομοιας ποιοτητας.

 

Η οθονη του Α10 ειναι μεν πιο μεγαλη αλλα εχει λογικα χειροτερη απεικονηση απο το Α8 μιας και εχουν και οι δυο hd αναλυση το ενα στις 10 και το αλλο στις 8 ιντσες.

 

Ο επεξεργαστης του Α10 ειναι μεν qualcomm (sd210) αλλα ειναι παλιοτερος και 32αμπιτος σε σχεση με τον 64μπιτο mediatek του Α10.

 

Αυτες ειναι καποιες πρωτες σκεψεις........το Α8 αν εξαιρεσουμε τις -2 ιντσες οθονης πρεπει overall να ειναι καλυτερο.....δεν ειχα βεβαια κανενα απο τα δυο για να μιλησω με σιγουρια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης το 8αρη έρχεται με android 6, ενώ το συγκεκριμένο βλέπω ότι έχει android 5 (Δεν ξέρω αν έχει δώσει η lenovo αναβάθμιση).  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι λενε τα παιδια στο διπλανο φορουμ εχει αναβαθμιστει απο τον Νοεμβρη.......γιαυτο δεν το γραψα!!! :-)

 

Αν ειχε παντως το Α10 FHD οθονη τοτε η πλαστιγκα θα εκλεινε σιγουρα προς το μερος του!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι το 8άρι για ταινιάκι στο κρεβάτι είναι μια χαρά. Εχώ παραγγείλει το 8άρι lenovo της προσφοράς και είμαι σε αναμονή καθώς θα καθυστερήσει λίγο απο public αλλά έχω δοκιμάσει με ένα acer iconia 8ari που έχω και βολέυει καλύτερα απο το 10άρι που είχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, υπάρχει κι αυτό, το οποίο το είδα από κοντά και είναι πολύ καλό. Διαφορά, 20 ευρώ, αλλά οκταπύρηνο, και 8άρα κάμερα.

 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_mls-prim-wifi-8core-iqt108b-1190262.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο που ειναι mls... κινεζικα μασκαρεμενα σε ελληνικα...

 

Όλα είναι Κινέζικα, αν και συμφωνώ ότι οι ποιότητες διαφέρουν. Το συγκεκριμένο φαίνεται μια χαρά, πάντως, όπως φαίνεται και από τις αξιολογήσεις. Το έπιασα στα χέρια μου. Μια χαρά είναι και με σαφώς καλύτερα χαρακτηριστικά. Εγώ θα το πάρω το απόγευμα. Η τιμολογιακή πολιτική των Samsung και Lenovo δεν μου άρεσε ποτέ. Τα Lenovo λάπτοπ που πήρα το καλοκαίρι 170 ευρώ, τώρα τα έχουν 270. Ό,τι Samsung έχω πάρει, είναι πάντα πίσω σε έκδοση android και δεν το αναβαθμίζουν, εκτός αν είναι από τα πανάκριβα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...