Προς το περιεχόμενο

Το Super Mario Run έρχεται σύντομα στο Android


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Super Mario Run πρόκειται σύντομα να κυκλοφορήσει στο Android. To παιχνίδι βρίσκεται ήδη στο Play Store της Google, αλλά για την ώρα μόνο για λόγους pre-registration.

Το μόνο που κάνει επί της ουσίας η συγκεκριμένη έκδοση, είναι να σας ειδοποιήσει όταν το παιχνίδι θα είναι διαθέσιμο για κατέβασμα, όμως για την ώρα δεν υπάρχει πληροφόρηση για το πότε θα συμβεί κάτι τέτοιο.

 

Το Super Mario Run κυκλοφόρησε για το iOS πριν μερικές εβδομάδες και ήταν το πρώτο κανονικό παιχνίδι της Nintendo για την mobile πλατφόρμα, και βρέθηκε στην κορυφή όλων των λιστών του App Store σε όλο τον κόσμο.

 

Η έκδοση για το Android, αναμένεται να είναι ακριβώς όμοια με εκείνη για το iOS, συμπεριλαμβανομένης και της τιμής. Όπως είναι γνωστό, το παιχνίδι φαίνεται σαν δωρεάν τίτλος στο App Store, κάτι που αναμφισβήτητα δελεάζει πολλούς, ωστόσο στη συνέχεια –και πιο συγκεκριμένα μετά από τρία levels- ζητάει από τους χρήστες να πληρώσουν για να συνεχίσουν να παίζουν.

 

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι σχεση εχουν τα emulator με το Mario run?

για να σου λυσω την απορια το mario run ειναι μια αρπακτη ενω τα emu προσφερουν ποιοτικο παιχνιδι με ωριμους τιτλους

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να σου λυσω την απορια το mario run ειναι μια αρπακτη ενω τα emu προσφερουν ποιοτικο παιχνιδι με ωριμους τιτλους

Ξέρω τι είναι το Mario run καθώς κυκλοφορεί αρκετες μέρες στο Ios.

Και ρωτάω ξανά. Τι σχέση έχει το Mario run με τα emulators. Ένα running game μέτριο είναι και μια αρπαχτή απο τις άπειρες που κάνει η nintendo.

Και γω έχω Raspberry με retro pi αλλά δεν μπήκα στις ανακοινώσεις του mini NES να το κράξω.

αρνητικά θέλει internet

μικρή διάρκεια

κάνει 10€

δύσκολος χειρισμός

συμφωνώ αν και δεν το αγόρασα μετά τα 3 level

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω τι είναι το Mario run καθώς κυκλοφορεί αρκετες μέρες στο Ios.

Και ρωτάω ξανά. Τι σχέση έχει το Mario run με τα emulators. Ένα running game μέτριο είναι και μια αρπαχτή απο τις άπειρες που κάνει η nintendo.

Και γω έχω Raspberry με retro pi αλλά δεν μπήκα στις ανακοινώσεις του mini NES να το κράξω.

συμφωνώ αν και δεν το αγόρασα μετά τα 3 level

δημοκρατια εχουμε οτι θελω λεω ,και οχι δεν εχει κανει απειρες αρπακτες ,σε ρωταω τι σε ενοχλα η αποψη μου ? καθαρα και ξαστερα λεω οτι αξιζει να παιξεις σε emus mario αν θες σωνει και καλα μαριο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθαρα και ξαστερα λεω οτι αξιζει να παιξεις σε emus mario αν θες σωνει και καλα μαριο

 

Παίζεις mario με emu στο tablet? Χωρίς physical χειριστήριο είναι δράμα. Και αν είναι να χρησιμοποιήσω χειριστήριο δεν το παίζω στην τηλεόραση με RetroPi? 

 

Να γιατί έχει νόημα να το αγοράσεις "αν θες mario" στο tablet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχησαμε παλι την ιδια καραμελα "θελει ιντερνετ" "και γιατι να μην βαλεις emulator που ειναι και τζαμπε" "σιγα το παιχνιδι" "κανει 10 ευρω" και αλλα τετοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχησαμε παλι την ιδια καραμελα "θελει ιντερνετ" "και γιατι να μην βαλεις emulator που ειναι και τζαμπε" "σιγα το παιχνιδι" "κανει 10 ευρω" και αλλα τετοια

και? καθενας εχει την αποψη του ,απο την στιγμη που εισαι σε φορουμ πρεπει να εισαι ετοιμος να ακους ολες τις αποψεις

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...