Προς το περιεχόμενο

Το Super Mario Run έρχεται σύντομα στο Android


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν υπάρχει περίπτωση να το προτιμήσουν το συγκεκριμένο παιχνίδι + που ενδέχεται να έχει χειρότερο rating σε σχέση με του iOS.

 

Τζάμπα ασχολήθηκαν να το βγάλουν και για Android γιατί θα πρεπε να ξέρουν ότι έχουμε τα emulators + στο ότι μπορούμε να πειράξουμε τα γραφικά να τα κάνουμε καλύτερα και πως έχουμε μεγάλη ποικιλία να παίξουμε ότι Mario παιχνίδι μας αρέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ο λόγος να μαζέψεις όλα τα νομίσματα; θα πάρεις κανένα χρηματικό έπαθλο;

Ο σοφός άνθρωπος δεν ξέρει τίποτα, ο έξυπνος τα ψάχνει όλα και ο χαζός τα ξέρει όλα. Αυτό το αναφέρω για μένα φυσικά. Επειδη σοφός δεν είμαι, μπορώ τουλάχιστον να μην είμαι χαζός.

 

α) Εεεεε.... εεεεε; :ph34r: Εννοείς ότι από τις δεκάδες χιλιάδες ώρες που έχω παίξει στην ζωή μου, δεν θα μου δώσουν λεφτά για τον κόπο μου;  :shock:  :shock:

 

β) Εγώ που είμαι σοφός, να σου πω ότι γνωστικός σχετικισμός είναι εκτός μόδας.  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

manuganu ρε?φίλε?μπράβο.

ήμουν από τους πρώτους που το τίμησε όταν είχε 1000 λήψεις όλες και όλες.

υπόδειγμα παιχνιδιού εμπνευσμενου από τις παλιές 2d platforms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

manuganu ρε?φίλε?μπράβο.

ήμουν από τους πρώτους που το τίμησε όταν είχε 1000 λήψεις όλες και όλες.

υπόδειγμα παιχνιδιού εμπνευσμενου από τις παλιές 2d platforms

Τερματισμενα και τα 2 πάρα πολύ καλά παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω πως αυτή η εταιρεία με τόσες πλατφόρμες που έχει κυκλοφορήσει δεν μπορεί να κυκλοφορήσει ένα παιχνίδι platform της προκοπής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παραπανω εχει αυτο δηλαδη απο τα εκκατονταδες αλλα που ειναι ηδη στο στορε με ιδιο περιεχομενο και ειναι και δωρεαν. Θα το πληρωσουμε επειδη πρωταγωνιστης ειναο ο μαριο και οχι ο μανογκανο....ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) Εεεεε.... εεεεε; :ph34r: Εννοείς ότι από τις δεκάδες χιλιάδες ώρες που έχω παίξει στην ζωή μου, δεν θα μου δώσουν λεφτά για τον κόπο μου; :shock: :shock:

 

β) Εγώ που είμαι σοφός, να σου πω ότι γνωστικός σχετικισμός είναι εκτός μόδας. :-)

Α) μπορείς να παίζεις για να περάσεις την ώρα σου ευχάριστα ή να παίζεις σαν "βαρυποινίτης". Το να προσπαθείς να μαζέψεις όλα τα νομίσματα από ένα παιχνίδι σαν το Mario run, προσωπικά, δεν το βρίσκω απόλαυση. Αυτά ταιριάζουν σε βαρυποινίτες στο Γκουανταναμο... Αλλά ο καθένας με τα γούστα του. Εξάλλου και οι κατασκευαστές του παιχνιδιού δεν ζητούν να μαζέψεις όλα τα νομίσματα, αλλιώς θα ήταν και πρΰποθεση για μα τερματίσει το παιχνίδι.

Β) Όπως και η γενναιότητα, η τιμιότητα, η ελευθερία του λόγου και άλλες ακόμα "αναχρονιστικές" αξίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοί δεν έλεγαν ότι θα βγει αποκλειστικά μόνο για Apple βάσει συμφωνίας που έκαναν με αυτούς;

 

τι άλλαξε τώρα; (ρητορικό το ερώτημα)

 

 

7 Σεπτεμβρίου

 

http://kotaku.com/official-new-mario-game-announced-for-ios-1786329332

 

 

 

Nintendo tells Kotaku: “We do intend to release the game on Android devices at some point in the future.”  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε το παιχνίδι δεν είναι ντε και τόσο χάλια όσο λέτε. Είναι αρκετά διασκεδαστικο, όμορφο κτλ. Σίγουρα δεν θα μπω στον κόπο να πληρώσω 10 ευρώ για το παιχνίδι γιατί για εμένα είναι ακριβό, όχι επειδή δεν έχω τα λεφτά απλά πιστεύω ότι δεν το αξίζει το δεκάρικο. Αλλά!!!!!! Σέβομαι το γεγονός ότι το παιχνίδι φέρει το όνομα Μάριο το οποίο είναι ολόκληρη περιουσία και κουβαλάει μεγάλη ιστορία από πίσω του, άσχετα από το αν το παιχνίδι είναι καλό. Από την άποψη βάρους του ονόματος είναι λογική η τιμή των δέκα ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Meh υπάρχουν πολύ πιο αξιόλογα παιχνίδια στο Play Store και είναι και δωρεάν.

Δωρεαν ??? Αυτά με τα Micro transactions Και τιγκα στις διαφημίσεις  ??? Αυτά είναι δωρεαν ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...