Προς το περιεχόμενο

Αγορά LG G5 SE


GoldenAssassin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ είχα ένα Moto G δύο χρόνια! Σκυλί, δεν έπαθε τίποτα μέχρι που το ξέχασα σε ΚΤΕΛ. Σε όσους έχω δώσει συμβουλή να πάρουν Motorola δεν έχω ακούσει παράπονο. However, εγώ θα έλεγα να κοιτάξεις σε κανένα Nexus 5X αν δεν θες να ξοδέψεις πολλά. Καλύτερη κάμερα από G4, επιδόσεις στα ίδια και καλύτερες λόγω καθαρού Android. Αλλιώς κοιτά μεταχειρισμένα S7 και P9. Με καμία συσκευή από αυτές δε θα βγεις χαμένος. Σε καμία περίπτωση δεν θα έπαιρνα πάλι LG εκτός του 5X που το στηρίζει η Google, κάηκα άσχημα με το G4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεχρι 350 μαξιμουμ μαξιμουμ φιλε μου. Δεν κανω ιδιαιτερη χρηση εκτος σπιτιου οσο εντος κι οποτε χρειαστει το φορτιζω, δεν ειναι θεμα η μπαταρια. Παιχνιδια δεν παιζω το μονο που χρειαζομαι ειναι μια καλη φωτογραφικη κι ενα αξιοπρεπες τηλεφωνο για τα τυπικα . facebook , instagram , messenger κλπ. Ram 3 gb τα θεωρω υπεραρκετα οπως και τον επεξεργαστη που εχει το SE . Η Lg με το Lg G4C με εβγαλε ασπροπροσωπο παντως. 100 ευρω κινητο και δεν μου εβγαλε ποτε προβλημα.

 

Για το motorola δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα...

Honor 8 (330€)και ασε το SE

http://m.gsmarena.com/huawei_honor_8-8195.php

Αλλιος το Motorola X style(256€) για ποιο οικονομικο

http://m.gsmarena.com/motorola_moto_x_style-7229.php

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά!!

 

Εγώ θα πρότεινα το Motorola moto z play ένα απο τα ποιο αξιόπιστα ποιοτικα και value for money smartphone που κυκλοφορουν !!

Όσο αφορά το g5 έχει περάσει και αυτό από τα χέρια μου και δεν μπορώ να πω ότι με άφησε αρκετά ικανοποιημένο..... Ούτε Όσο αφορά την κάμερα ούτε η οθόνη η οποία είχε αρχίσει να κάνει σκιές σε δύο μήνες κινητό ....

Όσο για το άσχημο όνομα που έχει βγάλει στην Ελλάδα ποτέ δεν κατάλαβα το γιατί ...... Έχω δοκιμάσει πάρα πολλα κινητά τηλέφωνα στην ζωή μου και πάντα όποτε είχα Motorola ( Milestone, defy , moto x 1st gen, moto g2, moto x 2nd,) δεν είχα κανένα παράπονο και αυτό που είχα παρατηρήσει είναι ότι είχαν την καλύτερη κεραία από όλα τα υπόλοιπα κινητα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά!!

 

Εγώ θα πρότεινα το Motorola moto z play ένα απο τα ποιο αξιόπιστα ποιοτικα και value for money smartphone που κυκλοφορουν !!

Όσο αφορά το g5 έχει περάσει και αυτό από τα χέρια μου και δεν μπορώ να πω ότι με άφησε αρκετά ικανοποιημένο..... Ούτε Όσο αφορά την κάμερα ούτε η οθόνη η οποία είχε αρχίσει να κάνει σκιές σε δύο μήνες κινητό ....

Όσο για το άσχημο όνομα που έχει βγάλει στην Ελλάδα ποτέ δεν κατάλαβα το γιατί ...... Έχω δοκιμάσει πάρα πολλα κινητά τηλέφωνα στην ζωή μου και πάντα όποτε είχα Motorola ( Milestone, defy , moto x 1st gen, moto g2, moto x 2nd,) δεν είχα κανένα παράπονο και αυτό που είχα παρατηρήσει είναι ότι είχαν την καλύτερη κεραία από όλα τα υπόλοιπα κινητα !!

Ε οχι και value for money το Moto Z play,ελεος δηλαδη.Σε τεχνολογικο forum ειμαστε,δεν γινεται να γραφονται τετοια για συσκευη που κοστιζει 370+ευρω παραεισαγωγης και 450ευρω επισημη τιμη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Value for money είναι κάτι το οποίο για τα χαρακτηριστικά του έχει καλή τιμή που όντως είναι κάτι που ισχύει στην προκειμένη περίπτωση ..... Δεν είπα ότι είναι οικονομικό......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και value for money το Moto Z play,ελεος δηλαδη.Σε τεχνολογικο forum ειμαστε,δεν γινεται να γραφονται τετοια για συσκευη που κοστιζει 370+ευρω παραεισαγωγης και 450ευρω επισημη τιμη....

 

Μα ίσα ίσα, αν λάβουμε υπόψη την επίσημη τιμή όλων των συσκευών μια χαρά είναι το Z play. Δεν υπάρχει κανείς σοβαρός reviewer και μη εκεί έξω που δεν το έχει βάλει στο βάθρο των καλύτερων "budget" συσκευών και δεν γίνετε όλοι τους να λένε ψέματα. Εγώ πείστηκα με μια δοκιμή πάντως. Στα παραεισαγωγής τιμολογιακά είναι χειρότερα για το ίδιο γιατί η διαφορά του από τις ναυαρχίδες είναι μεν μεγάλη αλλά όχι τεράστια. Αρα με επίσημες τιμές μια χαρά value for money είναι και απόλυτα ανταγωνιστικό της κατηγορίας τιμής του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη απ οτι καταλαβα το μεγαλο προβλημα της LG ειναι το σερβις της?

Εχει βγάλει απανωτά μοντέλα με προβλήματα.Κάνε αναζήτηση στο φόρουμ η και στο Google πχ με την λέξη Bootloop και θα καταλάβεις.Η LG καλύπτει τις ζημιές αλλά πολύς κόσμος έμεινε χωρίς συσκευή για καιρό λόγω έλλειψης ανταλλακτικών(Κυρίως πλακέτα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eεεε οχι και κακη η καμερα του G5 τωρα μην κοροιδευομαστε. Και το P9 παταει κατω και ειναι σε επιπεδο S7...

Δεν είπα ότι είναι κακή η κάμερα του απλά εγώ πήγα στο g5 μετα απο s6 και μπορώ να σου πω με βεβαιότητα ότι το s6 είχε καλύτερη κάμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα ότι είναι κακή η κάμερα του απλά εγώ πήγα στο g5 μετα απο s6 και μπορώ να σου πω με βεβαιότητα ότι το s6 είχε καλύτερη κάμερα

 

Εγώ πιστεύω ότι απλά έβλεπες τις φωτογραφίες στις οθόνες τις εκάστοτε συσκευής και συνεπώς σε ξεγελούσε το εντυπωσιακό και υπερκορεσμένο σόου της samsung. Αν τις έβαλες τις φωτογραφίες όμως να τις δεις σε κανένα PC εκεί θα έβλεπες διαφορές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι απλά έβλεπες τις φωτογραφίες στις οθόνες τις εκάστοτε συσκευής και συνεπώς σε ξεγελούσε το εντυπωσιακό και υπερκορεσμένο σόου της samsung. Αν τις έβαλες τις φωτογραφίες όμως να τις δεις σε κανένα PC εκεί θα έβλεπες διαφορές.

 

Παιδιά σε υπολογιστή έκανα την σύγκριση.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...