Προς το περιεχόμενο

HyperX Clound-II 69,90ευρω[ΤΕΛΟΣ]


chris_g92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακομη και να ητανε σε ισχυει η  ( προσφορα ) του Κοτσοβολου ειναι απατη στο Gearbest η τιμη τους ητανε 35 Εuro.

Αν λες αυτό που νομίζω, αυτά ήταν τα HyperX Core. Τα είχα πάρει κι εγώ αν και είχα ήδη καλά ακουστικά, δεν υπήρχε αυτή η τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομη και να ητανε σε ισχυει η  ( προσφορα ) του Κοτσοβολου ειναι απατη στο Gearbest η τιμη τους ητανε 35 Εuro.

απατη ? πλακα μας κανεις ? δες τις τιμές εξω ... 

στο gearbest η τιμή τους ηταν 35  για την απλη εκδοση χωρις την καρτα ηχου + τα extra pads .

με μαλλον χωρις εγγυηση (η ενος χρονου και αν ).. 

βασικα χωρις αποδειξη αγοράς οποτε χωρις εγγυηση.

δεν λεω ,πολυ καλη τιμη. αλλα δεν πέρνεις το ίδιο προϊόν συνολικά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πρόκειτε για λάθος τιμής, εμείς που προλάβαμε να παραγγείλουμε θα παραλάβουμε η οχι?

Τεταρτη θα φανει, αλλα δεν νομιζω να ηταν λαθος τιμη. Γιατι εμενα μου εστειλαν tracking απο την courier. Θα τρωγαμε ακυρο νωριτερα αν ηταν λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πρόκειτε για λάθος τιμής, εμείς που προλάβαμε να παραγγείλουμε θα παραλάβουμε η οχι?

Πρεπει να παραλαβετε. Και μπορει να ειναι λαθος αλλα μπορει κ οχι. Πολλες φορες εταιρειες δινουν για ελαχιστα κομματια χτυπητες τιμες σε προιοντα τεχνολογιας. Εμεις κανουμε κλικ στα λινκ τους και ξανα και search κωτσοβολος στο google κτλ κτλ .Δηλαδη πολυ καλη διαφημιση και πολλα hits και backlinks με ελαχιστο κόστος γιαυτους.Η τιμη στα 99 μαζι με την δωρωεπιταγη ειναι πολυ καλη κ δεν αξιζει αγορα απο εξω. 

Οσο για τα 30 ευρω ειναι αλλη καρτα αυτη του gearbest οπως ειπαμε πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να παραλαβετε. Και μπορει να ειναι λαθος αλλα μπορει κ οχι. Πολλες φορες εταιρειες δινουν για ελαχιστα κομματια χτυπητες τιμες σε προιοντα τεχνολογιας. Εμεις κανουμε κλικ στα λινκ τους και ξανα και search κωτσοβολος στο google κτλ κτλ .Δηλαδη πολυ καλη διαφημιση και πολλα hits και backlinks με ελαχιστο κόστος γιαυτους.Η τιμη στα 99 μαζι με την δωρωεπιταγη ειναι πολυ καλη κ δεν αξιζει αγορα απο εξω. 

Οσο για τα 30 ευρω ειναι αλλη καρτα αυτη του gearbest οπως ειπαμε πριν.

εγω την παραγγελια την εκανα τηλεφωνικα στα 69.90 αν τωρα μου ερθει στα 99 δεν θα παραλαβω καν. Δεν ειχα και κοντα κωτσο για να παρω και την 10ευρη επιταγη τεσπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεταρτη θα φανει, αλλα δεν νομιζω να ηταν λαθος τιμη. Γιατι εμενα μου εστειλαν tracking απο την courier. Θα τρωγαμε ακυρο νωριτερα αν ηταν λαθος.

 

Πότε παρήγγειλες, τηλεφωνικά κιόλας, και σου έστειλαν και tracking?

 

Από χτες έχω ρίξει online παραγγελία, ούτε Mail επιβεβαίωσης δεν πήρα ακόμα!

 

Πήρα το μεσημέρι τηλέφωνο να δω τι παίζει, βγήκα σε τηλεφωνητή και μετά άκυρο (λογικά κλειστά σήμερα, λόγω απογραφών κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε παρήγγειλες, τηλεφωνικά κιόλας, και σου έστειλαν και tracking?

 

Από χτες έχω ρίξει online παραγγελία, ούτε Mail επιβεβαίωσης δεν πήρα ακόμα!

 

Πήρα το μεσημέρι τηλέφωνο να δω τι παίζει, βγήκα σε τηλεφωνητή και μετά άκυρο (λογικά κλειστά σήμερα, λόγω απογραφών κλπ)

Τηλεφωνικα εκανα την ιδια στιγμη που ανεβασα την προσφορα. Τον αριθμο μου τον εστειλε ο κωτσο την μερα της πρωτοχρονιας αλλα δεν τον βγαζει ακομη στο courier(προφανως ειχαν πακεταρει αλλα δεν το εστειλαν ακομη) .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφωνικα εκανα την ιδια στιγμη που ανεβασα την προσφορα. Τον αριθμο μου τον εστειλε ο κωτσο την μερα της πρωτοχρονιας αλλα δεν τον βγαζει ακομη στο courier(προφανως ειχαν πακεταρει αλλα δεν το εστειλαν ακομη) .

 

Έχεις δίκιο!

 

Δεν είχα προσέξει πως 31/12 το ξεκίνησες (thnx και πάλι) και νόμισα πως σήμερα έβγαλες άκρη με τους ανεκδιήγητους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηγα παλι απο εκει και τα τσιμπησα μετα απο παραγγελια κρατηση στην τιμη της προσφορας

 

Τι παιζει με την δωροεπιταγη ομως?? Εχω μαυρα μεσανυχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου παραγγελία δείχνει ότι "στάλθηκε".

 

Τώρα, πού στάλθηκε, πότε στάλθηκε, πώς στάλθηκε, πότε θα παραλάβω, αυτοί το ξέρουν μόνο.

 

Καμμία ενημέρωση μέσω email, πρέπει να μπαίνω στο λογαριασμό στον Κώτσο και να ελέγχω.

 

Επαγγελματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...