Προς το περιεχόμενο

Επιλογή φούρνου μικροκυμάτων


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 χρόνο αργότερα...

Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα, πιστεύετε ότι είναι καλή τιμή και φουρνος ο παρακάτω; Ψάχνω κάτι απλό και αξιόπιστο, grill δεν με πειράζει να μην έχει. Την τιμή αυτή την θεωρώ ταβάνι, θα δουλέψει 2 χρόνια και μετά γυρνάω σπίτι που έχω εντοιχισμενο. Θα πάει σε αποθήκη για όταν χρειαστεί πάλι. Αν έχετε υπ όψιν κάτι καλύτερο μέχρι αυτά τα λεφτά, θα το εκτιμούσα πολύ! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ξέχασες το link.

Τραγικός είμαι, αλλά που μυαλό αν τρέχεις όλη μέρα... Αυτός είναι λοιπόν, στα crazy για μια βδομάδα. Με βολεύει λίγο που είναι Πειραιά κιόλας 

https://www.e-shop.gr/foyrnos-mikrokymaton-samsung-ms23f301tak-ol-p-HAP.706032

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Έχω [url=https://www.skroutz.gr/s/3695723/Samsung-MG23F301TAS.html]αυτόν[/url] που πάνω-κάτω είναι ίδιος με αυτόν που λες εδώ και ~1½ χρόνο.

Δεν κάνω κάποια τρελή χρήση, μόνο ζέσταμα. Ένας απλός φούρνος μικροκυμάτων. Ειλικρινά δεν ξέρω πόσο μεγάλες διαφορές μπορεί να έχουν μεταξύ τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, phanispal είπε

 Έχω [url=https://www.skroutz.gr/s/3695723/Samsung-MG23F301TAS.html]αυτόν[/url] που πάνω-κάτω είναι ίδιος με αυτόν που λες εδώ και ~1½ χρόνο.

Δεν κάνω κάποια τρελή χρήση, μόνο ζέσταμα. Ένας απλός φούρνος μικροκυμάτων. Ειλικρινά δεν ξέρω πόσο μεγάλες διαφορές μπορεί να έχουν μεταξύ τους.

Συμφωνώ, ίσως να μην χρειάζεται και τόσο ψάξιμο. Θα πάρω αυτόν που έστειλα, 2 χρονάκια εγγύηση, όσο χρειάζομαι ουσιαστικά. Ευχαριστώ για την βοήθεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Έβαλα πλαστικό καπάκι (υποτίθεται καπάκι για φούρνο μικροκυμάτων) για να σκεπάσω το φαγητό ενώ ζεσταινόταν, σε καινούργιο φούρνο μικροκυμάτων και το πάνω μέρος από το καπάκι έλιωσε. Άνοιξε τρύπα.

Αυτό σημαίνει ότι ήταν κακή η κατασκευή από το καπάκι; Το φουρνάκι δεν χρειάζεται καπάκι; Να προτιμησω άλλο καπάκι, με τρύπα από πάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, anaximandros είπε

Έβαλα πλαστικό καπάκι (υποτίθεται καπάκι για φούρνο μικροκυμάτων) για να σκεπάσω το φαγητό ενώ ζεσταινόταν, σε καινούργιο φούρνο μικροκυμάτων και το πάνω μέρος από το καπάκι έλιωσε. Άνοιξε τρύπα.

Αυτό σημαίνει ότι ήταν κακή η κατασκευή από το καπάκι; Το φουρνάκι δεν χρειάζεται καπάκι; Να προτιμησω άλλο καπάκι, με τρύπα από πάνω;

Μπορεί να έλιωσε γιατί ακουμπούσε το φαγητό ,ίσως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, anaximandros είπε

Έβαλα πλαστικό καπάκι (υποτίθεται καπάκι για φούρνο μικροκυμάτων) για να σκεπάσω το φαγητό ενώ ζεσταινόταν, σε καινούργιο φούρνο μικροκυμάτων και το πάνω μέρος από το καπάκι έλιωσε. Άνοιξε τρύπα.

Αυτό σημαίνει ότι ήταν κακή η κατασκευή από το καπάκι; Το φουρνάκι δεν χρειάζεται καπάκι; Να προτιμησω άλλο καπάκι, με τρύπα από πάνω;

Ειχες επιλεξει προγραμμα με ΓΚΡΙΛ to opoio elivse to kapaki soy .
Δες και μαθε τα προγραμματα σου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...