Προς το περιεχόμενο

αγορα και δηλιμα εως και 1600 ευρω για καρτα γραφικων και νεα οθονη


cyrax2016

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χροννια  πολλα σκεφτομουνα να εκανα μια αλλαγη σε  καρτα  γραφικων και νεα οθονη το προβλημα μου εινε

οτι  γενικως δουλευω  και  πολλες ωρες και δεν ειμε harcore που καθε  λιγο οταν  βγαινει ενα  νεο παιχνιδι  το παιζω,,  ακομα παιζω οταν εχω χρονο stalker  witcher 1  left for  the dead  και αλλα  παιχνιδια  που  ποτε δεν ασχοληθηκα  δεν εχω κολληματα με  4κ αλλα  ουτε με ultra αναλυσεις κτλ..

 

 

δεν  εχω θεμα αν πχ ενα νεο παιχνιδι δεν  μου παιζει.. περα απο αυτο εδω και  4 χροννια εχω την 780 Τι  που ακομα και τωρα σε  νεα  παιχνιδια  doom rise of tomraider  far cry 4 και αλλα  παιζω μια χαρα στα  1080π σε  αναλυσεις  1920. 1080  ακομα παιζω παιχνιδια  οπως silent  hill  οταν εχω χρονο..

το ερωτημα  μου εινε να κανω αγορα?? η να περιμενω σε κανενα χρονο οταν  βγουν νεες  οθονες και καρτες?? εννοω να περιμενω μεχρι το 2018???μεχρι τωρα  η  780 με  εχει  καλυψει σε  1920  . 1080 και στα  νεα παιχνιδια και στα  πιο συχρονα.//...

 

και  γενικως καθε χρονο με αυτα  που βλεπω  βγαινουν το πολυ 10 ,με 15 καλες  κυκλόφοριες..

 

οποτε εσεις τι μου προτεινετε?? παντως με την  780  ΤΙ  μεχρι  τωρα με εχει καλυψει...

 

δεν ειμε  ατομο που παιζω call of  dudy and battlefield  η  moba games  και παιχνιδια στατηγικης..

 

και το 2016 δεν ειχανε  βγει καλες  κυκλόφοριες..

 

ακομα παιζω wolfstain new  order κτλ θελω να πω οτι οι καλες  κυκλοφοριες εινε μετρημενες..

 

εμενα  προσωπικα  το 1920/1080π με καλυπτει δεν εχω κοληματα  ουτε με το 4κ η το 144π  εινε μεν καλυτερα αλλα και το  1080  ακομα κραταει και  θα παραμεινει//

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καλυπτει τωρα το υπαρχον σου συστημα και δεν μπορεις να αφιερωσεις και πολυ χρονο στα παιχνιδια,για ποιο λογο σκεφτεσαι για αναβαθμιση δεν μπορω να καταλαβω.


Μεινε οπως εχεις τουλαχιστον μεχρι το 2018(οχι οτι θα αλλαξουν και πολλα αλλα λεμε τωρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα  δουλευο και 12 και 18 ωρες καταλαβες?? περα απο αυτο εχω και μια  κοπελα  που θα παω σε γαμο σε  κανενα χρονο.. θελω να πω οτι  το  πολυ να ειμε στον  υπολογιστη 3 ωρες οταν  θα εχω χρονο..

 

πιστευεις οτι μεχρι το 2018  θα με  καλυψει η  780Τι.. στα νεα παιχνιδια πχ??  

 

απλα  ειπα να κανω μια αναβαθμιση καπια στιγμη.. τιποτα παραπανω αυτο./

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 780 θα σε καλυψει απλα μη περιμενεις να παιζεις full ή ultra. Δεν το συζητω καν σε COD που εχουν το απιστευτα βαρυ graphics engine. Προσωπικα θα περιμενα κανα χρονο να δω τι κανουργιο μεατ τουςς zen απο καρτες θα βγαλει η AMD και θα εκανα επιλογη τοτε. Παλια απεφευγα τις AMD μιας και το TDP τους εφτανε στο Θεο. Τωρα ευτυχως το εχουνε φτιαξει το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα  δουλευο και 12 και 18 ωρες καταλαβες?? περα απο αυτο εχω και μια  κοπελα  που θα παω σε γαμο σε  κανενα χρονο.. θελω να πω οτι  το  πολυ να ειμε στον  υπολογιστη 3 ωρες οταν  θα εχω χρονο..

 

πιστευεις οτι μεχρι το 2018  θα με  καλυψει η  780Τι.. στα νεα παιχνιδια πχ??  

 

απλα  ειπα να κανω μια αναβαθμιση καπια στιγμη.. τιποτα παραπανω αυτο./

Αγαπητε ισα ισα που επειδη εχεις υποχρεωσεις δεν καταλαβαινω γιατι κοιταζεις απο τωρα για αχρειαστα εξοδα. Η 780ti μια χαρα σε καλυπτει οχι μονο γιατι σηκωνει τα παιχνιδια που βγαινουν,αλλα γιατι ουτως ή αλλως δεν προλαβαινεις που λεει ο λογος να τα παιξεις και ολα.

Αν θες να κανεις αναβαθμιση τωρα κανεις.Ειδικα αν ανεβεις και σε αναλυση ειναι ποου θα ζορισουν τα πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...