Προς το περιεχόμενο

[Monitor-TV] LG 22MT48DF,21.5", FHD, 99€ @ Κωτσόβολος, Mediamarkt [ΤΕΛΟΣ]


SterThess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα έβαλα παραγγελία στα mediamarkt, σήμερα μου ήρθαν 2 μηνύματα στο κινητό με διαφορά 1 λεπτού:

 

1. ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΣΑΣ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΑΣ ΩΣ 10.1. ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΛΕΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ 2112117700

 

2. ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΣΑΣ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΑΣ ΩΣ 9.1. ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΛΕΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ 2112117700

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα έβαλα παραγγελία στα mediamarkt, σήμερα μου ήρθαν 2 μηνύματα στο κινητό με διαφορά 1 λεπτού:

 

1. ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΣΑΣ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΑΣ ΩΣ 10.1. ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΛΕΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ 2112117700

Και μένα μου ήρθε αυτό σήμερα.

Οπότε μάλλον πάει από βδομάδα η παράδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κυριακη κατα τις 11.30 το βραδυ που παραγγειλα απο mediamarkt,παρελαβα Τριτη πρωι.Πολυ καλο monitor φαινεται,αν και σαν μετρο συγκρισης χρησιμοποιω ενα παναρχαιο TN monitor της LG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα η δικη μου παραγγελια γραφει ακομη "υπο εκτελεση", και δεν εχει σταλει κανενας αριθμος μεταφορικης σε μεηλ ή κατι τετοιο. Να ανησυχω??

απλα ειναι απαραδεκτοι γιατι ο κοτσοβολος ποτε δεν ηταν e-shop. Και στην τελικη ουτε ορεξη εχω να περιμενω παραγγελιες αλλα εδω στην επαρχια οι κοτσοβολοι ειναι ολοι franchise με τιμες προ κρισης και 0 διαθεσιμοτητα.

Και φυσικα καμια υποστηριξη σαν κοτσοβολος στα franchise που στην τελικη νομιζω τον κοτσοβολο περισσοτερο τον συμφερει να πουλαει χονδρικη παρα να ασχολειται με online παραγγελιες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανενας να θελει απο τον Κώτσο στα 100ευρω;

προτού φάει άκυρο ο κουριερ. - αν και απο εβδομάδα λογικά παραλαμβάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην επαρχια οι κοτσοβολοι ειναι ολοι franchise με τιμες προ κρισης και 0 διαθεσιμοτητα.

Και φυσικα καμια υποστηριξη σαν κοτσοβολος στα franchise που στην τελικη νομιζω τον κοτσοβολο περισσοτερο τον συμφερει να πουλαει χονδρικη παρα να ασχολειται με online παραγγελιες 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και την αγόρασα είπα να την ανοίξω σήμερα να τη συνδέσω, αλλά διαπίστωσα ότι αφενός το monitor δεν έχει vga, αφετέρου ο υπολογιστής μου δεν έχει έξοδο hdmi...μπορείτε να με βοηθήσετε τι να κάνω;

Μάλλον δεν υπολόγισα ότι είναι tv-monitor...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια και την αγόρασα είπα να την ανοίξω σήμερα να τη συνδέσω, αλλά διαπίστωσα ότι αφενός το monitor δεν έχει vga, αφετέρου ο υπολογιστής μου δεν έχει έξοδο hdmi...μπορείτε να με βοηθήσετε τι να κάνω;

 

Με την ελπιδα οτι το πισι σου εχει dvi αγοραζεις ενα καλωδιο τετοιο και εισαι ΟΚ:

 

http://www.skroutz.gr/s/7218604/Powertech-Cable-DVI-D-male-HDMI-male-1-5m-CAB-H023.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ, ο υπολογιστής που θα βάλω την οθόνη έχει μόνο VGA και DVI-D, οπότε παράγγειλα αυτό:

 

http://www.e-shop.gr/natec-nka-0417-extreme-media-adapter-hdmif-to-dvi-dm18-1-single-link-p-PER.572192

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ελπιδα οτι το πισι σου εχει dvi αγοραζεις ενα καλωδιο τετοιο και εισαι ΟΚ:

Καταρχάς, σ ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντησή σου...βλέπω τώρα στο PC δίπλα στη VGA μια έξοδο με 25 pin και μια πιο πάνω με 9 pin...να υποθέσω ότι είναι αυτή με τα 25;

 

http://www.skroutz.gr/s/7218604/Powertech-Cable-DVI-D-male-HDMI-male-1-5m-CAB-H023.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@history:

 

Στην παρακάτω φωτογραφία με μπλέ είναι η αναλογική DVI και με λευκό η ψηφιακή:

 

http://kb.stonegroup.co.uk/kb_upload/image/dq77mkdvi.png

 

Δες καλύτερα στα χαρακτηριστικά της μητρικής σου αν έχει ψηφιακή έξοδο και ποια ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@history:

 

Στην παρακάτω φωτογραφία με μπλέ είναι η αναλογική DVI και με λευκό η ψηφιακή:

 

http://kb.stonegroup.co.uk/kb_upload/image/dq77mkdvi.png

 

Δες καλύτερα στα χαρακτηριστικά της μητρικής σου αν έχει ψηφιακή έξοδο και ποια ακριβώς.

Σ ευχαριστώ για τη βοήθεια...αν κατάλαβα καλά δεν έχει...έχω την Asus P5g41t-mlx...

Πάει για πούλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, δεν έχει. Για να τη συνδέσεις πρέπει ή να βάλεις μια κάρτα γραφικών με ψηφιακή έξοδο, ή έναν μετατροπέα αναλογικού σήματος σε ψηφιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, δεν έχει. Για να τη συνδέσεις πρέπει ή να βάλεις μια κάρτα γραφικών με ψηφιακή έξοδο, ή έναν μετατροπέα αναλογικού σήματος σε ψηφιακό.

Σ ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου, αλλά δεν νομίζω ότι αξίζει το μπέρδεμα...θα τη βάλω σε αγγελία...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...