Προς το περιεχόμενο

κινητο μεχρι 200 ευρω


Virus200

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα και καλη χρονια ψαχνω ενα κινητο για την αδερφη μου απο ελλαδα αυστηρα μεχρι 200 ευρω για οσο καλυτερη εμπειρια γινεται με καλη αυτονομια εχω καταληξει σε αυτα τα κινητα .οποιαδηποτε προταση δεκτη 
 

Huawei Honor 7 Lite  Xiaomi Redmi Note 3 Pro  Huawei P9 Lite 2GB Dual
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπλήρωσε την φόρμα με ότι στοιχεία ξέρεις.

Αφου εχει καταληξη σε αυτα,γιατι να την συμπληρωση!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εχει καταληξη σε αυτα,γιατι να την συμπληρωση!

Ναι απλά μπορεί να θέλει από εξωτερικό και να μην το λέει, είτε να κάνει πολύ πιο απλή χρήση και να της αρκούν φθηνότερα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απλά μπορεί να θέλει από εξωτερικό και να μην το λέει, είτε να κάνει πολύ πιο απλή χρήση και να της αρκούν φθηνότερα κλπ.

 

Γράφει "από Ελλάδα", τι άλλο να γράψει πια ο άνθρωπος; :P

 

Επίσης η φόρμα που έχεις γράψει χρησιμεύει για να κατευθύνεις κάποιον που δεν έχει ιδέα. Ο ts όμως έχει ήδη καταλήξει και θέλει απλά να διαλέξει ανάμεσα σε 3 συσκευές. Οπότε ας μην κάνει το Αθήνα->Κόρινθο μέσω Αλεξανδρούπολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφει "από Ελλάδα", τι άλλο να γράψει πια ο άνθρωπος; :P

 

Επίσης η φόρμα που έχεις γράψει χρησιμεύει για να κατευθύνεις κάποιον που δεν έχει ιδέα. Ο ts όμως έχει ήδη καταλήξει και θέλει απλά να διαλέξει ανάμεσα σε 3 συσκευές. Οπότε ας μην κάνει το Αθήνα->Κόρινθο μέσω Αλεξανδρούπολης.

Ωχ μυωπία :P

Δες και το Moto G4 Dual.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα δεν πειραζει η αληθεια ειναι οτι και γω γλυκοκοιταζα το honor 7 και ειμαι πιο πολυ αναμεσα σε αυτο και το p9 απλα θελω να παρει οτι καλυτερο σε αυτα τα για να μην εχει θεματα μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά και από 'μένα. Εγώ θα σου πρότεινα κάτι μεταξύ του SAMSUNG Galaxy A3 και LENOVO K5 Gold στα χρώματα που σου έκανα link για γυναίκα, μιας και περισσότερο θα εστιάσει σε εμφάνιση και χρώμα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...