Προς το περιεχόμενο

Αρβύλες timberland


Dinos_12345

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναφέρεσαι στο κλασικό ημίμποτο timberland που γύρισε στην μόδα ή σε κάποια ψηλή αρβυλα της timberland;

Το κλασσικό.

Ναι. Από το τηλέφωνο δε θα σου πει κανείς. Και τι νόημα θα είχε;

Μίλησα με το altershops, ρώτησα αν έχουν rust orange, μου είπαν ναι ότι είναι το τάδε, και έχει τάδε κωδικό και τάδε κουτί. Ίσως πια είναι θέμα σχεδιασμού το συγκεκριμένο με τη ραφή και είναι όντως original.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν σε προβληματιζει τοσο πήγαινε και δες τα. Πάντως το cs (δεν το γνώριζα) φαίνεται να έχει καλή φήμη στο ίντερνετ. Και στην τελική, και μη αυθεντικά να είναι, παπούτσια είναι. Στη χειρότερη, αν είναι κακές μαϊμούδες και χαλάσουν, θα πάρεις αλλα. Τόσα αυθεντικά Nike και έχουν βγει για πλάκα σκάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη χειρότερη, αν είναι κακές μαϊμούδες και χαλάσουν, θα πάρεις αλλα.

Θα πάω να τα δω 100% για έναν και μόνο λόγο. Τα αγόρασα για να τα έχω χρόνια, δεν θέλω σε 2 χρόνια να πρέπει να δώσω άλλα 180€ για να πάρω άλλα. 

 

Άλλο ένα που παρατήρησα, η σόλα σε ένα σημείο στη μέση έχει παραπάνω υλικό εκεί που τελειώνει, στη μεριά της καμάρας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω οτι ειναι λιγο ασχετο με το θεμα, αλλα η Timberland ειναι εταιρια local εδω που μενω (New Hampshire, US). σε ενα outlet εδω κοντα, ειχα βρει τα κλασσικα μποτακια της $40-50 μετα το χριστουγεννιατικο clearance! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα διαφωνήσω. Εξάλλου σε αντίστοιχα νήματα τα κράζω κι εγώ.

 

Έχει βγάλει όμως κάποια μοντέλα που ήταν τρομερά, ειδικά την εποχή που το μπασκετικό παπούτσι πουλούσε σα ζεστό ψωμί.

Τα hyperdunk είναι τέλεια μπασκετικά. Βασικά με κανένα μοντέλο δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Και παίζω μπάσκετ κάθε μέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάπως έτσι, αν τα βρεις στα 180, αρχίζεις να αναρωτιέσαι αν σου πούλησαν μαϊμούδες. Και στεναχωριέσαι αδικα, μήπως σε έπιασαν λιγότερο κορόιδο απ όσο συνηθίζεται.

 

γιαυτο το ειπα! επειδη νομιζω ειναι λιγααααακι overpriced ελλαδα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω οτι ειναι λιγο ασχετο με το θεμα, αλλα η Timberland ειναι εταιρια local εδω που μενω (New Hampshire, US). σε ενα outlet εδω κοντα, ειχα βρει τα κλασσικα μποτακια της $40-50 μετα το χριστουγεννιατικο clearance! 

και κάπως έτσι γεννήθηκε η ιδέα στον rabican να κάνει ενα σκρουτζάδικο με timberland παπούτσια και να τα πουλάει στην ελλήνική αγορά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Original after all, μου είπαν από το μαγαζί Timberland του Χαλανδρίου ότι είναι επίσημοι προμηθευτές του cosmos sport και να μην ανησυχώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Super Moderators

Γνωμες για τ κλασσικα μποτακια;

Όχι καλές πλέον. Τα τελευταία χρόνια γίνονται όλο και χειρότερα στο θέμα της άνεσης του ποδιού. Σαν υλικό κατασκευής είναι οκ αλλά τα πόδια μου πλέον ταλαιπωρούνται υπερβολικά, κάτι που ήταν αδιανόητο για timberland. Και είναι το τρίτο ζευγάρι που μου το κάνει αυτό, οπότε πάνε για οριστικό άκυρο σιγά σιγά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...