Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η διανομή του OxygenOS 4.0 με Nougat για τα OnePlus 3 και 3T


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμένω πως και πως!!!

Μετά από το ξενέρωμα που μας τάισε η εταιρεία και μας υποβάθμισε τα λεφτά μας βγάζοντας το 3Τ χωρίς να μας δώσει την επιλογή αν θέλουμε να αναβαθμίσουμε το 3άρι...Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους.

Εμένα μετά από αυτό με χάσανε από μελλοντικό πελάτη τους.

Άσχετα που είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το ΟΠ3.

Μείωσαν την αξία του σε 4 μήνες και αυτό είναι απλά ασυγχώρητο για τα δικά μου δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω πως και πως!!!

Μετά από το ξενέρωμα που μας τάισε η εταιρεία και μας υποβάθμισε τα λεφτά μας βγάζοντας το 3Τ χωρίς να μας δώσει την επιλογή αν θέλουμε να αναβαθμίσουμε το 3άρι...Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους.

Εμένα μετά από αυτό με χάσανε από μελλοντικό πελάτη τους.

Άσχετα που είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το ΟΠ3.

Μείωσαν την αξία του σε 4 μήνες και αυτό είναι απλά ασυγχώρητο για τα δικά μου δεδομένα.

Πως ακριβως υποβαθμισε τα χρηματα σου αφου ουτως ή αλλως το 3T ειναι ακριβοτερο? Τα παραπανω που σου δινει οπως μπαταρια και επεξεργαστης τα χρεωσε και παραπανω αρα που κολλανε αυτα που γραφεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω πως και πως!!!

Μετά από το ξενέρωμα που μας τάισε η εταιρεία και μας υποβάθμισε τα λεφτά μας βγάζοντας το 3Τ χωρίς να μας δώσει την επιλογή αν θέλουμε να αναβαθμίσουμε το 3άρι...Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους.

Εμένα μετά από αυτό με χάσανε από μελλοντικό πελάτη τους.

Άσχετα που είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το ΟΠ3.

Μείωσαν την αξία του σε 4 μήνες και αυτό είναι απλά ασυγχώρητο για τα δικά μου δεδομένα.

..μάλλον θες να πεις ότι σου έριξε γρήγορα την μεταπωλητική αξία.

 

Αν ναι, δεν έχεις και άδικο, η oneplus μας είχε συνηθίσει σε μια συσκευή το χρόνο κ εκεί που έφτιαχνε ένα/καποιο hype (φυσικά συνυπολογίζοντας το απίστευτο vfm, την ποιότητα,τα specs, το cyanogen/oxygenOS, την πάρα πολύ καλή υλοποίηση για android συσκευή στην τελική) σε λιγότερο απο χρόνο σκάνε τα X και 3Τ...(σχετικά με τα release dates των op2 και op3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μπαταρία πως είναι;

Είναι εξαιρετική όπως πάντα, μιαμιση μέρα με κανονική χρήση και όλα ανοικτά με αυτόματο φωτισμό.

 

Περιμένω πως και πως!!!

Μετά από το ξενέρωμα που μας τάισε η εταιρεία και μας υποβάθμισε τα λεφτά μας βγάζοντας το 3Τ χωρίς να μας δώσει την επιλογή αν θέλουμε να αναβαθμίσουμε το 3άρι...Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους.

Εμένα μετά από αυτό με χάσανε από μελλοντικό πελάτη τους.

Άσχετα που είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το ΟΠ3.

Μείωσαν την αξία του σε 4 μήνες και αυτό είναι απλά ασυγχώρητο για τα δικά μου δεδομένα.

Εεεε...ποίος σου δίνει επιλογή για να αναβαθμίσεις στο επόμενο μοδέλο; :huh:

Σκόπευες να το σκοτώσεις σε λίγους μήνες για το επόμενο; 

Διότι το ανακοίνωσαν ότι θα βγάλουν καινούργια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...