Προς το περιεχόμενο

[Φωτογραφική μηχανή] Nikon D7200 DSLR body 819,67€ @Amazon.de


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να πουμε οτι δεν ειναι σε στοκ απο ο,τι βλεπω στη σελιδα. Εχει εκτιμωμενη παραλαβη δικη τους 16-1, αρα οποιος την βιαζεται πρεπει να το εχει αυτο υποψιν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πουμε οτι δεν ειναι σε στοκ απο ο,τι βλεπω στη σελιδα. Εχει εκτιμωμενη παραλαβη δικη τους 16-1, αρα οποιος την βιαζεται πρεπει να το εχει αυτο υποψιν.

Και σε στοκ να την είχε δεν ξέρω αν θα έκανε για όποιον βιάζεται, γιατί από Γερμανία αργούν αρκετά τα δέματα! (Όσες φορές έχω πάρει εγώ τουλάχιστον ο χρόνος παράδοσης θυμίζει πιο πολύ Κίνα! :) ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε στοκ να την είχε δεν ξέρω αν θα έκανε για όποιον βιάζεται, γιατί από Γερμανία αργούν αρκετά τα δέματα! (Όσες φορές έχω πάρει εγώ τουλάχιστον ο χρόνος παράδοσης θυμίζει πιο πολύ Κίνα! :) ).

Expedit με dhl παιζει να το εχεις και την αλλη μερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Expedit με dhl παιζει να το εχεις και την αλλη μερα.

Τι να σου πω, εγώ όσες φορές πήρα κάτι από Γερμανία άργησε πολύ! Το τελευταίο δέμα από amazon.de έκανε 20-25 μέρες ας πούμε (παραγγελία κάπου τέλη Νοεμβρίου).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω, εγώ όσες φορές πήρα κάτι από Γερμανία άργησε πολύ! Το τελευταίο δέμα από amazon.de έκανε 20-25 μέρες ας πούμε (παραγγελία κάπου τέλη Νοεμβρίου).

 

Μαλλον δεν το ειχαν ή δεν ηταν απο το amazon, αλλα απο τριτη εταιρεια, που πολλες παιζει να κανουν τριγωνικη με κινα-αγγλια-γερμανια.

 

Παντως απο την εμπειρεια μου, ακομα και απλα μεταφορικα, παιζει να σου κατσει αν παραγγειλεις δευτερα να σου ερθει παρασκευη, αλλα συνηθως ειναι αυτο που λεει 6-8 μερες.

 

Το ρεκορ μου με dhl expedit απο amazon.de ειναι παραγγελια δευτερα (νωρις το πρωι) εγινε dispatched το απογευμα τριτη νωρις το πρωι ηταν βενιζελος, 11 στο μακεδονια και στον δρομο για παραδοση και μου ηρθε το μεσημερι. Το ιδιο μου εχει ξανατυχει απο ebay αγγλικο, οταν ζητησα expedit μεταφορικα με dhl, το δεμα περασε απο 5 αεροδρομια (1 αγγλια, 2 γερμανια 2 ελλαδα) και δεν παιζει να εμεινε πανω απο μιση ωρα στο καθενα.        

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...