Προς το περιεχόμενο

καταλαβαινεις οτι μεγαλωσες οταν...


giorgolavos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν κοιμάσαι το πολύ 5 ώρες και μάλιστα με διαλείμματα λόγο παιδιών, όταν δεν έχεις φραγκο στα τρώνε κάποιοι τυχεροί, όταν δεν μαμάς κάθε μέρα παρά δύο Αντε τρεις την βδομάδα αν είσαι τυχερός..λοιπον πάω δουλειά η λίστα είναι ατελείωτη!!

 

Αυτό με παιδιά δεν παίζει, σεξ κάνεις με προκαθορισμένο ραντεβού μια φορά το μήνα και αν. Ψεκάστε - σκουπίστε - τελειώσατε γιατί έχουμε και δουλειές. Σε φάση με ξεχειλωμένες πιτζάμες και οι δύο, τρίχα θάμνο και τέτοια.

'Αμα μεγαλώσουν λίγο τα παιδιά κάπως βελτιώνεται αλλά και πάλι το κάνεις και σκέφτεσαι "σίγουρα έκανα όλες μου τις δουλειές για σήμερα?"

 

'Αλλες ενδείξεις ότι μεγάλωσες είναι ότι λες παππουδίστικα πράγματα όπως:

"Τα νέα παιδιά σήμερα...μπλα μπλα"

"Η σημερινή μουσική δεν είναι καλή"

"Εγώ στην εποχή μου...μπλα μπλα"

"Θυμάστε τότε που...μπλα μπλα"

 

Επίσης σε ενδιαφέρουν πραγματικά οι ασφάλειες, τα φίλτρα νερού, τα σιδερωμένα ρούχα, το καθαρό σπίτι και ένα σωρό άλλα "φλώρικα".

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ξυπνας 6+ για την δουλεια,
Οταν, οταν κοιμασαι στις 12+ σου λενε ολοι οτι το ξενυχτησες
Οταν πρεπει να πληρωσεις εσυ για το καινουριο σου κινητο και οχι οι γονεις σου,
Οταν παρολο που δουλευεις εχεις να ξοδεψεις λιγοτερα λεφτα απο πριν που δε δουλευες
Οταν οι περισσοτεροι φιλοι σου εχουν σχεσεις που πανε για γαμο ή το εχουν κανει ηδη ή περιμενουν παιδι
Οταν δεν εχεις ουτε κουραγιο ουτε διαθεση να βγαινεις καθημερινες
Οταν σε πειραζει το παστομα στο κλαμπ και το εχεις χορτασει
και απειρα αλλα.... 31+ εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα καταλαβω οτι μεγαλωσα οταν θα σταματησω να σκεφτομαι τις εξορμησεις τα Hobby και ολα αυτα.για την ωρα ειμαι ενα μεγαλο παιδι.36.

 

κατα τα αλλα μονοι μας βαζουμε τον ευατο μας στο να λεμε οτι μεγαλωσαμε.καθιστουμε τον ευατο μας αχρηστο εμεις οι ιδιοι με διαφορους τροπους.ερχεται σκ και την βγαζουμε σπιτι.οπου παμε παμε με αμαξι.δεν κανουμε τρελες.παντρευομαστε και δενουμε τον γαιδαρο.κανουμε παιδια και λεμε οτι η ζωη τελειωσε και οτι δεν προλαβαινουμε τιποτα.λιωνουμε στα Serial και στην tv αντι να ξοδεψουμε πιο δημιουργικα το χρονο.

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με παιδιά δεν παίζει, σεξ κάνεις με προκαθορισμένο ραντεβού μια φορά το μήνα και αν. Ψεκάστε - σκουπίστε - τελειώσατε γιατί έχουμε και δουλειές. Σε φάση με ξεχειλωμένες πιτζάμες και οι δύο, τρίχα θάμνο και τέτοια.

'Αμα μεγαλώσουν λίγο τα παιδιά κάπως βελτιώνεται αλλά και πάλι το κάνεις και σκέφτεσαι "σίγουρα έκανα όλες μου τις δουλειές για σήμερα?"

 

'Αλλες ενδείξεις ότι μεγάλωσες είναι ότι λες παππουδίστικα πράγματα όπως:

"Τα νέα παιδιά σήμερα...μπλα μπλα"

"Η σημερινή μουσική δεν είναι καλή"

"Εγώ στην εποχή μου...μπλα μπλα"

"Θυμάστε τότε που...μπλα μπλα"

 

Επίσης σε ενδιαφέρουν πραγματικά οι ασφάλειες, τα φίλτρα νερού, τα σιδερωμένα ρούχα, το καθαρό σπίτι και ένα σωρό άλλα "φλώρικα".

Φίλε μια χαρά παιζει, τα βάζεις για ύπνο κ βαράς όσο θες και χωρίς τρίχα ούτε πυτζάμες.

Οταν ξυπνας 6+ για την δουλεια,

Οταν, οταν κοιμασαι στις 12+ σου λενε ολοι οτι το ξενυχτησες

Οταν πρεπει να πληρωσεις εσυ για το καινουριο σου κινητο και οχι οι γονεις σου,

Οταν παρολο που δουλευεις εχεις να ξοδεψεις λιγοτερα λεφτα απο πριν που δε δουλευες

Οταν οι περισσοτεροι φιλοι σου εχουν σχεσεις που πανε για γαμο ή το εχουν κανει ηδη ή περιμενουν παιδι

Οταν δεν εχεις ουτε κουραγιο ουτε διαθεση να βγαινεις καθημερινες

Οταν σε πειραζει το παστομα στο κλαμπ και το εχεις χορτασει

και απειρα αλλα.... 31+ εγω

31 με στυλ 51, ψάξτο

θα καταλαβω οτι μεγαλωσα οταν θα σταματησω να σκεφτομαι τις εξορμησεις τα Hobby και ολα αυτα.για την ωρα ειμαι ενα μεγαλο παιδι.36.

 

κατα τα αλλα μονοι μας βαζουμε τον ευατο μας στο να λεμε οτι μεγαλωσαμε.καθιστουμε τον ευατο μας αχρηστο εμεις οι ιδιοι με διαφορους τροπους.ερχεται σκ και την βγαζουμε σπιτι.οπου παμε παμε με αμαξι.δεν κανουμε τρελες.παντρευομαστε και δενουμε τον γαιδαρο.κανουμε παιδια και λεμε οτι η ζωη τελειωσε και οτι δεν προλαβαινουμε τιποτα.λιωνουμε στα Serial και στην tv αντι να ξοδεψουμε πιο δημιουργικα το χρονο.

Άμα έχεις παιδιά για 20 χρόνια ξεχνάς την τηλεόραση, μετά τα 55 και αν δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μια χαρά παιζει, τα βάζεις για ύπνο κ βαράς όσο θες και χωρίς τρίχα ούτε πυτζάμες.

 

31 με στυλ 51, ψάξτο

 

Άμα έχεις παιδιά για 20 χρόνια ξεχνάς την τηλεόραση, μετά τα 55 και αν δεις.

ακομα και αυτος που εχει παιδια μπορει να βρει λιγο χρονο αλλα ακομα και αυτο το λιγο χρονο που θα βρει θα τον περασει ειτε σε tv ειτε στο φαγητο. σιγουρα ειναι δυσκολα τα πραγματα με παιδια αλλα ποσες φορες θα εχεις δει ατομα να εχουν βαλει πχ τα παιδια για υπνο και να μην πανε ουτε για ενα περπατημα 10 λεπτων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα και αυτος που εχει παιδια μπορει να βρει λιγο χρονο αλλα ακομα και αυτο το λιγο χρονο που θα βρει θα τον περασει ειτε σε tv ειτε στο φαγητο. σιγουρα ειναι δυσκολα τα πραγματα με παιδια αλλα ποσες φορες θα εχεις δει ατομα να εχουν βαλει πχ τα παιδια για υπνο και να μην πανε ουτε για ενα περπατημα 10 λεπτων.

Εγώ προτιμώ το Σεξ.. Γούστα είναι αυτά.

Αλλά αν θες να βρεις χρόνο βρίσκεις, κομμένη η τηλεόραση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έναν χρόνο τέτοιο καιρό θα υπάρχουν ενήλικες που γεννήθηκαν το 2000. θα τους λες ότι το πρώτο σου κινητό το απέκτησες όταν ήσουν 20 χρονών και δεν ήταν smartphone, και θα σε κοιτάνε σαν να ζούσες στην παλαιολιθική εποχή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έναν χρόνο τέτοιο καιρό θα υπάρχουν ενήλικες που γεννήθηκαν το 2000.

Πάλι μωρά θα είναι μην τρελαθούμε και δύσκολα να έχει προχωρήσει τόσο πολύ η τεχνολογία.

 

Αυτό θα μπορείς να το πεις για μια γενιά πίσω δηλαδή τους 90 ετών σήμερα. Μη ξεχνάς οι του 2000 δεν πρόλαβαν tablet και τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτιμώ το Σεξ.. Γούστα είναι αυτά.

Αλλά αν θες να βρεις χρόνο βρίσκεις, κομμένη η τηλεόραση.

κανε και σεξ.οτιδηποτε εκτος απο το να χαζευεις σε ενα Pc και μια τηλεοραση.το περπατημα ηταν απλα μια εναλλακτικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...