Προς το περιεχόμενο

καταλαβαινεις οτι μεγαλωσες οταν...


giorgolavos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανε και σεξ.οτιδηποτε εκτος απο το να χαζευεις σε ενα Pc και μια τηλεοραση.το περπατημα ηταν απλα μια εναλλακτικη.

Με το κινητό έχω κόλλημα επειδή έκοψα το κάπνισμα.. Εποχή Ν95.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν τα πιτσιρίκια στη γειτονιά σου λένε "γεια σας κύριε Γιάννη"  :confused:

Όταν βλέπεις πιτσιρίδες να καπνίζουν και λες "κοίτα τα σκατόπαιδα που καπνίζουν", αλλά εντέχνως ξεχνάς ότι πιτσιρής και εσύ κρυφοτραβούσες τις τσιγαρούκλες σου

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν παιδιά 15 χρονών σε φωνάζουν κύριο/κυρία  :-(

Εμένα με είχε πει "κύριο" ένας, μεγάλος σε ηλικία, στην πρώτη μου δουλειά όταν ήμουν 20 χρονών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν παιδιά 15 χρονών σε φωνάζουν κύριο/κυρία  :-(

Εμενα μου το ειπαν αυτο οταν φοιτητρια ακομα, ημουν επιτηρητρια σε εξετασεις παλσο. :cry:

Κυρια, 22 χρονων μωρό. :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι Οταν εμπαινα στο ινσομνια καποτε με 56κ μοντεμ. Θυμαμαι εγραφε και ποσα μελη ειχε, (καπου 10.000). 

Πλεον τα περισσοτερα μελη θα μπορουσαν καλλιστα να ειναι παιδια μου. 38χρ. Εφτασα  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οταν σε περνάνε για μικρότερο και χαζοχαίρεσαι.

 

Είχα πάει την μικρή σε έναν παιδότοπο και ήμουν μέσα μαζί της ενώ οι άλλοι γονείς έπιναν καφέ. Η κοπέλα που τα πρόσεχε ήταν φοιτήτρια. Ερχόντουσαν γονείς λοιπόν και νόμιζαν ότι είμαι η "δεσποινίδα" που προσέχει τα παιδάκια.

Χτες κάποιος στην ηλικία μου με ρώτησε αν το παιδί είναι δικό μου. Στο σούπερ μάρκετ μια  μεσήλικη με είχε κάνει για 18-19. :wub:  Περιμένω την ώρα που θα με περνάνε για αδερφή της κόρης μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όταν παιδιά 15 χρονών σε φωνάζουν κύριο/κυρία  :-(

 

Ναι τα κωλόπαιδα! Και είμαι 24, πάνω στο άνθος της ηλικίας μου, όχι 30 σαν εσάς τους παππούδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οταν σε περνάνε για μικρότερο και χαζοχαίρεσαι.

 

Είχα πάει την μικρή σε έναν παιδότοπο και ήμουν μέσα μαζί της ενώ οι άλλοι γονείς έπιναν καφέ. Η κοπέλα που τα πρόσεχε ήταν φοιτήτρια. Ερχόντουσαν γονείς λοιπόν και νόμιζαν ότι είμαι η "δεσποινίδα" που προσέχει τα παιδάκια.

Χτες κάποιος στην ηλικία μου με ρώτησε αν το παιδί είναι δικό μου. Στο σούπερ μάρκετ μια μεσήλικη με είχε κάνει για 18-19. :wub: Περιμένω την ώρα που θα με περνάνε για αδερφή της κόρης μου.

Πόσο είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σε πουν θείο ή μπάρμπα αυτοκτόνα...

 

 

ή αυτοκτόνα τα d015.gif

Σιγά μην αυτοκτονήσω για ένα θείο.. Χαλάρωσε, τα πιπίνια γουστάρεις θείους να το ξέρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...