Προς το περιεχόμενο

καταλαβαινεις οτι μεγαλωσες οταν...


giorgolavos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πρωτο συμπτωμα ηταν οταν η μουσικη σε club εφτανε στ' αφτια μου ως θορυβος. Ηταν και το τελευταιο..εκοψα τα club :-D

 

Κατα τα αλλα θα συμφωνησω με zio,που συμφωνει με poulino. Μεγαλωνουμε επειδη σταματαμε να "παιζουμε".

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πάπας διάβασα..

Απαντώ. (σε spoiler γιατί δεν τα λέμε παραέξω αυτά)

 

newego_large_t_661_106702712.jpg

 

Κριμα. Αντε τωρα να φτιαξει τριτο λογαριασμο να μας λεει τις εξυπναδες τι'ς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλέπει πιπινάκι στο δρόμο.

Παίρνω ύφος γόη. Οι γκρίζοι μου κρόταφοι προσθέτουν κύρος στην ήδη υπάρχουσα γοητεία μου.

Πλησιάζει.

Χαμογελάει.

Με ρωτάει: ‘Θείο, έχεις ώρα;’

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια χαρά παίζω πάντως. Από lego μέχρι playmobil.

Τι μου θυμησες τωρα...εγω μικρος εκανα 2 στρατοπεδα ενα με playmobil και ενα με αυτα τα πλαστικα στρατιοτακια (που ερχοντουσαν μεσα σε σακουλα). Χρησιμοποιουσα κασετες και θηκες VHS για να "χτισω" τα στρατοπεδα, και πεταγα μπαταριες απο το ενα στο αλλο σα να κανανε πολεμο. Μετα εκοβα τα κεφαλια απο τα στρατιωτακια και καλα σα να χανανε και οταν βαριομουν στο τελος επαιρνα ενα κεφαλι και επαιζα ποδοσφαιρο με τα playmobil. Φρικη σκετη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι γιατι εχω το αναποδο προβλημα. που δουλευα σε γυμνασιο/λυκειο ως καθηγητρια και με σταματαγαν στην εισοδο γιατι νομιζαν οτι ημουν μαθητρια, δεν ειχε γινει μια φορα αυτο αλλα επαναλελλημενα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι γιατι εχω το αναποδο προβλημα. που δουλευα σε γυμνασιο/λυκειο ως καθηγητρια και με σταματαγαν στην εισοδο γιατι νομιζαν οτι ημουν μαθητρια, δεν ειχε γινει μια φορα αυτο αλλα επαναλελλημενα.

Σε καταλαβαίνω, εμένα με ρωτάνε πολύ συχνά αν σπουδάζω! Έχει και τα καλά του και τα κακά του αυτό πάντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οταν σε περνάνε για μικρότερο και χαζοχαίρεσαι.

 

Είχα πάει την μικρή σε έναν παιδότοπο και ήμουν μέσα μαζί της ενώ οι άλλοι γονείς έπιναν καφέ. Η κοπέλα που τα πρόσεχε ήταν φοιτήτρια. Ερχόντουσαν γονείς λοιπόν και νόμιζαν ότι είμαι η "δεσποινίδα" που προσέχει τα παιδάκια.

Χτες κάποιος στην ηλικία μου με ρώτησε αν το παιδί είναι δικό μου. Στο σούπερ μάρκετ μια  μεσήλικη με είχε κάνει για 18-19. :wub:  Περιμένω την ώρα που θα με περνάνε για αδερφή της κόρης μου.

 

Το έχει πάθει η γυναίκα μου (40 και μικροδείχνει) με την κόρη μου (17 και μεγαλοδείχνει)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαίνω, εμένα με ρωτάνε πολύ συχνά αν σπουδάζω! Έχει και τα καλά του και τα κακά του αυτό πάντως.

 

Στο στρατό επίσης σε κοιτάζουν λίγο περίεργα όταν ακούν την ηλικία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο στρατό επίσης σε κοιτάζουν λίγο περίεργα όταν ακούν την ηλικία.

Εκεί δεν είχα ιδιαίτερο θέμα γιατί αν και πήγα σχετικά μεγάλος (25) οι περισσότεροι ήταν κάπου τόσο ή και μεγαλύτεροι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...