Προς το περιεχόμενο

2 Din Gps


panagiotisky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα....   Εχω ενα multimedia station απο κίνα μεριά. Ειναι το street king 7". Οταν το ειχα βαλει πριν απο 3 χρονια , λειτουργουσε κανονικα. Μετα το εβγαλα και το ξαναεβαλα παλι πριν απο λιγο καιρο. Το θεμα ειναι στο gps. Οταν βαζω την καρτα sd δεν τη διαβαζει. Δειχνει οτι ειναι κενη. Ενω στην αρχη τη διαβαζε κανονικα.... εδειχνε τα αρχεια που εχει μεσα. Δοκιμασα 3 καρτες και στις 3 δεν εδειχναν τιποτα... Στο pc διαβαζει τις καρτες. Το gps διαβαζει τους δορυφορους αλλα δε διαβαζει τις καρτες. Καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Φαντάζομαι χρησιμοποίησες σπρέι επαφών χωρίς λάδι και όσο καθάριζες τις επαφές με κάτι μαλακό, η τροφοδοσία ήταν εκτός από το αυτοκίνητο προς το GPS...σωστά?

Σε αντίθετη περίπτωση έχουν παραμείνει υπολλείματα στην υποδοχή μνήμης που πρέπει να αφαιρέσεις και μόνο το σπρέι δεν κάτι κάτι. Θέλει και καθάρισμα αν μπορείς...

Τέλος προσπάθησε να αλλάξεις format στην κάρτα μνήμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ήταν εκτός. Καθάριζα και τη κάρτα. Αυτό που δε καταλαβαίνω είναι γιατί πριν δούλευε και τώρα δε διαβάζει τη κάρτα χωρίς να αλλάξω τίποτα. Μπορώ να επέμβω κάπως να δοκιμάσω τίποτα? Εσωτερικά εννοώ. Μου είπαν ότι μπορεί να υπάρχει κάποια μπαταρία εσωτερικά και ότι μπορεί να έχει τελειώσει. Τώρα δε ξέρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει 2 υποδοχές. Η μία για το GPS και η άλλη απλή κάρτα μνήμης. Μπορώ κάπως να αλλάξω τις υποδοχές και να χρησιμοποιώ την θύρα της άλλης μνήμης μιας και λειτουργεί κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη 534 φωτό έχει κολλήσει στο path . Του έχω κάνει reset αλλά δε φεύγει από εκεί. Δε ξέρω εάν φταίει αυτό που δε νομίζω. Δε ξέρω τι άλλο να δοκιμάσω...

post-230051-0-11578000-1492077754_thumb.jpg

post-230051-0-90071700-1492077795_thumb.jpg

post-230051-0-45540400-1492077832_thumb.jpg

post-230051-0-28285700-1492077864_thumb.jpg

post-230051-0-12122100-1492077903_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...