Προς το περιεχόμενο

Η Samsung SDI θα κατασκευάσει και τις μπαταρίες για το Galaxy S8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έβγαλαν επίσημο πόρισμα για το τι έφταιξε τελικά; Αν ναι πες μου γιατί δεν έτυχε να διαβάσω κάτι. Δεν το γράφω ειρωνικά.

Το γραφω στο τριτο ποστ. Το τι σημαινει στρατηγικο ελλατωμα δεν ξερω..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γραφω στο τριτο ποστ. Το τι σημαινει στρατηγικο ελλατωμα δεν ξερω..

Πρώτη φορά το ακούω. Αυτό είναι το επίσημο πόρισμα της εταιρείας ή η γνώμη του αρθρογράφου; Αν είναι το δεύτερο, τότε δε μου λέει και πολλά. Ο καθένας έγραψε τη δίκη του άποψη. Το θέμα είναι ποια είναι η αλήθεια. Τουλάχιστον η επίσημη άποψη της εταιρείας είναι πιο υπεύθυνη από αυτή του κάθε αρθρογράφου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει ο /η αρθρογραφος να εκανε αντιγραφη επικολληση απο google translate, δεν ξερω. Ωραια φραση παντως.

Ναι. Είναι πολύ εφευρετικοί όταν θέλουν να κάνουν click baiting...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θυμαμαι καλα μια αλλη εταιρια ειχει αποφανθει  πως ευθυνοταν  η επιθετικη σχεδιαση δηλαδη ηταν στριμωγμενη η μπαταρια αλλα δεν ηταν επισημη θεση της samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για την τιμή του διάβασα διάφορα, οτι θα ειναι αρκετά πιο ακριβό απο το s7. Ξεφεύγουμε ! 

 

Η Samsung πλέον appleίζει και γενικά ξεφεύγει και χάνει την λογική της.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως γράφουν και παραπάνω το πρόβλημα λένε ήταν  τα περιθώρια που ΔΕΝ άφησαν για την μπαταρία, στην πραγματικότητα τώρα εμένα αυτό μου ακούγεται σαν μπαρούφα καθώς κάθε μηχανικός γνωρίζει ότι η μπαταρία κατά την χρήση και την φόρτιση φουσκώνει και ξεφουσκώνει.

Μάλλον δεν θα μάθουμε ποτέ την αλήθεια, όπως και να έχει η λογική λέει ότι η Samsung για να κερδίσει το χαμένο έδαφος του S7 θα πρέπει να προσπαθήσει περισσότερο με το S8 άρα και να δούμε κάτι νέο και φοβερό.

Πάντως σήμερα οι δρόμοι οδηγούν σε xiaomi για τους φίλους του android που θέλουν κάτι οικονομικό.
Η Samsung φαίνεται να στοχεύει πλέον στα high-end τηλέφωνα καθώς η σύγκριση των τηλεφώνων έως 200 ευρώ της Samsung και της Xioami είναι αδύνατη.
Κατά την δική μου άποψη το S8 θα είναι μία ευχάριστη έκπληξη για αυτούς που μπορούν να διαθέσουν αυτά τα ποσά.

Εμείς που την παλεύουμαι με το 5s και το SE και επιμένουμε σε 4" οθόνη θα βγάλει κανένας τίποτα της προκοπής ή πρέπει με το ζόρι να πάμε σε 5+;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...