Προς το περιεχόμενο

Κουτί 100 €


Gkoukouz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ξέρω πως η Corsair είναι αξιόπιστη.προσφατα πήρα από φίλο ένα 200r αλλά λόγω το ότι προσπάθησε να μονταρει το case το έκανε χαλιά και πήρε καινούργιο.Όπως αποφάσισα να κάνω κ εγω

παρε το coolermaster masterbox  5 kai δεν θα χασεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς να πας στα 110 περίπου καλή επιλογή είναι και το Corsair Carbide Clear 400C

Αν όχι τότε Phanteks Enthoo Pro M Acrylic και το Phanteks Eclipse P400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφάσισα για το 400 C μιας και τα σπάει το τζαμί που δείχνει όλο.το κουτί.νο.ιζω πως αξίζει.ευχαριστω όλους για τις προτάσεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είδα το σχετικό βίντεο χθες τυχαία.προτιμω το 400c μιας και φαίνεται όλο το πλαινο

Στο βίντεο απο πάνω του F117 βλέπεις να μή φαίνεται ολόκληρο το πλαϊνό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται.απλα η λάθος διατύπωση σου έδωσε να καταλάβεις αυτό πού κατάλαβες.????

Αποφάσισα στο Corsair αφού από το e shopτο βρίσκω σε καλή τιμή και χωρίς μεταφορικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται.απλα η λάθος διατύπωση σου έδωσε να καταλάβεις αυτό πού κατάλαβες.????

Αποφάσισα στο Corsair αφού από το e shopτο βρίσκω σε καλή τιμή και χωρίς μεταφορικάμηκο

μην κόλας καθόλου τρομερή επιλογή και πραγματικά  ερωτάς!!! στο μοντινγ έχει χώρο για τα ΠΑΝΤΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται.απλα η λάθος διατύπωση σου έδωσε να καταλάβεις αυτό πού κατάλαβες.????

Αποφάσισα στο Corsair αφού από το e shopτο βρίσκω σε καλή τιμή και χωρίς μεταφορικά

 

Ωραιότατο κουτί μεγειά σου! Έτσι όπως το έγραψες θεώρησα οτι κοίταξες το προηγούμενο s340 που όντως δεν έχει ακρυλικό σε όλη την επιφάνεια όπως το elite 340.

Το τελευταίο post είναι απο κάποιον κάτοχο του 400c και σε εισαγωγικά corsair fanboy.

http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3236769/corsair-400c-nzxt-s340-elite.html#r18945021

Είναι αξιοσημείωτο για όσους δούν το θέμα σου και θέλουν να τα συγκρίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί αλλά την Corsair την εμπιστεύομαι σε εισαγωγικά από το πρώτο μου PC.Νομιζω πως αξίζει τα χρήματα του και ειδικά σε αυτά τα χρήματα δεν θα μπορούσα να πάρω κάτι άλλο πέρα από αυτή την εταιρία.Ευχαριστω πολύ όλους για την βοήθεια καλή χρονιά να έχουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...